Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki Bieg MKB Dreptak
2 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg
3 Kosiorek Małgorzata Mokobody Bieg BSaC Mokobody
4 Marciniak Szymon Siedlce Bieg SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA
5 Lesiński Rafał Cisie Zagrudzie Bieg
6 Bielecka Iga Siedlce Bieg SP nr 5 Siedlce
7 Wrzosek Oliwia Siedlce Bieg SP nr 5 Siedlce
8 Witczuk Oliwia Siedlce Bieg MKS Pogoń Siedlce LA
9 Rosada Zadrożna Joanna Zbuczyn Marsz NW Nordiki
10 Żmudzinska Kamil Siedlce Bieg
11 Żmudzinski Olek Siedlce Bieg
12 Żmudzińska Emilka Siedlce Bieg
13 Nielipińska Weronika Góry Bieg
14 Księżopolska Małgorzata Siedlce Bieg
15 Chajewski Krzysztof Siedlce Bieg
16 Mitura Hanna Siedlce Bieg
17 Piwowarski Adam Mokobody Bieg Bsac Mokobody
18 Rychlik Magdalena Halasy Marsz NW
19 Rychlik Grzegorz Halasy Marsz NW
20 Borkowski Mariusz Warszawa Bieg
21 Ługowska Magdalena Stok Lacki Marsz NW
22 Kamont-Gorzała Magdalena Siedlce Marsz NW
23 Nielipińska Katarzyna Góry Bieg
24 Sakowski Tomasz Dąbrówka Wyłazy Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
25 Sakowska Ewa Dąbrówka Wyłazy Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
26 Szczygielski Paweł Siedlce Bieg NWPL/Luki Team Siedlce
27 Boruta Jarosław Siedlce Bieg MELEPETA Team
28 Duda Sebastian Siedlce Bieg
29 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg MELEPETA Team
30 Skorupka Anna Siedlce Bieg
31 Suchodolski Franciszek Siedlce Marsz Honorowy
32 Suchodolska Magdalena Siedlce Marsz Honorowy
33 Suchodolski Janek Siedlce Marsz Honorowy SP nr 3 Siedlce, MKS Pogoń Siedlce LA
34 Suchodolski Rafał Siedlce Marsz Honorowy
35 Panasiuk Slawek Grzybów Bieg
36 Kosiorek Adam Mokobody Bieg BSaC Mokobody
37 Wysokiński Przemysław Radomyśl Bieg TAKO
38 Lewandowski Robert Błonie Marsz NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
39 Bańkowski Arkadiusz Siedlce Bieg
40 KOMAR Urszula NOWE IGANIE Marsz Honorowy
41 Banaś Agnieszka Siedlce Bieg Triathlon Siedlce Club
42 Mirosz Robert Siedlce Bieg
43 Komar Monika Siedlce Bieg
44 Ponichtera Daniel Długosiodło Bieg
45 Kosmalski Mariusz Siedlce Bieg
46 Filipowicz Patryk Nowe Opole Bieg
47 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg
48 Sarnowska Katarzyna Siedlce Marsz Honorowy AS
49 Buńko Tobiasz Nowe Opole Bieg
50 Wysokiński Bartosz Siedlce Bieg EMALCO
51 Kleszcz Daniel Pierog Bieg opłacono
52 Żaczek ELŻBIETA Andrespol Marsz NW Andrespol Aktywnie opłacono
53 Szostak Anna Siedlce Bieg opłacono
54 KRUPA WOJCIECH KRUPA MOKOBODY Bieg opłacono
55 Bocian Dominika Małkinia Górna Bieg opłacono
56 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
57 Pawlusiewicz Alicja Siedlce Bieg Sp 11 Siedlce opłacono
58 Szewczyk Iwona Feltham Marsz Honorowy opłacono
59 Męczyńska Katarzyna Misie Marsz NW Fundacja W te pędy opłacono
60 Męczyński Sylwester Misie Marsz NW Fundacja W te pędy opłacono
61 Męczyński Mikołaj Misie Marsz NW opłacono
62 ochmański jakub siedlce Marsz Honorowy opłacono
63 ochmańska julia siedlce Marsz Honorowy opłacono
64 Baranowski Paweł Siedlce Bieg opłacono
65 Witczuk Nikola Siedlce Marsz Honorowy Luki Team Siedlce
66 Jurzyk Stanisław Siedlce Bieg opłacono
67 Witczuk Aleksandra Siedlce Marsz Honorowy Luki Team Siedlce
68 Witczuk Łukasz Siedlce Marsz Honorowy Luki Team Siedlce
69 Dziuban Jacek Siedlce Bieg opłacono
70 Matusik Katarzyna Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek
71 Kwaśny Tomasz Borki Marsz NW CHODZĘ Z SERcEM
72 Kwaśna Małgorzata Borki Marsz NW CHODZĘ Z SERcEM
73 Dziuba Katarzyna Nowe iganie Marsz NW niezrzeszony opłacono
74 Prokopiuk Ilona Siedlce Bieg opłacono
75 KAMIŃSKA-KUĆ EWA STOK LACKI-FOLWARK Marsz NW opłacono
76 Zieliński Ryszard Łosice Marsz NW PUKS Jedynka Łosice opłacono
77 Soćko Konrad Grabianów Bieg SP nr 3 w Siedlcach opłacono
78 Zielińska Barbara Łosice Marsz NW PUKS Jedynka Łosice opłacono
79 Marczuk Daria Łosice Marsz NW opłacono
80 KAMIŃSKA MONIKA STOK LACKI-FOLWARK Marsz NW opłacono
81 Izdebski Kamil Wiśniew Bieg opłacono
82 Soćko Jacek Grabianów Bieg 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
83 Kulik Adam Łukow Marsz NW niezrzeszony opłacono
84 Sarnowska Zosia Siedlce Marsz Honorowy AS
85 Sarnowski Piotr Siedlce Marsz Honorowy AS
86 Wójcik Barbara Krzczonów Marsz NW NWPL/LukiTeam opłacono
87 Księżopolska Julia Suchożebry Bieg Wlks nowe iganie
88 Kalata Ewa Łochów Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
89 Wołowski Paweł Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
90 Maliszkiewicz Anna Niwiski Bieg opłacono
91 Misiak Mariusz Siedlce Bieg opłacono
92 Skorupka Cezary Skorupka Sokołów Podlaski Bieg SPO-KOBIE-GAM opłacono
93 Wakuła Danuta Siedlce Marsz NW opłacono
94 Kowalik Zbigniew Siedlce Marsz Honorowy opłacono
95 Kowalik Maria Siedlce Marsz NW opłacono
96 Kędziora Monika Siedlce Bieg opłacono
97 Burgs Edyta Siedlce Bieg opłacono
98 Stańska Sylwia Siedlce Bieg
99 Kacprzak Sławek Justynów Marsz NW NWPL opłacono
100 Koksa Karolina Chodów Bieg


Wyświetleń: 6588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ