Zapraszamy na 6 Siedlecki Marsz NW oraz Bieg Dla Kacpiego Boruty, chłopca chorego na SMA. Jedyną nadzieją na wyleczenie Kacpiego jest najdroższy lek na świecie, a koszt kuracji tym lekiem w Stanach to niewyobrażalna kwota 9 000 000. TAK dziewięć milionów - na tyle wycenione jest życie Borutka. Wszystkie środki jakie uda się zgromadzić podczas imprezy zostaną przekazane właśnie na zasilenie twej kwoty - w tej chwili (19 stycznia) potrzeba jeszcze prawie 7 milionów - https://www.siepomaga.pl/kacpi-boruta
 
Impreza, którą współorganizujemy z Luki Team Polska Łukasz Witczuk już kolejny rok z rzędu ma na celu wsparcie działań charytatywnych oraz wspieranie i upowszechnianie aktywności fizycznej i promocję zdrowego stylu życia.
 
Impreza odbędzie się w dniu 8 marca 2020 roku nad Siedleckim Zalewem.
Start i Meta zlokalizowana będzie na terenie Cicha Stanica, naszego partnera.
Trasa biegu i marszu wytyczona będzie na ścieżce spacerowej dookoła Zalew Siedlecki.
Rozegraną zostaną 3 konkurencje:
- marsz NW na dystansie 2 okrążeń zalewu - marsz oceniany będzie przez międzynarodowych sędziów
- bieg na dystansie 2 okrążeń zalewu,
- marsz honorowy na dystansie 1 okrążenia zalewu.
Podczas zawodów przeprowadzony zostanie pomiar czasu dla Marszu NW i Biegu oraz dokonamy klasyfikacji końcowej OPEN kobiet i mężczyzn dla pozycji 1-3. Zastrzegamy sobie możliwość rozszerzenia klasyfikacji o kategorie dodatkowe.
 
Każdy kto pokona trasę otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz będzie mógł się zregenerować na poczęstunku przygotowanym przez naszych partnerów.
 
 
Zapisy możliwe są drogą elektroniczną https://elektronicznezapisy.pl/event/4586.html oraz w razie nie osiągnięgnięcia limitu uczestników, w dniu zawodów w biurze zawodów.
Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie Cichej Stanicy. Otwarcie biura nastąpi o godz 11 natomiast start wspólny zawodów o godz. 13.
 
Dekoracje zwycięzców przewidziano na godz. 14:30.
 
Osoby, które nie mogą wziąć udziału w biegu nad Zalewem zapraszamy do udziału w Wirtualny Bieg Dla Kacpiego Boruty.
 
Pomóc też można przekazując swoje medale na Pomoc Na Medal - Dla Kacpiego Boruty - medale będą też zbierane w dniu zawodów.
 
 
Nadal poszukujemy partnerów i sponsorów chętnych włączyć się w organizacje.... prosimy o kontakt - pomórzmy Kacprowi .

Wyświetleń: 3810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ