Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | MOZUCH KAROLINA | GRĘBLIN | Polska | Bieg Główny (1963m) | 7 PBOT | opłacono on-line |
202 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Bieg Główny (1963m) | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
203 | Szwoch Aneta | Zelgoszcz | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
204 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
205 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
206 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
207 | Kossecki Michał | Knybawa | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
208 | Kossecka Michalina | Knybawa | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
209 | Żur Arkadiusz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team Tapflo | opłacono on-line |
210 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team Tapflo | opłacono on-line |
211 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
212 | Zimny Dawid | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
213 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
214 | Filarecka Katarzyna | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
215 | Karlak Marlena | Stare Pole | Polska | Bieg Główny (1963m) | ||
216 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Crosselite | opłacono on-line |
217 | Lipke Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Crosselite | opłacono on-line |
218 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
219 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team Tapflo | opłacono on-line |
220 | Lubińska Bernadeta | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
221 | Lubiński Łukasz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
222 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team JK84 | opłacono on-line |
223 | Janczynska Nadia | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team JK84 | opłacono on-line |
224 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team JK84 | opłacono on-line |
225 | Zwara Marta | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
226 | Guz Klaudia | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
227 | Piechowski Piotr | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
228 | Trochowska Anna | TCZEW | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
229 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | EUROFINS | opłacono on-line |
230 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | 7 PBOT | opłacono on-line |
231 | Błądek Natalia | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
232 | Błądek Magdalena | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
233 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg Główny (1963m) | New Village Team #Świry | opłacono on-line |
234 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
235 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg Główny (1963m) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
236 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny (1963m) | drużyna szpiku | opłacono on-line |
237 | Horbach Bohdan | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
238 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
239 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
240 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
241 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
242 | GĄDEK BRYGIDA | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
243 | Szulczyński Paweł | Rokitki | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
244 | Flemming Kamila | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
245 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
246 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
247 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
248 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
249 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12558