Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
2 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | |
3 | Brach Paweł | Dębiny | Polska | 10 km | Run Goku Team | |
4 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | 10 km | ||
5 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Sztum Biega | |
6 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | 10 km | ||
7 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GD | |
8 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
9 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | 10 km | ||
10 | Dolińska Karolina | Graniczna Wieś | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | |
11 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PACKMAN TEAM | limit osiągnięty |
12 | Grochowski Jan | Olsztyn | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
13 | GULIŃSKI GRZEGORZ | Toruń | Polska | 10 km | Team Kopeć | |
14 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | 10 km | PGB sportowa paczka | |
15 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
16 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
17 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 10 km | Vege Runners | |
18 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 10 km | ||
19 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 10 km | Active Malbork | |
20 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Maratończyk Wielki Klincz | limit osiągnięty |
21 | Kornienko Viktoria | Tczew | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
22 | Kowalczyk Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
23 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | 10 km | Grupa Trójmiasto | |
24 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | Polska | 10 km | Run Goku Team | |
25 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Polska | 10 km | K K B Starogard Gdański | |
26 | Kłapot Artur | Jegłownik | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
27 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | limit osiągnięty |
28 | Malek Andrzej | Kościerzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | |
29 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
30 | okseniuk oksana | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
31 | okseniuk Sergii | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
32 | Oller Jakub | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Active Team | |
33 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | |
34 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | 10 km | KPW Gdynia | |
35 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
36 | Scharmach Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km | Biegacze z Pomorza | |
37 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MIŚ Biega | limit osiągnięty |
38 | SOWA Sylwester | Elblag | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | |
39 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | ||
40 | Sztuka Ewelina | Jegłownik | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
41 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
42 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |
43 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
44 | Wentowska Aleksandra | Dąbrowa | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | |
45 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
46 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | Polska | 10 km | ||
47 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo |
Wyświetleń: 24161