Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Karol | Brzuśce | Polska | Bieg Główny (1963m) | ||
2 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
3 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team JK84 | opłacono on-line |
4 | Janczynska Nadia | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team JK84 | opłacono on-line |
5 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team JK84 | opłacono on-line |
6 | Ebertowski Artur | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
7 | Sarnowska Zuzanna | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | I LO Tczew | opłacono on-line |
8 | Sarnowska Alicja | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
9 | Raińska Kornelia | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
10 | Sarnowska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny (1963m) | ||
11 | Bladosz Beata | Elblag | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
12 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
13 | Wiśnicka Anna | Gdynia | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
14 | Żuchowski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg Główny (1963m) | Mighty Bulls Gdynia | opłacono on-line |
15 | Blomkowska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
16 | Żuchowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
17 | Giebler Damian | Gniew | Polska | Bieg Główny (1963m) | 1LO Tczew | opłacono on-line |
18 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
19 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Bieg Główny (1963m) | SP Subkowy | opłacono on-line |
20 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
21 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Bieg Główny (1963m) | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
22 | MOZUCH KAROLINA | GRĘBLIN | Polska | Bieg Główny (1963m) | 7 PBOT | opłacono on-line |
23 | Mozuch Oliwia | Gręblin | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
24 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
25 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
26 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
27 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
28 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
29 | Szarmach Angelika | Kleszczewko | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
30 | Kossecka Michalina | Knybawa | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
31 | Kossecki Michał | Knybawa | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
32 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny (1963m) | drużyna szpiku | opłacono on-line |
33 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
34 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
35 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
36 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
37 | Potoczek Genowefa | Lichnowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | mama,babcia,prababcia | opłacono on-line |
38 | Liss Michał | Lubiszewo | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
39 | Błądek Magdalena | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
40 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | 7 PBOT | opłacono on-line |
41 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | EUROFINS | opłacono on-line |
42 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
43 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | ||
44 | Cybulski Karol | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
45 | Cybulska Urszula | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
46 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | BBKTS | opłacono on-line |
47 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | BBKTS | opłacono on-line |
48 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
49 | Madej Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg Główny (1963m) | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
50 | Tyburski Adrian | Małżewko | Polska | Bieg Główny (1963m) | ZSBiO Tczew | opłacono on-line |
51 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg Główny (1963m) | New Village Team #Świry | opłacono on-line |
52 | Błądek Natalia | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
53 | Świderska Karolina | Pelplin | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
54 | Świderski Ireneusz | Pelplin | Polska | Bieg Główny (1963m) | Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | opłacono on-line |
55 | Paradowska Iza | Pelplin | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
56 | Paradowski Krystian | Pelplin | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
57 | Linda Karol | Pszczółki | Polska | Bieg Główny (1963m) | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono on-line |
58 | Górecki Patryk Górecki | Pszczółki | Polska | Bieg Główny (1963m) | Młodzież Wszechpolska | |
59 | Grzonka Paweł | Rajkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
60 | Piórkowski Tomasz | Rajkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
61 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
62 | Massowa Emilia | Rajkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | I LO Tczew | opłacono on-line |
63 | Szulczyński Paweł | Rokitki | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
64 | Kajtek Tadeusz | Rokitki | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
65 | Thrun Dawid | Rudno | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
66 | Thrun Alicja | Rudno | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
67 | Thrun Igor | Rudno | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
68 | Połomski Marcin | Rudno | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
69 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg Główny (1963m) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
70 | Karlak Marlena | Stare Pole | Polska | Bieg Główny (1963m) | ||
71 | Guz Klaudia | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
72 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
73 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
74 | Szupryczyński Wojciech | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | 1LO Tczew | opłacono on-line |
75 | Juwa Bartosz | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | 1LO Tczew | opłacono on-line |
76 | Czerwiński Marcel | Subkowy | Polska | Bieg Główny (1963m) | 1LO Tczew | opłacono on-line |
77 | Grębosz-Stopa Joanna | Swarożyn | Polska | Bieg Główny (1963m) | K&K | opłacono on-line |
78 | Stopa Krzysztof | Swarożyn | Polska | Bieg Główny (1963m) | K&K | opłacono on-line |
79 | Michalska Iwona | Śliwiny | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
80 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
81 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
82 | Flemming Kamila | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
83 | GĄDEK BRYGIDA | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
84 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
85 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
86 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
87 | Horbach Bohdan | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
88 | Trochowska Anna | TCZEW | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
89 | Piechowski Piotr | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
90 | Zwara Marta | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
91 | Lubiński Łukasz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
92 | Lubińska Bernadeta | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
93 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team Tapflo | opłacono on-line |
94 | Lipke Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Crosselite | opłacono on-line |
95 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Crosselite | opłacono on-line |
96 | Filarecka Katarzyna | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
97 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
98 | Zimny Dawid | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
99 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | opłacono on-line | |
100 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Polska | Bieg Główny (1963m) | Team Tapflo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12555