V   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Król Artur Bytom Bieg Główny 10 km NGK Running Team opłacono on-line
2 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg Główny 10 km Ślunskie ElwRUNery opłacono on-line
3 Kultys Adam Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
4 Pawnuk Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km 35.00 PLN
5 Miś Paweł Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
6 Kafka Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED 35.00 PLN
7 Antosiewicz Bogdan Czeladź Marsz NW 5km opłacono on-line
8 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega opłacono on-line
9 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg Główny 10 km pobiega(l)niany opłacono on-line
10 Śliwka Katarzyna Chorzów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki 35.00 PLN
11 Śliwka Krzysztof Chorzów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
12 Towarek Remigiusz Mikołów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
13 Towarek Jolanta Mikołów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
14 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 5km opłacono on-line
15 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10 km #GrodziecRun 35.00 PLN
16 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
17 Łączyk Barbara Czeladź Osoby niepełnosprawne Optyka K.M. Szczerba darmowy udział
18 Łączyk Jerzy Czeladź Osoby niepełnosprawne Optyka K.M. Szczerba darmowy udział
19 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Marsz NW 10 km Bobry Walking opłacono on-line
20 Grabowski Sławomir Bytom Bieg Główny 10 km Bobry Walking 35.00 PLN
21 Grabowska Anna Bytom Bieg Główny 10 km Bobry Walking 35.00 PLN
22 Chaber Sebastian Katowice Bieg Główny 10 km 5 pułk chemiczny opłacono on-line
23 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
24 Jureczko Joanna Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
25 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś 35.00 PLN
26 Falana Marcin Piekary Ślaskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
27 Krochmalska Jagoda Bytom Marsz NW 5km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
28 Falana Agata Piekary Ślaskie Bieg Główny 10 km LECYMY DURŚ opłacono on-line
29 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10 km FANTASTIC 4 / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY opłacono on-line
30 Koloch Piotr Radzionków Bieg Główny 10 km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW opłacono on-line
31 Szołtysik Bartosz Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
32 Koścień Joanna Bytom Marsz NW 10 km opłacono on-line
33 Kalinowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
34 Plewińska Oliwia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
35 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km Mk team 35.00 PLN
36 Gansiniec Kazimiera Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
37 Wręczycki Robert Kalety Bieg Główny 10 km O co biega w Kaletach opłacono on-line
38 Lucik Grażyna Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
39 Małka Irena Gliwice Marsz NW 10 km opłacono on-line
40 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
41 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
42 Maruchniak Leszek Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Marelli 35.00 PLN
43 Szczuka Marcel Bytom Bieg Główny 10 km Stroszek City opłacono on-line
44 Szczuka Adrian Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
45 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom 35.00 PLN
46 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
47 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
48 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10 km Decathlon CAR Gliwice opłacono on-line
49 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
50 Jendrysczyk Grzegorz Kamieniec Bieg Główny 10 km Savepol team opłacono on-line
51 klose grzegorz tarnowskie gory Bieg Główny 10 km 35.00 PLN
52 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
53 Adamus Leszek Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 Wilczek Krzysztof Zębowice Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
55 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
56 Kloc Tomasz Bytom Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
57 Drozd Stanislaw Bytom Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
58 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
59 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km opłacono on-line
60 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW 5km opłacono on-line
61 Cieślok Adam Wodzisław Śląski Bieg Główny 10 km opłacono on-line
62 Olschimke Katarzyna Katowice Bieg Główny 10 km Night Runners Śląsk opłacono on-line
63 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 10 km TourSport Running Team opłacono on-line
64 Strużyna Krzysztof Bytom Osoby niepełnosprawne darmowy udział
65 Zielińska Grażyna Dobieszowice Osoby niepełnosprawne Bobry Walking darmowy udział
66 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry lotajom opłacono on-line
67 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
68 Matysik Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Lecymy Durś 35.00 PLN
69 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km Lecymy Durś 35.00 PLN
70 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Marsz NW 5km Katowicki Nordic Walking 35.00 PLN
71 Miś Katarzyna Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom 35.00 PLN
72 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg Główny 10 km opłacono on-line
73 Nowak Joanna Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
74 Szymski Tomasz Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 Wójcik Barbara Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
76 Mucha Adam Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
77 Stiller Daria Częstochowa Bieg Główny 10 km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
78 Stiller Karol Częstochowa Marsz NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
79 Taterka Michał Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
80 Marędziak Magdalena Bytom Marsz NW 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
81 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW 5km 35.00 PLN
82 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km Chyże Jyże and Rącze Łanie opłacono on-line
83 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW 10 km Nordic Team Ruda Śląska opłacono on-line
84 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 10 km Nordic Team Ruda Śląska opłacono on-line
85 Skrzątek Piotr Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km Chyże Jyże and Rącze Łanie opłacono on-line
86 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Osoby niepełnosprawne Lecymy Durś darmowy udział
87 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 5km Katowice 49 35.00 PLN
88 Zając Krzysztof Radzionków Bieg Główny 10 km 35.00 PLN
89 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
90 Zając Wojciech Radzionków Bieg Główny 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 1415

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ