Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
2 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | ||
3 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | 10 km | ||
4 | Kowalczyk Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
5 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | 10 km | ||
6 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | Polska | 10 km | ||
7 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 10 km | ||
8 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
9 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | 10 km | ||
10 | Kłapot Artur | Jegłownik | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
11 | Sztuka Ewelina | Jegłownik | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
12 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
13 | Grochowski Jan | Olsztyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
14 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 10 km | Active Malbork | |
15 | Malek Andrzej | Kościerzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | |
16 | Scharmach Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegacze z Pomorza | |
17 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | |
18 | Oller Jakub | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Active Team | |
19 | SOWA Sylwester | Elblag | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | |
20 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
21 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | 10 km | Grupa Trójmiasto | |
22 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Polska | 10 km | K K B Starogard Gdański | |
23 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
24 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | 10 km | KPW Gdynia | |
25 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
26 | Dolińska Karolina | Graniczna Wieś | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | |
27 | Wentowska Aleksandra | Dąbrowa | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | |
28 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
29 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | limit osiągnięty |
30 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Maratończyk Wielki Klincz | limit osiągnięty |
31 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MIŚ Biega | limit osiągnięty |
32 | okseniuk oksana | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
33 | okseniuk Sergii | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
34 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | |
35 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PACKMAN TEAM | limit osiągnięty |
36 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | 10 km | PGB sportowa paczka | |
37 | Kornienko Viktoria | Tczew | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
38 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | Polska | 10 km | Run Goku Team | |
39 | Brach Paweł | Dębiny | Polska | 10 km | Run Goku Team | |
40 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Sztum Biega | |
41 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
42 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
43 | GULIŃSKI GRZEGORZ | Toruń | Polska | 10 km | Team Kopeć | |
44 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
45 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
46 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GD | |
47 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 10 km | Vege Runners |
Wyświetleń: 24181