Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Maratończyk Wielki Klincz | limit osiągnięty |
2 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
3 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew / Pamir Team | opłacono on-line |
4 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Bażant Team | opłacono on-line |
5 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
6 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
7 | okseniuk Sergii | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
8 | okseniuk oksana | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
9 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
10 | Likszo Paweł | Olsztyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
11 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono on-line |
12 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
13 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
14 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PACKMAN TEAM | limit osiągnięty |
15 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
16 | Kryger Karol | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
17 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
18 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
19 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
20 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
21 | Weryński Tomasz | Kraków | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Zorza Zaczarnie | opłacono on-line |
22 | Silnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
23 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
24 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Oracz z Kociewia | opłacono on-line |
25 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
26 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line |
27 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MIŚ Biega | limit osiągnięty |
28 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Tomek Running Team | opłacono on-line |
29 | Daszkiewicz Kamila | Gręblin | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
30 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przodkowski Team | opłacono on-line |
31 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | "TeamKaraś" | opłacono on-line |
32 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono | |
33 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono | |
34 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
35 | Mej Paweł | Baczków Gm. Bochnia - Małopolska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA | opłacono |
36 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
37 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
38 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
39 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
40 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
41 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Lechia Gdańsk | opłacono on-line |
42 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
43 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
44 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
45 | Grochowski Jan | Olsztyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
46 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
47 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
48 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
49 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
50 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
51 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
52 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
53 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
54 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
55 | Stelmach Radosław | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
56 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
57 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PPMT PARKRUN GDAŃSK | opłacono on-line |
58 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Dovista Active Team | opłacono on-line |
59 | Sztuka Ewelina | Jegłownik | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
60 | Kłapot Artur | Jegłownik | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
61 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
62 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
63 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
64 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | limit osiągnięty |
65 | Formela Łukasz | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
66 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |
67 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24166