Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
2 | Budziłek Martyna | Kadzidło | Polska | Bieg 5km | UKS Siódemka Ostrołęka | odwołano |
3 | Hałajko Ewa | Braniewo | Polska | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano |
4 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS Dzierzgoń | odwołano |
5 | Pryczkowski Tobiasz | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
6 | Lenart Konrad | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
7 | Kuźma Alicja Kuźma | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP Nr 3 Braniewo | odwołano |
8 | Jaksina Dariusz | Ruciane-Nida | Polska | Nordic Walking 5km | Na rolkach przez Mazury | odwołano |
9 | Cytrynowicz Klaudiusz | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 3 Braniewo | odwołano |
10 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
11 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp. 3 Reda/ASPW | odwołano |
12 | Chachulska Teresa | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | odwołano | |
13 | Jasiński Antoni | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
14 | Jasiński Jan | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
15 | Burgraff Kacper | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 3 Braniewo | odwołano |
16 | Witkowski Stefan | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 3 Braniewo | odwołano |
17 | Staniszewska Karolina | Stępień | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
18 | MAGROWSKI KRZYSZTOF | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
19 | MAGROWSKA JULIA | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
20 | Wilkiel Rafał | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
21 | SMALARZ Elżbieta | BRANIEWO | Polska | Rajd Rowerowy | odwołano | |
22 | SMALARZ Jan Marceli | BRANIEWO | Polska | Rajd Rowerowy | odwołano | |
23 | SMALARZ Tymoteusz | BRANIEWO | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
24 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg 5km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | odwołano |
25 | Damps Maja | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
26 | Sładkiewicz-Zwierzchowska Agnieszka | Braniewo | Polska | Rajd Rowerowy | odwołano | |
27 | Zwierzchowski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
28 | Kołakowska Maja | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
29 | Kołakowska Małgorzata | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
30 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
31 | Hałajko Jaś | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
32 | Mgłosiek Roman | Braniewo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano |
33 | Adamowicz Małgorzata | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
34 | Semkiw Magdalena | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
35 | mroczek zenek | Dubiel | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
36 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
37 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |
38 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano |
39 | Morawski Adam | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Przedszkole miejskie nr 4 Br-wo | odwołano |
40 | Morawski Wojtek | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 5 braniewo | odwołano |
41 | Podlecki Hubert | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp6 Braniewo | odwołano |
42 | Spakowski Szymon | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp6 Braniewo | odwołano |
43 | Spakowski Dawid | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp6 Braniewo | odwołano |
44 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Bieg 5km | Godlewski Runners | odwołano |
45 | KUSIAK Maria | Gdansk | Polska | Nordic Walking 5km | odwołano | |
46 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
47 | Mierzwa Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
48 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | odwołano |
49 | Sobolewska Lidia | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Przedszkole miejskie nr 2 Br-wo | odwołano |
50 | Sobolewska Zosia | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Akademia Tenisa Braniewo | odwołano |
51 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
52 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
53 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
54 | Zych Jakub | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Spartanie Dzieciom/ SP Nr 4 | odwołano |
55 | Zych Zuzanna | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Spartanie Dzieciom/ SP Nr 16 | odwołano |
56 | Jasińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
57 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
58 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
59 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
60 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
61 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
62 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg 5km | evoubezpieczenia.pl | odwołano |
63 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg 5km | Biegacze Wolności | odwołano |
64 | Cytrynowicz Jacek | Braniewo | Polska | Rajd Rowerowy | odwołano | |
65 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
66 | Lidziński Marek | Bartoszyce | Polska | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |
67 | Szcześniak Janusz | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
68 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg 5km | First Malbork Team | odwołano |
69 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg 5km | KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | odwołano |
70 | Wachek Sebastian | Braniewo | Polska | Bieg 5km | 9 BBKPanc | odwołano |
71 | Grzyb Janina | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
72 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 5km | deaf team | odwołano |
73 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | Polska | Nordic Walking 5km | Kąpiący się Zimą Olsztyn | odwołano |
74 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Polska | Nordic Walking 5km | Kąpiący się Zimą Olsztyn | odwołano |
75 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | Nordic Walking 5km | odwołano | |
76 | Karachev Sergei | Kaliningrad | Rosja | Nordic Walking 5km | odwołano | |
77 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg 5km | Wiślinka Team | odwołano |
78 | Majewski Dawid | Elblag | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
79 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
80 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
81 | Boniecka Paulina | Elbląg | Polska | Bieg 5km | GUJAN TEAM | odwołano |
82 | Górka Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg 5km | GUJAN TEAM | odwołano |
83 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg 5km | MiłoRUN | odwołano |
84 | Tomczak Hubert | Bruk | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
85 | Chwesiuk Kacper | Bruk | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano |
86 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
87 | Gołębiewski Robert | Braniewo | Polska | Bieg 5km | 9 BBKPanc | odwołano |
88 | Gołębiewska Joanna | Braniewo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano |
89 | Morawska Anna | Braniewio | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano |
90 | Sobolewska Joanna | Braniewo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano |
91 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | Paul Team | odwołano |
92 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | Sery ICC Pasłęk | odwołano |
93 | Obolewicz Jakub | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
94 | Obolewicz Michał | Braniewo | Polska | Bieg 5km | 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej | odwołano |
95 | Rynkun Czesław | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
96 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
97 | Gorzkowski Robert | Wysoka Braniewska | Polska | Bieg 5km | odwołano | |
98 | Stulczewski Tomasz | Braniewo | Polska | Bieg 5km | SP6 | odwołano |
99 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano |
100 | Ptak Marek | Braniewo | Polska | Bieg 5km | odwołano |
Wyświetleń: 16673