Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"TeamKaraś" | |||||||||
1 | Mikowski Mariusz | Elbląg | 10 km (pierwsze 50 osób) | "TeamKaraś" | opłacono on-line | ||||
16 Pułk Logistyczny | |||||||||
2 | Kokosza Karol | Elbląg | 10 km | 16 Pułk Logistyczny | opłacono on-line | ||||
22 blt | |||||||||
3 | Groszkowski Marcin | Malbork | 10 km | 22 blt | opłacono on-line | ||||
AGRA OSTROWITE | |||||||||
4 | Jurak Krzysztof | NOWE OSTROWITE | 10 km | AGRA OSTROWITE | opłacono on-line | ||||
Active Malbork | |||||||||
5 | Kaszubowski Zenon | Malbork | 10 km | Active Malbork | |||||
Akademia Wojsk Lądowych | |||||||||
6 | Biryło Jakub | Braniewo | 10 km | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono on-line | ||||
7 | Gacki Damian | Braniewo | 10 km | Akademia Wojsk Lądowych | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
8 | Tocha Zbigniew | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
9 | Majkowski Tomasz | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
10 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 10 km (pierwsze 50 osób) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix S.A. | |||||||||
11 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
Arka Gdynia | |||||||||
12 | Sułkowski Wojciech | Gdynia | 10 km | Arka Gdynia | opłacono on-line | ||||
Asseco Active Team | |||||||||
13 | Piątek Justyna | Gdańsk | 10 km | Asseco Active Team | opłacono on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
14 | Malek Andrzej | Kościerzyna | 10 km | Atlas Running Team | |||||
BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA | |||||||||
15 | Mej Paweł | Baczków Gm. Bochnia - Małopolska | 10 km (pierwsze 50 osób) | BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA | opłacono | ||||
Bażant Team | |||||||||
16 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | 10 km (pierwsze 50 osób) | Bażant Team | opłacono on-line | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
17 | Pepliński Marek | Elbląg | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegacze Wolności | opłacono on-line | ||||
Biegacze z Pomorza | |||||||||
18 | Scharmach Katarzyna | Gdańsk | 10 km | Biegacze z Pomorza | |||||
Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | |||||||||
19 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | 10 km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
20 | Bloch Przemysław | Czersk | 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
21 | Wolski Jarosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
22 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | DUBIELA HALINA | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | Niespodziński Lesław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Sobolewski Antoni | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
27 | Chabowski Tomasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
29 | Kruszyńska Barbara | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
30 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew / Pamir Team | |||||||||
31 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | Biegający Tczew / Pamir Team | opłacono on-line | ||||
BiegamBoLubię | |||||||||
32 | Daszkiewicz Kamila | Gręblin | 10 km (pierwsze 50 osób) | BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
33 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | 10 km (pierwsze 50 osób) | BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
Biegam sam bo Monika to flak | |||||||||
34 | Suchoparski Szczepan Suchoparski | Gdynia | 10 km | Biegam sam bo Monika to flak | opłacono on-line | ||||
Buchalter | |||||||||
35 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | 10 km | Buchalter | opłacono on-line | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
36 | Plewiński Rafał | Gdynia | 10 km | Chabrowe Wilki | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
37 | Bondar Dmytro | Tczew | 10 km | CrossElite | |||||
38 | Bednarek Michal | Tczew | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
DIABELSKIE PIORUNY | |||||||||
39 | Węsiora Mariusz | Drzycim | 10 km | DIABELSKIE PIORUNY | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
40 | Zima Jan | Minięta | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
41 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
42 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
43 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
44 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | |||||||||
45 | Dudziak Mateusz | Tczew | 10 km | Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
46 | Bielecka Aleksandra | Tczew | 10 km | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
47 | Oller Jakub | Tczew | 10 km | Dovista Active Team | |||||
48 | Narloch Michał | Starogard Gdański | 10 km (pierwsze 50 osób) | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
49 | SOWA Sylwester | Elblag | 10 km | Drużyna Pierścienia | |||||
50 | Sowa Renata | Elbląg | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
51 | Matlewska Marzena | Elbląg | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
52 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
53 | Znarowska Bożena | Elblag | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
54 | Serocki Adam | Elblag | 10 km (pierwsze 50 osób) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
55 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 10 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
EL Aktywni | |||||||||
56 | Leśniewski Jan | Elbląg | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | EL Aktywni | |||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
57 | Wewiórski Paweł | Elbląg | 10 km (pierwsze 50 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
58 | Matyskiel Anita | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
59 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Endure Team | |||||||||
60 | Spieczonek Grzegorz | Gdynia | 10 km | Endure Team | opłacono on-line | ||||
FIEGE Ameryka | |||||||||
61 | filipowicz albert | tyrowo | 10 km | FIEGE Ameryka | opłacono on-line | ||||
Forma Jak Wino | |||||||||
62 | Kujawski Grzegorz | Puck | 10 km | Forma Jak Wino | opłacono on-line | ||||
GPumpkin | |||||||||
63 | Popławski Kacper | Gdynia | 10 km | GPumpkin | opłacono on-line | ||||
Gdyński dywizjon okrętów bojowych | |||||||||
64 | Lubiński Kamil | Gdynia | 10 km | Gdyński dywizjon okrętów bojowych | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
65 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Trójmiasto | |||||||||
66 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | 10 km | Grupa Trójmiasto | |||||
H+H Polska | |||||||||
67 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | 10 km | H+H Polska | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
68 | Küchler Małgorzata | Gdynia | 10 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
69 | Küchler Paweł | Gdynia | 10 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
70 | Czoska Przemysław | Gdynia | 10 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
71 | Górniak Jarosław | Pogórze | 10 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
K.B. Branice | |||||||||
72 | Kawecki Marian | Branice | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | K.B. Branice | |||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
73 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | 10 km | KIJOWY FOLK | opłacono on-line | ||||
K K B Starogard Gdański | |||||||||
74 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | 10 km | K K B Starogard Gdański | |||||
KPW Gdynia | |||||||||
75 | Pionk Rafał | Miszewo | 10 km | KPW Gdynia | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
76 | Fierka Adam | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
77 | szczypior marcin | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
78 | Trygalska Paulina | Pinczyn | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
79 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
80 | LABON MAGDALENA | Koteże | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
81 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 10 km (pierwsze 50 osób) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
82 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KUROPATWA TEAM | |||||||||
83 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | 10 km | KUROPATWA TEAM | opłacono on-line | ||||
84 | Mielnikiewicz Weronika | Murzynowo | 10 km | KUROPATWA TEAM | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
85 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kaczmarek Team | |||||||||
86 | Kaczmarek Jan | Chwaszczyno | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Kaczmarek Team | |||||
87 | Kaczmarek-Byzdra Aleksandra | Chwaszczyno | 10 km | Kaczmarek Team | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
88 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||
Klub Długiej Rzęsy | |||||||||
89 | Chechłowska Anna | Elbląg | 10 km | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line | ||||
Klub Kociewiak | |||||||||
90 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | 10 km | Klub Kociewiak | opłacono on-line | ||||
KucikTeam | |||||||||
91 | Kuciński Łukasz | Elbląg | 10 km | KucikTeam | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
92 | Wentowska Aleksandra | Dąbrowa | 10 km | Kujawscy Runners | |||||
93 | Dolińska Karolina | Graniczna Wieś | 10 km | Kujawscy Runners | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
94 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
95 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
96 | Derdowski Michał | Mirotki | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
97 | Lewandowski Michał | Mirotki | 10 km (pierwsze 50 osób) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | limit osiągnięty | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
98 | Saulewicz Robert | Skowarcz | 10 km (pierwsze 50 osób) | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
Lechia Gdańsk | |||||||||
99 | Rosa Sebastian | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | Lechia Gdańsk | opłacono on-line | ||||
MAPA SC | |||||||||
100 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | 10 km | MAPA SC | opłacono on-line | ||||
MH Automatyka | |||||||||
101 | Cieśnik Krzysztof | Grudziądz | 10 km | MH Automatyka | opłacono on-line | ||||
MIŚ Biega | |||||||||
102 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | 10 km (pierwsze 50 osób) | MIŚ Biega | limit osiągnięty | ||||
MKS Chojniczanka Chojnice | |||||||||
103 | Dajnowski Mateusz | Angowice | 10 km | MKS Chojniczanka Chojnice | opłacono on-line | ||||
MKS INOWROCŁAW | |||||||||
104 | Rogiewicz Andrzej | Postolin | 10 km | MKS INOWROCŁAW | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
105 | Witt Grażyna | Sopot | 10 km (pierwsze 50 osób) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono | ||||
106 | Witt Henryk | Sopot | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
107 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 10 km (pierwsze 50 osób) | Maratończyk Wielki Klincz | limit osiągnięty | ||||
Mk luchesk-lkb rudnik | |||||||||
108 | okseniuk Sergii | luck | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty | ||||
109 | okseniuk oksana | luck | 10 km (pierwsze 50 osób) | Mk luchesk-lkb rudnik | limit osiągnięty | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
110 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | 10 km | Morsy Zblewo | |||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
111 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | 10 km (pierwsze 50 osób) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
OSP OSIE | |||||||||
112 | Konieczka Michał | Osie | 10 km | OSP OSIE | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
113 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | 10 km (pierwsze 50 osób) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
Oracz z Kociewia | |||||||||
114 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | 10 km (pierwsze 50 osób) | Oracz z Kociewia | opłacono on-line | ||||
PACKMAN TEAM | |||||||||
115 | GÓRNY Maciej | Grupa | 10 km (pierwsze 50 osób) | PACKMAN TEAM | limit osiągnięty | ||||
PGB sportowa paczka | |||||||||
116 | Halmann Mirek | Wejherowo | 10 km | PGB sportowa paczka | |||||
PPMT PARKRUN GDAŃSK | |||||||||
117 | Krzak Jerzy | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | PPMT PARKRUN GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
118 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
119 | Wielgos Joanna | Gdynia | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
PatMat | |||||||||
120 | Zawacki Daniel | Tczew | 10 km | PatMat | opłacono on-line | ||||
PogromcyKaczorów | |||||||||
121 | Sowinski Piotr | Gdynia | 10 km | PogromcyKaczorów | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
122 | Kornienko Viktoria | Tczew | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||
123 | GOLICKI ADAM | TCZEW | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | |||||||||
124 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | 10 km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | opłacono on-line | ||||
Przodkowski Team | |||||||||
125 | Richert Piotr | Przodkowo | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przodkowski Team | opłacono on-line | ||||
Przyjaciele w biegu | |||||||||
126 | Hintzke Leszek | Leśniewo | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line | ||||
127 | Jaffke Jarosław | Łebcz | 10 km (pierwsze 50 osób) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
128 | Gąsior Paweł | Susz | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
Run Goku Team | |||||||||
129 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | 10 km | Run Goku Team | |||||
130 | Kołecki Michał | Iława | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line | ||||
131 | Brach Paweł | Dębiny | 10 km | Run Goku Team | |||||
132 | Majchrzak Aneta | Toruń | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line | ||||
133 | Przybyła Roman | Iława | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Run Goku Team | |||||
134 | Przybyła Agnieszka | Iława | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line | ||||
135 | Przybyła Adrian | Iława | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
136 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 10 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | ||||
RyTM Czechowice-Dziedzice | |||||||||
137 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | 10 km | RyTM Czechowice-Dziedzice | opłacono on-line | ||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
138 | spręga aurelia | starogard gdański | 10 km (pierwsze 50 osób) | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
SP8 Słupsk | |||||||||
139 | Rudnik Janina Ewa | Krępa Słupska | 10 km | SP8 Słupsk | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
140 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
ST RUNNERS | |||||||||
141 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
142 | Bogalecki Marek | Gdańsk | 10 km | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
SowińskiTeam/MetrixMetalTeam | |||||||||
143 | Jaroński Janusz | Tczew | 10 km | SowińskiTeam/MetrixMetalTeam | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
144 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 10 km (pierwsze 50 osób) | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Sztum Biega | |||||||||
145 | Chabowski Tomasz | sztum | 10 km | Sztum Biega | |||||
Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | |||||||||
146 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | 10 km | Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line | ||||
TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | |||||||||
147 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | 10 km (pierwsze 50 osób) | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
148 | Potuczko Marcin | Prabuty | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
149 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
TRI STAROGARD GD | |||||||||
150 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | TRI STAROGARD GD | |||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
151 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
152 | Ambroziak Adam | Kowale | 10 km (pierwsze 50 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Team JK84 | |||||||||
153 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty | ||||
154 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | 10 km (pierwsze 50 osób) | Team JK84 | limit osiągnięty | ||||
Team Kopeć | |||||||||
155 | GULIŃSKI GRZEGORZ | Toruń | 10 km | Team Kopeć | |||||
Team Kreft | |||||||||
156 | Okrój Arkadiusz | Reda | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
157 | Roraf Magdalena | Celbowo | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
158 | Chabros Teresa | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
159 | Janus Małgorzata | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
160 | Janus Dawid | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
Tomek Running Team | |||||||||
161 | Banach Tomasz | Grudziądz | 10 km (pierwsze 50 osób) | Tomek Running Team | opłacono on-line | ||||
Tri Starogard Gdański | |||||||||
162 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | 10 km | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Triathlon x team | |||||||||
163 | Kuster Sylwester | Dąbrowa Górnicza | 10 km | Triathlon x team | opłacono | ||||
UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
164 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | LĘBORK | 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | ||||
ULO UMK Toruń | |||||||||
165 | Kunz Marta | Toruń | 10 km | ULO UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
UMK Toruń | |||||||||
166 | Kunz Mieczysław | Toruń | 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
Vege Runners | |||||||||
167 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | 10 km | Vege Runners | |||||
Zorza Zaczarnie | |||||||||
168 | Weryński Tomasz | Kraków | 10 km (pierwsze 50 osób) | Zorza Zaczarnie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
169 | Kossecki Michał | Knybawa | 10 km | opłacono on-line | |||||
170 | Janka Wiktor | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
171 | Grzegorzewski Slawomir | tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
172 | grzegorzewska barbara | tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
173 | Suchomski Dawid | Osieczna | 10 km | opłacono on-line | |||||
174 | mazerski bartosz | sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
175 | Maciejewski Paweł | Tczew | 10 km | opłacono | |||||
176 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
177 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 10 km | opłacono on-line | |||||
178 | Kurajk Marian | Rakowiec/Gdansk | 10 km | opłacono on-line | |||||
179 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | 10 km | ||||||
180 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | 10 km | opłacono on-line | |||||
181 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 10 km | ||||||
182 | Glaza Przemysław | Osieczna | 10 km | opłacono on-line | |||||
183 | Glaza Henryk | Osieczna | 10 km | opłacono on-line | |||||
184 | Kowalczyk Jarosław | Gdańsk | 10 km | ||||||
185 | Lachowicz Adrian | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
186 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | 10 km | opłacono on-line | |||||
187 | Chabros Michał | Wiąg | 10 km | opłacono on-line | |||||
188 | Chabros Anna | Wiąg | 10 km | opłacono on-line | |||||
189 | Ruminski Daniel | Grobelno | 10 km | opłacono on-line | |||||
190 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
191 | Ścirko Iwona | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
192 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | 10 km | ||||||
193 | Janka Maciej | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
194 | Dobrzyński Adam | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
195 | Ackermann Tomasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
196 | Góralski Marcin | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
197 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | 10 km | opłacono on-line | |||||
198 | Adamowski Andrzej | Elbląg | 10 km | ||||||
199 | went jakub | Łeba | 10 km | opłacono on-line | |||||
200 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
201 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
202 | Piskorski Jerzy | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | Wolny Piotr | Rawicz | 10 km | opłacono on-line | |||||
204 | Mrówka Michał | GDAŃSK | 10 km | opłacono on-line | |||||
205 | Czarnecka Joanna | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
206 | Bala Mariusz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
207 | Strosin Tomasz | rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
208 | Bielecki Andrzej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
209 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
210 | Walkowiak Magdalena Walkowiak | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
211 | Białkowski Marcin | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
212 | Bloch Szymon | Czersk | 10 km | opłacono on-line | |||||
213 | Sosnowski Adam | Ostróda | 10 km | opłacono on-line | |||||
214 | Potyrała Bartosz | Sopot | 10 km | opłacono on-line | |||||
215 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | 10 km | opłacono on-line | |||||
216 | Jaskot Piotr | Gościszewo | 10 km | ||||||
217 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
218 | Królikowski Adam | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
219 | Żabik Artur | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
220 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | 10 km | ||||||
221 | Kuśmierek Marcin | Miłowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
222 | Cichoń Maciej | Reda | 10 km | ||||||
223 | Mełgwa Katarzyna | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
224 | DRYWA MARTYNA DRYWA | SIERAKOWICE | 10 km | opłacono on-line | |||||
225 | Roelle Radosław | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
226 | GAJDA ANNA EWA | GDYNIA | 10 km | opłacono on-line | |||||
227 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
228 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
229 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
230 | Ruchlewicz URSZULA | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
231 | Czech Przemysław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
232 | Gajda Patryk | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
233 | Rogocki Jarosław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
234 | Markiewicz Paweł | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
235 | Grynis Paweł | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
236 | Kupryciuk Magdalena | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
237 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | 10 km | opłacono on-line | |||||
238 | Laskowski Ireneusz | Grodziec | 10 km | opłacono on-line | |||||
239 | Kozłowska Anna | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
240 | Kozłowski Dariusz | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
241 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 10 km | opłacono | |||||
242 | Silnicki Wojciech | Elbląg | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
243 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono | |||||
244 | Torłop Przemysław | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono | |||||
245 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
246 | Szatkowski Józef | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
247 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
248 | Likszo Paweł | Olsztyn | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
249 | Świtała Roman | Kwidzyn | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
250 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
251 | Cichowska Joanna | Durąg | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
252 | Piotrowski Radosław | Osie | 10 km | opłacono on-line | |||||
253 | Kryger Karol | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
254 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |||||
255 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
256 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
257 | Formela Łukasz | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
258 | Kłapot Artur | Jegłownik | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |||||
259 | Sztuka Ewelina | Jegłownik | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |||||
260 | Kamiński Paweł | Elbląg | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
261 | Stelmach Radosław | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
262 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
263 | Walterski Sławomir | Toruń | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |||||
264 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
265 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
266 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
267 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
268 | Grochowski Jan | Olsztyn | 10 km (pierwsze 50 osób) | limit osiągnięty | |||||
269 | Dagga Dawid | Rywałd | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
270 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
271 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
272 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | 10 km (pierwsze 50 osób) | opłacono on-line | |||||
bdow MW | |||||||||
273 | CZAPIEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | 10 km | bdow MW | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
274 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | biegamyrazem.pl | |||||
drużyna pierścienia | |||||||||
275 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | 10 km | drużyna pierścienia | opłacono on-line | ||||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
276 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | 10 km | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja/PGB Sportowa Paczka | |||||||||
277 | Gładykowski Łukasz | Gniew | 10 km | tRUNsformacja/PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja Gniew | |||||||||
278 | Kujawska Małgorzata | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
279 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
wkurw_team | |||||||||
280 | Gnyp Daniel | Różyny | 10 km | wkurw_team | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
281 | Jagodziński Damian | Gdańsk | 10 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
282 | Wałdowska Anna | Gdańsk | 10 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
283 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | 10 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
ŻARTA WATAHA | |||||||||
284 | Hinc Stanisław | Kowale | 10 km | ŻARTA WATAHA | opłacono on-line | ||||
↓ Sowa_to_słabiak ↓ | |||||||||
285 | Kaczko Lukasz | Gdynia | 10 km | ↓ Sowa_to_słabiak ↓ | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24164