Wirtualny LoVe Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rudziejewska Magdalena Annopol START dla dwojga (w parze) Chodzimy z SZANSĄ opłacono on-line
2 Denert Jan Augustów START dla dwojga (w parze) Elektronicznezapisy.pl Team opłacono on-line
3 Panek- Kilanowska Natalia Banino START dla dwojga (w parze)
4 Stankiewicz Piotr Białystok START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
5 Damps Michał Braniewo START indywidualny (prawa połówka medalu) 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy opłacono on-line
6 Rosiński Marek Brodnica START dla dwojga (w parze) MORS BRODNICA opłacono on-line
7 Kreft Sylwia Bytom START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
8 Adamiec- Trutwin Agnieszka Chorzów START dla dwojga (w parze) Klub Aktywnych Rodzin opłacono on-line
9 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
10 Przednówek Mariola Czarne START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
11 Stefańska Agnieszka Darżyno START dla dwojga (w parze) Gwiazdy z Darżyna. opłacono on-line
12 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
13 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
14 Sowa Renata Elbląg START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
15 Andrysz Magdalena Gdansk START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
16 Czerwińska Agnieszka Gdańsk START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
17 Pidsutko Monika Gdańsk START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
18 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
19 Abramik Maria Gdańsk START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
20 Myślińska Aleksandra Gdańsk START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
21 Sochacka Natalua Gdańsk START indywidualny (prawa połówka medalu)
22 Kmera Rafał Gdańsk START dla dwojga (w parze) Bysewo Gdańsk opłacono on-line
23 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia START indywidualny (lewa połówka medalu) Morska Baza Szkoleniowa opłacono on-line
24 Niedostatkiewicz Małgorzata Gdynia START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
25 Wolik Dariusz Gdynia START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
26 Bańczyk Krystyna Gdynia START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
27 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA START dla dwojga (w parze) KRS FORMOZA opłacono on-line
28 Makowska Izabela Gdynia START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
29 Przybylska Aleksandra Gdynia START dla dwojga (w parze) Elite Team opłacono on-line
30 Jasionowska Paulina Gdynia START dla dwojga (w parze) SP 16 GDYNIA opłacono on-line
31 Jarczewska Renata Goleniów START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
32 Walkiewicz Lidia Górki Śląskie START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
33 Groch Jerzy Grudziądz START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
34 Miraszewski Mariusz Grudziądz START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
35 Lewandowicz Justyna Jeziorki START dla dwojga (w parze)
36 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
37 Kuczowic Franciszek Katowice START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
38 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE START indywidualny (lewa połówka medalu)
39 Snoch Joanna Katowice START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
40 Szczepańska Oksana Kraków START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
41 Wolnik Jolanta Ligota Książęca START dla dwojga (w parze) Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono on-line
42 Jurczyszyn Karina Lubartów START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
43 Kowalczuk Dariusz Lublin START dla dwojga (w parze) Aliplast Aluminium Extrusion opłacono on-line
44 Malinowska Małgorzata Mała Wieś START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
45 Czaplicka Paulina Marki START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
46 Boryczka Szymon Miedzyrzecze START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
47 Drzyzga Maksymilian Modlnica START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
48 Żukowska Paulina Mysłowice START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
49 Maluchnik Marek Nasielsk START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
50 Maluchnik Joanna Nasielsk START indywidualny (prawa połówka medalu) Blue Runner opłacono on-line
51 Dobkowski Maciej Ostrołęka START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
52 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki START dla dwojga (w parze) GRUPA WILKI opłacono on-line
53 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki START dla dwojga (w parze) GRUPA WILKI opłacono on-line
54 Pajęcka Sabina Piekary Śląskie START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
55 Tórzewska-Kasałka Izabela Pleszew START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
56 Dul Przemysław Płonsk START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
57 Car-Dul Marzena Płońsk START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
58 BERNACKI Jacek Połchowo START dla dwojga (w parze) KRS Formoza opłacono on-line
59 Stefański Ksawery Potęgowo START dla dwojga (w parze) Gwiazdy z Darżyna. opłacono on-line
60 Malinowski Aleksander Poznań START dla dwojga (w parze) Malinowscy Team opłacono on-line
61 Sepioło Katarzyna Prabuty START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
62 Żakowska Irena Przezchlebie START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
63 Soczynska Ewa RACIBÓRZ START indywidualny (lewa połówka medalu)
64 Pędziszewska Sylwia Reda START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
65 Miłosz Lucyna Reda START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
66 Rybak Tomasz Ruda Śląska START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
67 Makowski Michał Rumia START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
68 Pluta Michał Rybnik START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
69 Citko Joanna Sokółka START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
70 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
71 walotek Sebastian Sosnowiec START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
72 Walaszek Amanda Sosnowiec START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
73 Burakowska Małgorzata Sosnowiec START dla dwojga (w parze) Zabiegani Nauczyciele opłacono on-line
74 Łoszajć Justyna Sosnowiec START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
75 Rybicki Marek Sosnowiec START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
76 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
77 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański START indywidualny (lewa połówka medalu) Dovista Active Team opłacono on-line
78 Jarząbek Robert Strzałkowo START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
79 Bukowski Krzysztof Studzienice START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
80 Dobrowolska Aleksandra Tarnowskie Góry START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
81 Dudek Anna Tarnów START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
82 Łukasik Krzysztof Trzebinia START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
83 Głodowska Marta Warszawa START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
84 reda alicja warszawa START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
85 Kordecki Robert Wielki Klincz START dla dwojga (w parze) Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
86 Gromadzka Edyta Włocławek START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
87 Dziugieł Marek Wrocław START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
88 Budych Martyna Wronki START dla dwojga (w parze) opłacono on-line
89 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki START dla dwojga (w parze) Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
90 Kronstedt Justyna Zabrze START indywidualny (prawa połówka medalu) opłacono on-line
91 Dąbkowski Marcin Zawiercie START dla dwojga (w parze) Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową
92 Bartosik Krystyna Zgierz START indywidualny (lewa połówka medalu) opłacono on-line
93 Len Damian Żagań START dla dwojga (w parze) opłacono on-line


Wyświetleń: 2908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ