Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | 10 km | ŻARTA WATAHA | opłacono on-line |
2 | Weryński Tomasz | Kraków | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Zorza Zaczarnie | opłacono on-line |
3 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | Polska | 10 km | xRunners | opłacono on-line |
4 | Wałdowska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | xRunners | opłacono on-line |
5 | Jagodziński Damian | Gdańsk | Polska | 10 km | xRunners | opłacono on-line |
6 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10 km | wkurw_team | opłacono on-line |
7 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 10 km | Vege Runners | |
8 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line |
9 | Kunz Marta | Toruń | Polska | 10 km | ULO UMK Toruń | opłacono on-line |
10 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | LĘBORK | Polska | 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
11 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja/PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
12 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
13 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
14 | Kuster Sylwester | Dąbrowa Górnicza | Polska | 10 km | Triathlon x team | opłacono |
15 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
16 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | 10 km | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
17 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GD | |
18 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
19 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
20 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono on-line |
21 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Tomek Running Team | opłacono on-line |
22 | Janus Dawid | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
23 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
24 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
25 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line |
26 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line |
27 | GULIŃSKI GRZEGORZ | Toruń | Polska | 10 km | Team Kopeć | |
28 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
29 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty |
30 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line |
31 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Sztum Biega | |
32 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
33 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
34 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
35 | Rudnik Janina Ewa | Krępa Słupska | Polska | 10 km | SP8 Słupsk | opłacono on-line |
36 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | SowińskiTeam/MetrixMetalTeam | opłacono on-line |
37 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
38 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
39 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | Safe Sport Team | opłacono on-line |
40 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | Polska | 10 km | RyTM Czechowice-Dziedzice | opłacono on-line |
41 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 10 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
42 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
43 | Przybyła Agnieszka | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
44 | Przybyła Roman | Iława | Polska | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Run Goku Team | |
45 | Majchrzak Aneta | Toruń | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
46 | Brach Paweł | Dębiny | Polska | 10 km | Run Goku Team | |
47 | Kołecki Michał | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
48 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | Polska | 10 km | Run Goku Team | |
49 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
50 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
51 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
52 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przodkowski Team | opłacono on-line |
53 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | opłacono on-line |
54 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
55 | Kornienko Viktoria | Tczew | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
56 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PPMT PARKRUN GDAŃSK | opłacono on-line |
57 | Sowinski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | PogromcyKaczorów | opłacono on-line |
58 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | 10 km | PGB sportowa paczka | |
59 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | 10 km | PatMat | opłacono on-line |
60 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
61 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
62 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | PACKMAN TEAM | limit osiągnięty |
63 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
64 | Konieczka Michał | Osie | Polska | 10 km | OSP OSIE | opłacono on-line |
65 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Oracz z Kociewia | opłacono on-line |
66 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
67 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | |
68 | Rogiewicz Andrzej | Postolin | Polska | 10 km | MKS INOWROCŁAW | opłacono on-line |
69 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | 10 km | MKS Chojniczanka Chojnice | opłacono on-line |
70 | okseniuk oksana | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
71 | okseniuk Sergii | luck | Ukraina | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty |
72 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MIŚ Biega | limit osiągnięty |
73 | Cieśnik Krzysztof | Grudziądz | Polska | 10 km | MH Automatyka | opłacono on-line |
74 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Maratończyk Wielki Klincz | limit osiągnięty |
75 | Witt Henryk | Sopot | Polska | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
76 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
77 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km | MAPA SC | opłacono on-line |
78 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
79 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | limit osiągnięty |
80 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
81 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
82 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
83 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Lechia Gdańsk | opłacono on-line |
84 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
85 | Mielnikiewicz Weronika | Murzynowo | Polska | 10 km | KUROPATWA TEAM | opłacono on-line |
86 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | Polska | 10 km | KUROPATWA TEAM | opłacono on-line |
87 | Dolińska Karolina | Graniczna Wieś | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | |
88 | Wentowska Aleksandra | Dąbrowa | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | |
89 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | KucikTeam | opłacono on-line |
90 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
91 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km (pierwsze 50 osób) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
92 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
93 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
94 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
95 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
96 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
97 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | 10 km | KPW Gdynia | |
98 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | 10 km | Klub Kociewiak | opłacono on-line |
99 | Chechłowska Anna | Elbląg | Polska | 10 km | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line |
100 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka |
Wyświetleń: 24185