BIEG PAMIĘCI  ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "TROPEM WILCZYM"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczerbaty Mateusz Zgorzelec Bieg na 5000 m
2 Zarzycka-Szczerbaty Elżbieta Zgorzelec Bieg na 5000 m
3 Wilsz Kamila Zgorzelec Bieg na 5000 m
4 Podhalski Przemysław Zgorzelec Bieg na 5000 m
5 Drzazga Joanna Zgorzelec Bieg na 5000 m
6 Domoradzka Anna Zgorzelec Bieg na 5000 m CROSS TEAM ZGORZELEC
7 Stefańska Agnieszka Bieganna 59-900 Zgorzelec Bieg na 5000 m
8 Warężak Katarzyna Zgorzelec Bieg na 5000 m Rowerowe Studio MTB
9 Pałuska Małgorzata Zgorzelec Bieg na 5000 m CROSSTEAM ZGORZELEC
10 Mazurek Łukasz Zgorzelec Bieg na 5000 m EdiTeam Zgorzelec
11 Mazurek Marta ZGORZELEC Bieg na 5000 m
12 Nowosad Piotrek Zgorzelec Bieg na 5000 m
13 HABER-CZERSKA EWA LUBAŃ Bieg na 5000 m
14 Czerski Jakub LUBAŃ Bieg na 5000 m
15 Czerski Grzegorz LUBAŃ Bieg na 5000 m
16 Czerski Jędrzej LUBAŃ Bieg na 5000 m
17 Słapczyński Maciej Opole Bieg na 5000 m
18 Moskalski Dariusz Zgorzelec Bieg na 5000 m EdiTeam Zgorzelec
19 Szatkowski Grzegorz Lubań Bieg na 5000 m
20 Teodorowicz Barbara Zgorzelec Bieg na 5000 m
21 Teodorowicz Krzysztof Zgorzelec Bieg na 5000 m
22 Mroczkowski Krystian Zgorzelec Bieg na 5000 m EDI TEAM ZGORZELEC
23 Ostaszewska Dorota Zgorzelec Bieg na 5000 m
24 Dydyna Anna Sulików Bieg na 5000 m
25 Karnicka Iwona Zgorzelec Bieg na 5000 m EdiTeam Zgorzelec
26 Raubo Emilia Zgorzelec Bieg na 5000 m EdiTeam Zgorzelec
27 Stelmach Piotr Stelmach Wrocław Bieg na 5000 m Adrian Danilewicz Group
28 Stelmach Barbara Wrocław Bieg na 5000 m Adrian Danilewicz Group
29 Świrska Alicja Zgorzelec Bieg na 5000 m
30 RUDNIK PIOTR Zgorzelec Bieg na 5000 m Powstaniec102
31 Krupiński Jakub Zgorzelec Bieg na 5000 m Edi-team
32 Rudź-Krupińska Agnieszka Zgorzelec Bieg na 5000 m Edi-team
33 Weychan Mariola Sulików Bieg na 5000 m
34 Niewiadomski Roman zgorzelec Bieg na 5000 m
35 KUŻAJ grzegorz PRZEJĘSŁAW Bieg na 5000 m MAKOŚ TEAM
36 Szafranska Paulina Wegliniec Bieg na 5000 m
37 Wasielewski Paweł Bytom Bieg na 5000 m
38 Kępa Radosław Zgorzelec Bieg na 5000 m
39 dróżdż mariusz zawidów Bieg na 5000 m
40 kiewra ewa zawidów Bieg na 5000 m
41 Szydłowski Adrian Zgorzelec Bieg na 5000 m Edi Team Zgorzelec
42 Niewiadomska Marzena Zgorzelec Bieg na 5000 m
43 Madetko Piotr Zgorzelec Bieg na 5000 m
44 Tymon Aleksander Zgorzelec Bieg na 5000 m
45 Namiota Zbigniew Zawidów Bieg na 5000 m
46 Śnieżyk Tomasz Zgorzelec Bieg na 5000 m
47 SALAMONOWICZ JAN ZGORZELEC Bieg na 5000 m
48 Kowalewska Elżbieta Zgorzele Bieg na 5000 m EDI TEAM ZGORZELEC
49 Chrzanowski Łukasz Lubań Bieg na 5000 m
50 Vaculíková Jitka Praha Bieg na 5000 m Edelstahl Poldi
51 Jonáš Martin Kladno Bieg na 5000 m Edelstahl Poldi
52 Migut Jerzy Olszyna Bieg na 5000 m OLSZYNA BIEGA
53 Szylko Mateusz Zgorzelec Bieg na 5000 m
54 Smajda Tomasz Olszyna Bieg na 5000 m OLSZYNA BIEGA
55 Kuńczak Michał Zgorzelec Bieg na 5000 m
56 Kaciotys Mieczysław Kaciotys Zawidów Bieg na 5000 m JANTAR GDAŃSK .MIASTO ZAWIDÓW
57 Haj Ali Aleksandra Lubaczów Bieg na 5000 m
58 Piotrowski Mateusz Zgorzelec Bieg na 5000 m
59 Kic Monika Przemyśl Bieg na 5000 m
60 Drzazga Danuta Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
61 Sowa Zuzanna Gronów Bieg symboliczny 1963 m Szkoła Podstawowa im Osadników Wojskowych w Trójcy
62 Kaniuk Robert Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m Federacja Skautów Europy Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego
63 Pająk Laura Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu
64 Pająk Oliwer Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu
65 Nowak Karolina Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
66 Jędykiewicz Aleksander Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m Szkoła Podstawowa Cogito w Zgorzelcu
67 Szparak Katarzyna Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
68 Michalczyk Kajetan Bełchatów Bieg symboliczny 1963 m
69 Michalczyk Radosław Bełchatów Bieg symboliczny 1963 m
70 Bawół Jan Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
71 Muniak MIchał Sulików Bieg symboliczny 1963 m
72 Muniak Bartosz Sulików Bieg symboliczny 1963 m
73 Bohonos Izabela Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
74 Bohonos Paweł Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
75 Socha Piotr Lubań Bieg symboliczny 1963 m
76 Cieślik Piotr Mszczonów Bieg symboliczny 1963 m
77 Migut Amelia Olszyna Bieg symboliczny 1963 m OLSZYNA BIEGA
78 Lutomska Daria Gorlitz Bieg symboliczny 1963 m
79 Pasennik Katarzyna Lubań Bieg symboliczny 1963 m
80 Pasennik Anna Lubań Bieg symboliczny 1963 m
81 Żukoska Alicja Lubań Bieg symboliczny 1963 m
82 Stemler Grzegorz Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m
83 Piotrowski Mikołaj Zgorzelec Bieg symboliczny 1963 m


Wyświetleń: 3706

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ