VI Dycha nad Wisłą - III BGPK 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolarów Agnieszka Malbork 10 km (pierwsze 50 osób) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
2 Znarowska Bożena Elblag 10 km (pierwsze 50 osób) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
3 Weryński Tomasz Kraków 10 km (pierwsze 50 osób) Zorza Zaczarnie opłacono on-line
4 Silnicki Wojciech Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
5 Wewiórski Paweł Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
6 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) Oracz z Kociewia opłacono on-line
7 Matyskiel Anita Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
8 Ambroziak Adam Kowale 10 km (pierwsze 50 osób) Taka RYBA opłacono on-line
9 Saulewicz Robert Skowarcz 10 km (pierwsze 50 osób) LOTOS Running Team opłacono on-line
10 Banach Tomasz Grudziądz 10 km (pierwsze 50 osób) Tomek Running Team opłacono on-line
11 Daszkiewicz Kamila Gręblin 10 km (pierwsze 50 osób) BiegamBoLubię opłacono on-line
12 Richert Piotr Przodkowo 10 km (pierwsze 50 osób) Przodkowski Team opłacono on-line
13 Mikowski Mariusz Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) "TeamKaraś" opłacono on-line
14 Torłop Małgorzata Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono
15 Torłop Przemysław Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono
16 Stępiński Paweł Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
17 Likszo Paweł Olsztyn 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
18 Świtała Roman Kwidzyn 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
19 Strzeszyński Wojciech Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Biegający Tczew / Pamir Team opłacono on-line
20 Kuropatwa Łukasz Rumia 10 km (pierwsze 50 osób) Bażant Team opłacono on-line
21 Serocki Adam Elblag 10 km (pierwsze 50 osób) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
22 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 10 km (pierwsze 50 osób) BiegamBoLubię opłacono on-line
23 okseniuk Sergii luck 10 km (pierwsze 50 osób) Mk luchesk-lkb rudnik limit osiągnięty
24 okseniuk oksana luck 10 km (pierwsze 50 osób) Mk luchesk-lkb rudnik limit osiągnięty
25 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
26 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km (pierwsze 50 osób) Maratończyk Wielki Klincz limit osiągnięty
27 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 10 km (pierwsze 50 osób) TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono on-line
28 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 10 km (pierwsze 50 osób) OSP POGRODZIE opłacono on-line
29 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 10 km (pierwsze 50 osób) Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
30 GÓRNY Maciej Grupa 10 km (pierwsze 50 osób) PACKMAN TEAM limit osiągnięty
31 Cichowska Joanna Durąg 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
32 Kryger Karol Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
33 Dąbrowski Edmund Grudziądz 10 km (pierwsze 50 osób) limit osiągnięty
34 Śmigaj Mirosław Gdynia 10 km (pierwsze 50 osób) MIŚ Biega limit osiągnięty
35 spręga aurelia starogard gdański 10 km (pierwsze 50 osób) SKL FILIPPIDES opłacono on-line
36 Kłosowski Grzegorz Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
37 Formela Łukasz Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
38 Lewandowski Michał Mirotki 10 km (pierwsze 50 osób) LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz limit osiągnięty
39 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
40 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km (pierwsze 50 osób) Przyjaciele w biegu opłacono on-line
41 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km (pierwsze 50 osób) Przyjaciele w biegu opłacono on-line
42 Kłapot Artur Jegłownik 10 km (pierwsze 50 osób) limit osiągnięty
43 Sztuka Ewelina Jegłownik 10 km (pierwsze 50 osób) limit osiągnięty
44 Narloch Michał Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) Dovista Active Team opłacono on-line
45 Krzak Jerzy Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) PPMT PARKRUN GDAŃSK opłacono on-line
46 Kamiński Paweł Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
47 Stelmach Radosław Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
48 Szwedowski Łukasz Kulice 10 km (pierwsze 50 osób) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
49 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
50 Pepliński Marek Elbląg 10 km (pierwsze 50 osób) Biegacze Wolności opłacono on-line
51 Walterski Sławomir Toruń 10 km (pierwsze 50 osób) limit osiągnięty
52 Walczak Jędrzej Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
53 Bładzikowski Rafał Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
54 Witt Grażyna Sopot 10 km (pierwsze 50 osób) MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
55 Morawek Arkadiusz Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
56 Rosa Sebastian Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Lechia Gdańsk opłacono on-line
57 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 10 km (pierwsze 50 osób) Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
58 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
59 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska 10 km (pierwsze 50 osób) BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA opłacono
60 Grochowski Jan Olsztyn 10 km (pierwsze 50 osób) limit osiągnięty
61 Dagga Dawid Rywałd 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
62 Pasierbska Ewa Gdańsk 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
63 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line
64 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 10 km (pierwsze 50 osób) Team JK84 limit osiągnięty
65 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 10 km (pierwsze 50 osób) Team JK84 limit osiągnięty
66 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km (pierwsze 50 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
67 Śmistek Paweł Starogard Gdański 10 km (pierwsze 50 osób) opłacono on-line


Wyświetleń: 15556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ