Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JANIK Roman KWIDZYN 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
2 Potyrała Bartosz Sopot 10 km opłacono on-line
3 Hoffmann Kamil Cekcynek 10 km opłacono on-line
4 Sobolewski Antoni Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
5 Kokosza Karol Elbląg 10 km 16 Pułk Logistyczny opłacono on-line
6 Gąsior Paweł Susz 10 km Rozbiegany Susz 40.00 PLN
7 Dudziak Mateusz Tczew 10 km Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka 40.00 PLN
8 Dobrzyński Henryk Gdańsk 10 km KUROPATWA TEAM opłacono on-line
9 Jaskot Piotr Gościszewo 10 km 40.00 PLN
10 Derdowski Michał Mirotki 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 40.00 PLN
11 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia 10 km opłacono on-line
12 Królikowski Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
13 Nelke Eliasz Tczew 10 km Apator Metrix S.A. opłacono on-line
14 Spieczonek Grzegorz Gdynia 10 km Endure Team opłacono on-line
15 Kaczko Lukasz Gdynia 10 km ↓ Sowa_to_słabiak ↓ opłacono on-line
16 Sowinski Piotr Gdynia 10 km PogromcyKaczorów opłacono on-line
17 Żabik Artur Gdynia 10 km opłacono on-line
18 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
19 Oller Jakub Tczew 10 km Dovista Active Team 40.00 PLN
20 Wojtaszak Rafał Gdynia 10 km 40.00 PLN
21 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
22 Kuśmierek Marcin Miłowo 10 km opłacono on-line
23 Malek Andrzej Kościerzyna 10 km Atlas Running Team 40.00 PLN
24 Kołecki Michał Iława 10 km Run Goku Team opłacono on-line
25 Cichoń Maciej Reda 10 km 40.00 PLN
26 Mełgwa Katarzyna Gdynia 10 km opłacono on-line
27 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE 10 km opłacono on-line
28 Leśniewski Jan Elbląg 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) EL Aktywni darmowy udział
29 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km Buchalter opłacono on-line
30 Matlewska Marzena Elbląg 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
31 Wentowska Aleksandra Dąbrowa 10 km Kujawscy Runners 40.00 PLN
32 Malinowski Tomasz Jegłownik 10 km drużyna pierścienia opłacono on-line
33 Gładykowski Łukasz Gniew 10 km tRUNsformacja/PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
34 Dolińska Karolina Graniczna Wieś 10 km Kujawscy Runners 40.00 PLN
35 filipowicz albert tyrowo 10 km FIEGE Ameryka opłacono on-line
36 Roelle Radosław Gdańsk 10 km opłacono on-line
37 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń 10 km Team Kopeć 40.00 PLN
38 Ścisłowski Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono
39 GAJDA ANNA EWA GDYNIA 10 km opłacono on-line
40 Brach Paweł Dębiny 10 km Run Goku Team 40.00 PLN
41 Śrutkowski Sylwester Sztum 10 km 40.00 PLN
42 Ruchlewicz Natalia Sztum 10 km 40.00 PLN
43 Halmann Mirek Wejherowo 10 km PGB sportowa paczka 40.00 PLN
44 Chabowski Tomasz Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
45 Pobłocka-Głogowska Katarzyna LĘBORK 10 km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
46 Dywelski Mirosław Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono
47 Olejarczyk Piotr Elbląg 10 km 40.00 PLN
48 Ruchlewicz URSZULA Sztum 10 km 40.00 PLN
49 Mielnikiewicz Weronika Murzynowo 10 km KUROPATWA TEAM opłacono on-line
50 Dajnowski Mateusz Angowice 10 km MKS Chojniczanka Chojnice opłacono on-line
51 Kaczmarek Jan Chwaszczyno 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Kaczmarek Team darmowy udział
52 Kaczmarek-Byzdra Aleksandra Chwaszczyno 10 km Kaczmarek Team opłacono on-line
53 Bednarek Michal Tczew 10 km CrossElite opłacono on-line
54 Majchrzak Aneta Toruń 10 km Run Goku Team opłacono on-line
55 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo 10 km Morsy Zblewo 40.00 PLN
56 Czech Przemysław Tczew 10 km opłacono on-line
57 Gajda Patryk Gdynia 10 km opłacono on-line
58 Rogocki Jarosław Tczew 10 km opłacono on-line
59 Jaros Arkadiusz Brwinów 10 km Vege Runners 40.00 PLN
60 Markiewicz Paweł Elbląg 10 km 40.00 PLN
61 Przybyła Roman Iława 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Run Goku Team darmowy udział
62 Przybyła Agnieszka Iława 10 km Run Goku Team opłacono on-line
63 Przybyła Adrian Iława 10 km Run Goku Team opłacono on-line
64 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański 10 km K K B Starogard Gdański 40.00 PLN
65 Grynis Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
66 Kupryciuk Magdalena Tczew 10 km opłacono on-line
67 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI 10 km TRI STAROGARD GD 40.00 PLN
68 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork 10 km KIJOWY FOLK opłacono on-line
69 Chabowski Tomasz sztum 10 km Sztum Biega 40.00 PLN
70 Rogalska Małgorzata Kolincz 10 km opłacono on-line
71 Laskowski Ireneusz Grodziec 10 km opłacono on-line
72 Kozłowska Anna Malbork 10 km opłacono on-line
73 Kozłowski Dariusz Malbork 10 km opłacono on-line
74 TROCHOWSKA Anna TCZEW 10 km opłacono
75 LABON MAGDALENA Koteże 10 km KS Sokół Zblewo 40.00 PLN
76 Kunz Marta Toruń 10 km ULO UMK Toruń 40.00 PLN
77 Kunz Mieczysław Toruń 10 km UMK Toruń 40.00 PLN
78 Stolarów Agnieszka Malbork 10 km (pierwsze 50 osób) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
79 Znarowska Bożena Elblag 10 km (pierwsze 50 osób) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
80 Weryński Tomasz Kraków 10 km (pierwsze 50 osób) Zorza Zaczarnie opłacono on-line
81 Silnicki Wojciech Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
82 Wewiórski Paweł Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
83 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) Oracz z Kociewia opłacono on-line
84 Matyskiel Anita Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
85 Ambroziak Adam Kowale 10 km (pierwsze 50 osób) Taka RYBA opłacono on-line
86 Saulewicz Robert Skowarcz 10 km (pierwsze 50 osób) LOTOS Running Team opłacono on-line
87 Banach Tomasz Grudziądz 10 km (pierwsze 50 osób) Tomek Running Team opłacono on-line
88 Daszkiewicz Kamila Gręblin 10 km (pierwsze 50 osób) BiegamBoLubię opłacono on-line
89 Richert Piotr Przodkowo 10 km (pierwsze 50 osób) Przodkowski Team opłacono on-line
90 Mikowski Mariusz Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) "TeamKaraś" opłacono on-line
91 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) STEP BY STEP TRÓJMIASTO darmowy udział
92 Torłop Małgorzata Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono
93 Torłop Przemysław Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono
94 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km (pierwsze 50 osób) KS Sokół Zblewo limit osiągnięty
95 Stępiński Paweł Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
96 Szatkowski Józef Grudziądz 10 km opłacono on-line
97 Andrzejczak Rafał Grudziądz 10 km opłacono on-line
98 Likszo Paweł Olsztyn 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
99 Świtała Roman Kwidzyn 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
100 Strzeszyński Wojciech Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Biegający Tczew / Pamir Team opłacono on-line


Wyświetleń: 4983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ