Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#happyrunners | |||||||||
1 | Micor Jolanta | Łódź | Wirtulana aktywność po medal | #happyrunners | odwołano | ||||
9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | odwołano | ||||
9 BBKPanc | |||||||||
3 | Wachek Sebastian | Braniewo | Bieg 5km | 9 BBKPanc | odwołano | ||||
9 BBKPanc | |||||||||
4 | Gołębiewski Robert | Braniewo | Bieg 5km | 9 BBKPanc | odwołano | ||||
9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej | |||||||||
5 | Obolewicz Michał | Braniewo | Bieg 5km | 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej | odwołano | ||||
15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
6 | Hałun Łukasz | Giżycko | Bieg 5km | 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | odwołano | ||||
Akademia Tenisa Braniewo | |||||||||
7 | Sobolewska Zosia | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Akademia Tenisa Braniewo | odwołano | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
8 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Wirtulana aktywność po medal | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
9 | Mazur Renata | Wrocław | Wirtulana aktywność po medal | BMW TEAM PÓŁNOC | odwołano | ||||
10 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Wirtulana aktywność po medal | BMW TEAM PÓŁNOC | odwołano | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
11 | Pepliński Marek | Elbląg | Bieg 5km | Biegacze Wolności | odwołano | ||||
Braniewski Klub Sportowy | |||||||||
12 | Mackiewicz Maciek | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy | odwołano | ||||
13 | Jacewicz Irena | Braniewo | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy | odwołano | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
14 | Iwaszkiewicz Teresa | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
15 | Piela Justyna | Tolkowiec | Bieg 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
16 | Piela Mikołaj | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
17 | Jakubowska Teresa | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
18 | Rojewska Aleksandra | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
19 | Zaniewska Elżbieta | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
20 | Kopyra-Subocz Anna | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
21 | Snarski Piotr | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
22 | Kopyra-Subocz Magdalena | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
23 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
24 | Hebda Jola | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
25 | Kiwak Karolina | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
26 | Mańczuńska Renarta | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
27 | Hałajko Ewa | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | odwołano | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | |||||||||
28 | Wojciechowicz Paulina | Bisztynek | Bieg 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
29 | Wojciechowicz Bożena | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
30 | Wojciechowicz Jola | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
31 | Krysik Barbara | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
32 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
33 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
34 | Kuriata Magda | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
35 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
36 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Nordic Walking 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | odwołano | ||||
Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś | |||||||||
37 | Damps Michał | Braniewo | Rajd Rowerowy | Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś | odwołano | ||||
Buchalter | |||||||||
38 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Bieg 5km | Buchalter | odwołano | ||||
DKS Dzierzgoń | |||||||||
39 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS Dzierzgoń | odwołano | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
40 | Lenart Konrad | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
41 | Pryczkowski Tobiasz | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
42 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
43 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
44 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
45 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
46 | Chwesiuk Kacper | Bruk | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
47 | Tomczak Hubert | Bruk | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
48 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
49 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
50 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci 6-12 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
DRUŻYNA PIERŚCIENIA | |||||||||
51 | Prochna Krzysztof | Frombork | Bieg 5km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | odwołano | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
52 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Wirtulana aktywność po medal | ETT - Elbląg Triathlon Team | odwołano | ||||
Elite Team | |||||||||
53 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic Walking 5km | Elite Team | odwołano | ||||
First Malbork Team | |||||||||
54 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5km | First Malbork Team | odwołano | ||||
GUJAN TEAM | |||||||||
55 | Górka Wojciech | Elbląg | Bieg 5km | GUJAN TEAM | odwołano | ||||
56 | Boniecka Paulina | Elbląg | Bieg 5km | GUJAN TEAM | odwołano | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
57 | godlewski łukasz | malbork | Bieg 5km | Godlewski Runners | odwołano | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
58 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg 5km | IKS ATAK ELBLĄG | odwołano | ||||
JARBUD | |||||||||
59 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Wirtulana aktywność po medal | JARBUD | odwołano | ||||
JBB | |||||||||
60 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Bieg 5km | JBB | odwołano | ||||
KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | |||||||||
61 | Jaszczuk aneta | Braniewo | Bieg 5km | KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | odwołano | ||||
62 | TURSKI WIESLAW | BRANIEWO | Bieg 5km | KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | odwołano | ||||
63 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | odwołano | ||||
Klub sportowy DED | |||||||||
64 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | Klub sportowy DED | odwołano | ||||
Kąpiący się Zimą Olsztyn | |||||||||
65 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Nordic Walking 5km | Kąpiący się Zimą Olsztyn | odwołano | ||||
66 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | Nordic Walking 5km | Kąpiący się Zimą Olsztyn | odwołano | ||||
LO Braniewo | |||||||||
67 | Jaszczuk Marta | braniewo | Bieg 5km | LO Braniewo | odwołano | ||||
MiłoRUN | |||||||||
68 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Bieg 5km | MiłoRUN | odwołano | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
69 | reda alicja | warszawa | Wirtulana aktywność po medal | NW CZŁAPSKI TEAM | odwołano | ||||
Na rolkach przez Mazury | |||||||||
70 | Jaksina Dariusz | Ruciane-Nida | Nordic Walking 5km | Na rolkach przez Mazury | odwołano | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
71 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Rajd Rowerowy | OSP POGRODZIE | odwołano | ||||
PROKOPKI | |||||||||
72 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg 5km | PROKOPKI | odwołano | ||||
73 | Prokop Mariusz | elbląg | Bieg 5km | PROKOPKI | odwołano | ||||
Paul Team | |||||||||
74 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Nordic Walking 5km | Paul Team | odwołano | ||||
75 | Lipecka Magdalena | Malbork | Nordic Walking 5km | Paul Team | odwołano | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
76 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic Walking 5km | Polipack Team Gwe | odwołano | ||||
Przedszkole miejskie nr 2 Br-wo | |||||||||
77 | Sobolewska Lidia | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Przedszkole miejskie nr 2 Br-wo | odwołano | ||||
Przedszkole miejskie nr 4 Br-wo | |||||||||
78 | Morawski Adam | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Przedszkole miejskie nr 4 Br-wo | odwołano | ||||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
79 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | odwołano | ||||
80 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Nordic Walking 5km | RUN SZEMBRUK | odwołano | ||||
81 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | odwołano | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
82 | Mgłosiek Joanna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
83 | Wałecka Ewelina | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
84 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
85 | Jurołajć Tomasz | Lipowina/Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
86 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
87 | Sobolewska Joanna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
88 | Morawska Anna | Braniewio | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
89 | Gołębiewska Joanna | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
90 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
91 | Mgłosiek Roman | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | odwołano | ||||
SP6 | |||||||||
92 | Stulczewski Tomasz | Braniewo | Bieg 5km | SP6 | odwołano | ||||
SP Nr 3 Braniewo | |||||||||
93 | Kuźma Alicja Kuźma | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP Nr 3 Braniewo | odwołano | ||||
SP nr 3 Braniewo | |||||||||
94 | Witkowski Stefan | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 3 Braniewo | odwołano | ||||
95 | Burgraff Kacper | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 3 Braniewo | odwołano | ||||
96 | Cytrynowicz Klaudiusz | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 3 Braniewo | odwołano | ||||
SP nr 5 braniewo | |||||||||
97 | Morawski Wojtek | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | SP nr 5 braniewo | odwołano | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
98 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | odwołano | ||||
Sery ICC Pasłęk | |||||||||
99 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Bieg 5km | Sery ICC Pasłęk | odwołano | ||||
Smerfy biegają razem po 0.7 | |||||||||
100 | Wolnik Jolanta | Ligota Książęca 47-411 | Wirtulana aktywność po medal | Smerfy biegają razem po 0.7 | odwołano | ||||
Sp. 3 Reda/ASPW | |||||||||
101 | Pouch Martyna | Reda | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp. 3 Reda/ASPW | odwołano | ||||
Sp6 Braniewo | |||||||||
102 | Spakowski Dawid | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp6 Braniewo | odwołano | ||||
103 | Spakowski Szymon | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp6 Braniewo | odwołano | ||||
104 | Podlecki Hubert | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Sp6 Braniewo | odwołano | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
105 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | odwołano | ||||
Spartanie Dzieciom/ SP Nr 4 | |||||||||
106 | Zych Jakub | Elbląg | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Spartanie Dzieciom/ SP Nr 4 | odwołano | ||||
Spartanie Dzieciom/ SP Nr 16 | |||||||||
107 | Zych Zuzanna | Elbląg | Biegi dla dzieci 6-12 lat | Spartanie Dzieciom/ SP Nr 16 | odwołano | ||||
Team Deaf | |||||||||
108 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic Walking 5km | Team Deaf | odwołano | ||||
UKS Siódemka Ostrołęka | |||||||||
109 | Budziłek Martyna | Kadzidło | Bieg 5km | UKS Siódemka Ostrołęka | odwołano | ||||
Wiślinka Team | |||||||||
110 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Bieg 5km | Wiślinka Team | odwołano | ||||
XV Koło PZERiI Dywity | |||||||||
111 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Nordic Walking 5km | XV Koło PZERiI Dywity | odwołano | ||||
112 | Szymańska Lucyna | Kieźliny | Nordic Walking 5km | XV Koło PZERiI Dywity | odwołano | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
113 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Wirtulana aktywność po medal | Zabiegani Nauczyciele | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
114 | Jasiński Jan | Malbork | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
115 | Jasiński Antoni | Malbork | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
116 | Chachulska Teresa | Malbork | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
117 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Bieg 5km | odwołano | |||||
118 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | odwołano | |||||
119 | Popowicz Marzena | Malbork | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
120 | Gorczyńska Anna | Malbork | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
121 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
122 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
123 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
124 | Sobala Dorota | Wałbrzych | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
125 | Filip Anna | Warszawa | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
126 | Brzeski Darek | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
127 | Jarczewska Renata | Goleniów | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
128 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
129 | pawłoska karolina | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
130 | SOWA Sylwester | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
131 | Lebuda Ewa | OLSZTYN | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
132 | Szczepańska Oksana | Kraków | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
133 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
134 | Piekarczyk Joanna | Dabrowa Górnicza | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
135 | Mierzwa Dorota | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
136 | WITKOWSKA Marta | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
137 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
138 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
139 | Maliszewski Marek | Elbląg | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
140 | Dopierała Magdalena | Grudziądz | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
141 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Bieg 5km | odwołano | |||||
142 | Jarocki Tomasz | Sztutowo | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
143 | Bełdycka Izabela | Warszawa | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
144 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
145 | Knop Damian | Koło | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
146 | Kreft Sylwia | Bytom | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
147 | Markin Evgenij | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
148 | Markina Inna | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
149 | Damps Monika | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
150 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
151 | Gachewicz Milena | Szembruk | Bieg 5km | odwołano | |||||
152 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
153 | Szustek Katarzyna | Elbląg | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
154 | Warczak Ewa | Braniewo | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
155 | Dembowska Beata | BRANIEWO | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
156 | PODLECKI ANDRZEJ | BRANIEWO | Bieg 5km | odwołano | |||||
157 | Podlecka Dorota | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
158 | Rokicka Paulina | Łódź | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
159 | Strzelecka Justyna | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
160 | Kalinowska Joanna | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
161 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
162 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Bieg 5km | odwołano | |||||
163 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
164 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
165 | Matczak Elżbieta | Braniewo | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
166 | Tatar Agnieszka | Braniewo | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
167 | Tatar Tomasz | Braniewo | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
168 | Leymann Mirosław | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
169 | Zamorski Tomasz | LIDZBARK WARMIŃSKI | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
170 | Wilk Cezary | Pasłęk | Bieg 5km | odwołano | |||||
171 | Wilk Zuzanna | Pasłęk | Bieg 5km | odwołano | |||||
172 | Wasilewska Michalina | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
173 | Wasilewski Rafał | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
174 | Ptak Marek | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
175 | Gorzkowski Robert | Wysoka Braniewska | Bieg 5km | odwołano | |||||
176 | Sidorowicz Anna | Stogi | Bieg 5km | odwołano | |||||
177 | Rynkun Czesław | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
178 | Obolewicz Jakub | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
179 | Piasecki Kamil | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
180 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
181 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
182 | Majewski Dawid | Elblag | Bieg 5km | odwołano | |||||
183 | Karachev Sergei | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
184 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
185 | Grzyb Janina | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
186 | Szcześniak Janusz | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
187 | Lidziński Marek | Bartoszyce | Wirtulana aktywność po medal | odwołano | |||||
188 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg 5km | odwołano | |||||
189 | Cytrynowicz Jacek | Braniewo | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
190 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
191 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
192 | Szklarska Alicja | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
193 | Weredycka Monika | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
194 | Rudek Małgorzata | Rumia | Bieg 5km | odwołano | |||||
195 | Jasińska Agnieszka | Malbork | Bieg 5km | odwołano | |||||
196 | Mierzwa Krzysztof | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
197 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
198 | KUSIAK Maria | Gdansk | Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
199 | Rombel Dagmara | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
200 | Rombel Hubert | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
201 | mroczek zenek | Dubiel | Bieg 5km | odwołano | |||||
202 | Semkiw Magdalena | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
203 | Adamowicz Małgorzata | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
204 | Hałajko Jaś | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
205 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
206 | Kołakowska Małgorzata | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
207 | Kołakowska Maja | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
208 | Zwierzchowski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | odwołano | |||||
209 | Sładkiewicz-Zwierzchowska Agnieszka | Braniewo | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
210 | Damps Maja | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
211 | SMALARZ Tymoteusz | BRANIEWO | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
212 | SMALARZ Jan Marceli | BRANIEWO | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
213 | SMALARZ Elżbieta | BRANIEWO | Rajd Rowerowy | odwołano | |||||
214 | Wilkiel Rafał | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
215 | MAGROWSKA JULIA | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
216 | MAGROWSKI KRZYSZTOF | Braniewo | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
217 | Staniszewska Karolina | Stępień | Biegi dla dzieci 6-12 lat | odwołano | |||||
deaf team | |||||||||
218 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic Walking 5km | deaf team | odwołano | ||||
219 | Litewska Joanna | Juszkowo | Nordic Walking 5km | deaf team | odwołano | ||||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
220 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Bieg 5km | evoubezpieczenia.pl | odwołano | ||||
klub sportowy DED | |||||||||
221 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | klub sportowy DED | odwołano | ||||
222 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | klub sportowy DED | odwołano | ||||
223 | Kromelitckaia Irina | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | klub sportowy DED | odwołano | ||||
224 | Laane Elena | Kaliningrad | Nordic Walking 5km | klub sportowy DED | odwołano |
Wyświetleń: 16867