BIEG, MARSZ NORDIC WALKING, RAJD ROWEROWY  Z OKAZJI „DNIA KOBIET”

Impreza została odwołana

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i decyzją Wojewody impreza zostaje odwołana w dniu 15.03.2020, wstępnie przełożona jest na termin późniejszy.
Przepraszamy wszystkie biegaczki i biegaczy.
Zdrowie Wasze jest dla Nas najważniejsze.
O terminie późniejszym powiadomimy najszybciej jak tylko będziemy mogli.
Pozdrawiamy.
Organizatorzy.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#happyrunners
1 Micor Jolanta Łódź Wirtulana aktywność po medal #happyrunners odwołano
9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA
2 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA odwołano
9 BBKPanc
3 Wachek Sebastian Braniewo Bieg 5km 9 BBKPanc odwołano
9 BBKPanc
4 Gołębiewski Robert Braniewo Bieg 5km 9 BBKPanc odwołano
9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej
5 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej odwołano
15. Giżycka Brygada Zmechanizowana
6 Hałun Łukasz Giżycko Bieg 5km 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana odwołano
Akademia Tenisa Braniewo
7 Sobolewska Zosia Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat Akademia Tenisa Braniewo odwołano
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
8 Borzyszkowska Jolanta Puck Wirtulana aktywność po medal BEZ KIJA NIE PODCHODŹ odwołano
BMW TEAM PÓŁNOC
9 Mazur Renata Wrocław Wirtulana aktywność po medal BMW TEAM PÓŁNOC odwołano
10 Rozewicz Bogumila TCZEW Wirtulana aktywność po medal BMW TEAM PÓŁNOC odwołano
Biegacze Wolności
11 Pepliński Marek Elbląg Bieg 5km Biegacze Wolności odwołano
Braniewski Klub Sportowy
12 Jacewicz Irena Braniewo Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy odwołano
13 Mackiewicz Maciek Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy odwołano
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
14 Hałajko Ewa Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
15 Hebda Jola Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
16 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
17 Jakubowska Teresa Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
18 Kiwak Karolina Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
19 Kopyra-Subocz Anna Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
20 Kopyra-Subocz Magdalena Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
21 Mackiewicz Krystyna Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
22 Mańczuńska Renarta Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
23 Piela Justyna Tolkowiec Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
24 Piela Mikołaj Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
25 Rojewska Aleksandra Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
26 Snarski Piotr Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
27 Zaniewska Elżbieta Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" odwołano
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK
28 Krysik Barbara Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
29 Kucharska Marzena Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
30 Kuriata Magda Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
31 Roszkowska Teresa Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
32 Szczepanek Teresa Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
33 Wieczorek Ewa Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
34 Wojciechowicz Bożena Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
35 Wojciechowicz Jola Bisztynek Nordic Walking 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
36 Wojciechowicz Paulina Bisztynek Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK odwołano
Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś
37 Damps Michał Braniewo Rajd Rowerowy Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś odwołano
Buchalter
38 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg 5km Buchalter odwołano
DKS Dzierzgoń
39 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg 5km DKS Dzierzgoń odwołano
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
40 Chwesiuk Kacper Bruk Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
41 Kacperska Marta Dzierzgoń Biegi dla dzieci 6-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
42 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
43 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
44 Lenart Konrad Dzierzgoń Biegi dla dzieci 6-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
45 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
46 Mańka Marika Dzierzgoń Biegi dla dzieci 6-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
47 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
48 Pryczkowski Tobiasz Dzierzgoń Biegi dla dzieci 6-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
49 Stępak Małgorzata Dzierzgoń Biegi dla dzieci 6-12 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
50 Tomczak Hubert Bruk Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ odwołano
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
51 Prochna Krzysztof Frombork Bieg 5km DRUŻYNA PIERŚCIENIA odwołano
ETT - Elbląg Triathlon Team
52 Matyskiel Anita Gdańsk Wirtulana aktywność po medal ETT - Elbląg Triathlon Team odwołano
Elite Team
53 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team odwołano
First Malbork Team
54 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team odwołano
GUJAN TEAM
55 Boniecka Paulina Elbląg Bieg 5km GUJAN TEAM odwołano
56 Górka Wojciech Elbląg Bieg 5km GUJAN TEAM odwołano
Godlewski Runners
57 godlewski łukasz malbork Bieg 5km Godlewski Runners odwołano
IKS ATAK ELBLĄG
58 Sowa Renata Elbląg Bieg 5km IKS ATAK ELBLĄG odwołano
JARBUD
59 Küchler Małgorzata Gdynia Wirtulana aktywność po medal JARBUD odwołano
JBB
60 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg 5km JBB odwołano
KLUB HDK PCK ''KROPELKA''
61 Jaszczuk aneta Braniewo Bieg 5km KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' odwołano
62 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg 5km KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' odwołano
63 TURSKI WIESLAW BRANIEWO Bieg 5km KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' odwołano
Klub sportowy DED
64 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic Walking 5km Klub sportowy DED odwołano
Kąpiący się Zimą Olsztyn
65 Nieściór Jan Stękiny / Olsztyn Nordic Walking 5km Kąpiący się Zimą Olsztyn odwołano
66 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn Nordic Walking 5km Kąpiący się Zimą Olsztyn odwołano
LO Braniewo
67 Jaszczuk Marta braniewo Bieg 5km LO Braniewo odwołano
MiłoRUN
68 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg 5km MiłoRUN odwołano
NW CZŁAPSKI TEAM
69 reda alicja warszawa Wirtulana aktywność po medal NW CZŁAPSKI TEAM odwołano
Na rolkach przez Mazury
70 Jaksina Dariusz Ruciane-Nida Nordic Walking 5km Na rolkach przez Mazury odwołano
OSP POGRODZIE
71 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Rajd Rowerowy OSP POGRODZIE odwołano
PROKOPKI
72 Prokop Anna Elbląg Bieg 5km PROKOPKI odwołano
73 Prokop Mariusz elbląg Bieg 5km PROKOPKI odwołano
Paul Team
74 Gutowski PAWEŁ Malbork Nordic Walking 5km Paul Team odwołano
75 Lipecka Magdalena Malbork Nordic Walking 5km Paul Team odwołano
Polipack Team Gwe
76 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team Gwe odwołano
Przedszkole miejskie nr 2 Br-wo
77 Sobolewska Lidia Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat Przedszkole miejskie nr 2 Br-wo odwołano
Przedszkole miejskie nr 4 Br-wo
78 Morawski Adam Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat Przedszkole miejskie nr 4 Br-wo odwołano
RUN SZEMBRUK
79 Jakubowska Izabela Szembruk Nordic Walking 5km RUN SZEMBRUK odwołano
80 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK odwołano
81 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK odwołano
Rozbiegane Braniewo
82 Gołębiewska Joanna Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
83 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
84 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
85 Mgłosiek Joanna Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
86 Mgłosiek Rafał Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
87 Mgłosiek Roman Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
88 Morawska Anna Braniewio Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
89 Sobolewska Joanna Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
90 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
91 Wałecka Ewelina Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo odwołano
SP6
92 Stulczewski Tomasz Braniewo Bieg 5km SP6 odwołano
SP Nr 3 Braniewo
93 Kuźma Alicja Kuźma Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat SP Nr 3 Braniewo odwołano
SP nr 3 Braniewo
94 Burgraff Kacper Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat SP nr 3 Braniewo odwołano
95 Cytrynowicz Klaudiusz Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat SP nr 3 Braniewo odwołano
96 Witkowski Stefan Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat SP nr 3 Braniewo odwołano
SP nr 5 braniewo
97 Morawski Wojtek Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat SP nr 5 braniewo odwołano
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
98 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO odwołano
Sery ICC Pasłęk
99 Stachórko Krzysztof Pasłęk Bieg 5km Sery ICC Pasłęk odwołano
Smerfy biegają razem po 0.7
100 Wolnik Jolanta Ligota Książęca 47-411 Wirtulana aktywność po medal Smerfy biegają razem po 0.7 odwołano
Sp. 3 Reda/ASPW
101 Pouch Martyna Reda Biegi dla dzieci 6-12 lat Sp. 3 Reda/ASPW odwołano
Sp6 Braniewo
102 Podlecki Hubert Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat Sp6 Braniewo odwołano
103 Spakowski Dawid Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat Sp6 Braniewo odwołano
104 Spakowski Szymon Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat Sp6 Braniewo odwołano
Spartanie Dzieciom
105 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom odwołano
Spartanie Dzieciom/ SP Nr 4
106 Zych Jakub Elbląg Biegi dla dzieci 6-12 lat Spartanie Dzieciom/ SP Nr 4 odwołano
Spartanie Dzieciom/ SP Nr 16
107 Zych Zuzanna Elbląg Biegi dla dzieci 6-12 lat Spartanie Dzieciom/ SP Nr 16 odwołano
Team Deaf
108 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf odwołano
UKS Siódemka Ostrołęka
109 Budziłek Martyna Kadzidło Bieg 5km UKS Siódemka Ostrołęka odwołano
Wiślinka Team
110 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg 5km Wiślinka Team odwołano
XV Koło PZERiI Dywity
111 Szymańska Lucyna Kieźliny Nordic Walking 5km XV Koło PZERiI Dywity odwołano
112 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 5km XV Koło PZERiI Dywity odwołano
Zabiegani Nauczyciele
113 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Wirtulana aktywność po medal Zabiegani Nauczyciele odwołano
_BRAK NAZWY_
114 Markin Evgenij Kaliningrad Nordic Walking 5km odwołano
115 Markina Inna Kaliningrad Nordic Walking 5km odwołano
116 Adamowicz Małgorzata Braniewo Bieg 5km odwołano
117 Bełdycka Izabela Warszawa Wirtulana aktywność po medal odwołano
118 Brzeski Darek Braniewo Bieg 5km odwołano
119 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km odwołano
120 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Wirtulana aktywność po medal odwołano
121 Cichowska Joanna Durąg Bieg 5km odwołano
122 Cytrynowicz Jacek Braniewo Rajd Rowerowy odwołano
123 Damps Maja Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
124 Damps Monika Braniewo Bieg 5km odwołano
125 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtulana aktywność po medal odwołano
126 Dembowska Beata BRANIEWO Nordic Walking 5km odwołano
127 Dopierała Magdalena Grudziądz Nordic Walking 5km odwołano
128 Filip Anna Warszawa Wirtulana aktywność po medal odwołano
129 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km odwołano
130 Gorczyńska Anna Malbork Nordic Walking 5km odwołano
131 Gorzkowski Robert Wysoka Braniewska Bieg 5km odwołano
132 Grzyb Janina Braniewo Bieg 5km odwołano
133 Hałajko Jaś Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
134 Hałajko Wiktoria Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
135 Jarczewska Renata Goleniów Wirtulana aktywność po medal odwołano
136 Jarmakowska Barbara Braniewo Bieg 5km odwołano
137 Jarocki Tomasz Sztutowo Rajd Rowerowy odwołano
138 Jasińska Agnieszka Malbork Bieg 5km odwołano
139 Jasiński Antoni Malbork Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
140 Jasiński Jan Malbork Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
141 Kalinowska Joanna Braniewo Bieg 5km odwołano
142 Karachev Sergei Kaliningrad Nordic Walking 5km odwołano
143 Knop Damian Koło Wirtulana aktywność po medal odwołano
144 Kownacki Arkadiusz Witkowo Wirtulana aktywność po medal odwołano
145 Kołakowska Maja Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
146 Kołakowska Małgorzata Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
147 Kreft Sylwia Bytom Wirtulana aktywność po medal odwołano
148 Krzemieniewski Kamil Poznań Bieg 5km odwołano
149 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5km odwołano
150 KUSIAK Maria Gdansk Nordic Walking 5km odwołano
151 Lebuda Ewa OLSZTYN Wirtulana aktywność po medal odwołano
152 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km odwołano
153 Lidziński Marek Bartoszyce Wirtulana aktywność po medal odwołano
154 Lubaś Bartłomiej Mielec Wirtulana aktywność po medal odwołano
155 MAGROWSKA JULIA Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
156 MAGROWSKI KRZYSZTOF Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
157 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg 5km odwołano
158 Majewski Dawid Elblag Bieg 5km odwołano
159 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km odwołano
160 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking 5km odwołano
161 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg 5km odwołano
162 Matczak Elżbieta Braniewo Nordic Walking 5km odwołano
163 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5km odwołano
164 Mazurowska Patrycja Elbląg Bieg 5km odwołano
165 Mierzwa Dorota Braniewo Bieg 5km odwołano
166 Mierzwa Krzysztof Braniewo Bieg 5km odwołano
167 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Bieg 5km odwołano
168 mroczek zenek Dubiel Bieg 5km odwołano
169 Obolewicz Jakub Braniewo Bieg 5km odwołano
170 pawłoska karolina Elbląg Bieg 5km odwołano
171 Piasecki Kamil Elbląg Bieg 5km odwołano
172 Piekarczyk Joanna Dabrowa Górnicza Nordic Walking 5km odwołano
173 Podlecka Dorota Braniewo Bieg 5km odwołano
174 PODLECKI ANDRZEJ BRANIEWO Bieg 5km odwołano
175 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking 5km odwołano
176 Ptak Marek Braniewo Bieg 5km odwołano
177 Rokicka Paulina Łódź Wirtulana aktywność po medal odwołano
178 Rombel Dagmara Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
179 Rombel Hubert Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
180 Rudek Małgorzata Rumia Bieg 5km odwołano
181 Rynkun Czesław Braniewo Bieg 5km odwołano
182 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km odwołano
183 Semkiw Magdalena Braniewo Bieg 5km odwołano
184 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg 5km odwołano
185 Sidorowicz Anna Stogi Bieg 5km odwołano
186 Siebert Monika Kobyla kępa Wirtulana aktywność po medal odwołano
187 SMALARZ Elżbieta BRANIEWO Rajd Rowerowy odwołano
188 SMALARZ Jan Marceli BRANIEWO Rajd Rowerowy odwołano
189 SMALARZ Tymoteusz BRANIEWO Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
190 Sobala Dorota Wałbrzych Wirtulana aktywność po medal odwołano
191 SOWA Sylwester Elbląg Bieg 5km odwołano
192 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg 5km odwołano
193 Staniszewska Karolina Stępień Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
194 STOPA ANNA ELBLĄG Bieg 5km odwołano
195 Strzelecka Justyna Braniewo Bieg 5km odwołano
196 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg 5km odwołano
197 Szczepańska Oksana Kraków Wirtulana aktywność po medal odwołano
198 Szcześniak Janusz Elbląg Bieg 5km odwołano
199 Szklarska Alicja Elbląg Bieg 5km odwołano
200 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg 5km odwołano
201 Szustek Katarzyna Elbląg Nordic Walking 5km odwołano
202 Sładkiewicz-Zwierzchowska Agnieszka Braniewo Rajd Rowerowy odwołano
203 Tatar Agnieszka Braniewo Rajd Rowerowy odwołano
204 Tatar Tomasz Braniewo Rajd Rowerowy odwołano
205 Warczak Ewa Braniewo Nordic Walking 5km odwołano
206 Wasilewska Michalina Braniewo Bieg 5km odwołano
207 Wasilewski Rafał Braniewo Bieg 5km odwołano
208 Weredycka Monika Elbląg Bieg 5km odwołano
209 Wiaderska Grażyna Elbląg Nordic Walking 5km odwołano
210 Wiaderski Wojciech Elbląg Nordic Walking 5km odwołano
211 Wilk Cezary Pasłęk Bieg 5km odwołano
212 Wilk Zuzanna Pasłęk Bieg 5km odwołano
213 Wilkiel Rafał Braniewo Biegi dla dzieci 6-12 lat odwołano
214 WITKOWSKA Marta Braniewo Bieg 5km odwołano
215 Zamorski Tomasz LIDZBARK WARMIŃSKI Wirtulana aktywność po medal odwołano
216 Zwierzchowski Andrzej Braniewo Bieg 5km odwołano
217 Łoszajć Justyna Sosnowiec Wirtulana aktywność po medal odwołano
deaf team
218 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5km deaf team odwołano
219 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 5km deaf team odwołano
evoubezpieczenia.pl
220 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg 5km evoubezpieczenia.pl odwołano
klub sportowy DED
221 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic Walking 5km klub sportowy DED odwołano
222 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic Walking 5km klub sportowy DED odwołano
223 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic Walking 5km klub sportowy DED odwołano
224 Laane Elena Kaliningrad Nordic Walking 5km klub sportowy DED odwołano


Wyświetleń: 12448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ