Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
2 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
3 | Weryński Tomasz | Kraków | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Zorza Zaczarnie | opłacono on-line |
4 | Silnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
5 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
6 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Oracz z Kociewia | opłacono on-line |
7 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
8 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line |
9 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
10 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Tomek Running Team | opłacono on-line |
11 | Daszkiewicz Kamila | Gręblin | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
12 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przodkowski Team | opłacono on-line |
13 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | "TeamKaraś" | opłacono on-line |
14 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono | |
15 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono | |
16 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
17 | Likszo Paweł | Olsztyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
18 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
19 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew / Pamir Team | opłacono on-line |
20 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Bażant Team | opłacono on-line |
21 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
22 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
23 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
24 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono on-line |
25 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
26 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
27 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
28 | Kryger Karol | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
29 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
30 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
31 | Formela Łukasz | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
32 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
33 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
34 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
35 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Dovista Active Team | opłacono on-line |
36 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PPMT PARKRUN GDAŃSK | opłacono on-line |
37 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
38 | Stelmach Radosław | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
39 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
40 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
41 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
42 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
43 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
44 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
45 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
46 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Lechia Gdańsk | opłacono on-line |
47 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
48 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
49 | Mej Paweł | Baczków Gm. Bochnia - Małopolska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA | opłacono |
50 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
51 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
52 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
53 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
54 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24187