Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki Bieg MKB Dreptak
2 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg
3 Kosiorek Małgorzata Mokobody Bieg BSaC Mokobody
4 Marciniak Szymon Siedlce Bieg SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA
5 Lesiński Rafał Cisie Zagrudzie Bieg
6 Bielecka Iga Siedlce Bieg SP nr 5 Siedlce
7 Wrzosek Oliwia Siedlce Bieg SP nr 5 Siedlce
8 Witczuk Oliwia Siedlce Bieg MKS Pogoń Siedlce LA
9 Żmudzinska Kamil Siedlce Bieg
10 Żmudzinski Olek Siedlce Bieg
11 Żmudzińska Emilka Siedlce Bieg
12 Nielipińska Weronika Góry Bieg
13 Księżopolska Małgorzata Siedlce Bieg
14 Chajewski Krzysztof Siedlce Bieg
15 Mitura Hanna Siedlce Bieg
16 Piwowarski Adam Mokobody Bieg Bsac Mokobody
17 Borkowski Mariusz Warszawa Bieg
18 Nielipińska Katarzyna Góry Bieg
19 Sakowski Tomasz Dąbrówka Wyłazy Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
20 Sakowska Ewa Dąbrówka Wyłazy Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
21 Szczygielski Paweł Siedlce Bieg NWPL/Luki Team Siedlce
22 Boruta Jarosław Siedlce Bieg MELEPETA Team
23 Duda Sebastian Siedlce Bieg
24 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg MELEPETA Team
25 Skorupka Anna Siedlce Bieg
26 Panasiuk Slawek Grzybów Bieg
27 Kosiorek Adam Mokobody Bieg BSaC Mokobody
28 Wysokiński Przemysław Radomyśl Bieg TAKO
29 Bańkowski Arkadiusz Siedlce Bieg
30 Banaś Agnieszka Siedlce Bieg Triathlon Siedlce Club
31 Mirosz Robert Siedlce Bieg
32 Komar Monika Siedlce Bieg
33 Ponichtera Daniel Długosiodło Bieg
34 Kosmalski Mariusz Siedlce Bieg
35 Filipowicz Patryk Nowe Opole Bieg
36 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg
37 Buńko Tobiasz Nowe Opole Bieg
38 Wysokiński Bartosz Siedlce Bieg EMALCO
39 Kleszcz Daniel Pierog Bieg opłacono
40 Szostak Anna Siedlce Bieg opłacono
41 KRUPA WOJCIECH KRUPA MOKOBODY Bieg opłacono
42 Bocian Dominika Małkinia Górna Bieg opłacono
43 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
44 Pawlusiewicz Alicja Siedlce Bieg Sp 11 Siedlce opłacono
45 Baranowski Paweł Siedlce Bieg opłacono
46 Jurzyk Stanisław Siedlce Bieg opłacono
47 Dziuban Jacek Siedlce Bieg opłacono
48 Prokopiuk Ilona Siedlce Bieg opłacono
49 Soćko Konrad Grabianów Bieg SP nr 3 w Siedlcach opłacono
50 Izdebski Kamil Wiśniew Bieg opłacono
51 Soćko Jacek Grabianów Bieg 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
52 Księżopolska Julia Suchożebry Bieg Wlks nowe iganie
53 Maliszkiewicz Anna Niwiski Bieg opłacono
54 Misiak Mariusz Siedlce Bieg opłacono
55 Skorupka Cezary Skorupka Sokołów Podlaski Bieg SPO-KOBIE-GAM opłacono
56 Kędziora Monika Siedlce Bieg opłacono
57 Burgs Edyta Siedlce Bieg opłacono
58 Stańska Sylwia Siedlce Bieg
59 Koksa Karolina Chodów Bieg
60 Koksa Łukasz Chodów Bieg
61 Żabicka Paulina Kisielew Bieg opłacono
62 Żabicka Ewa Kisielew Bieg opłacono
63 Krzyzinska Iza Skorzec Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
64 Sudoł-Polkowska Izabela Siedlce Bieg
65 Bazak Tomasz Siedlce Bieg opłacono
66 Przygodzki Bartosz Suchożebry Bieg Szkoła Podstawowa Suchożebry opłacono
67 Przygodzki Tomasz Suchożebry Bieg opłacono
68 Pasanik Wojciech Ostrówek Bieg Ostrówek opłacono
69 Pasanik Rafał Ostrówek Bieg Specjalny ośrodek szkolno wychowawczego w Węgrowie opłacono
70 Grochowski Łukasz Siedlce Bieg
71 Michalak Aneta Siedlce Bieg opłacono
72 Orzyłowska-Kurek Marta Kotuń Bieg opłacono
73 Solnica Alicja Skórzec Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
74 Dąbrowska Aneta Skórzec Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
75 Dąbrowski Mariusz Skórzec Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
76 Szczęsna Aleksandra Łochów Bieg opłacono
77 Czyżewski Szymon Siedlce Bieg Szkoła podstawowa nr 7 Siedlce opłacono
78 Czyżewski Krzysztof siedlce Bieg
79 Zawadzka Monika Siedlce Bieg opłacono
80 Bosek Katarzyna Siedlce Bieg opłacono
81 Kalata Agnieszka Siedlce Bieg opłacono
82 STAŃCZUK leszek CHODÓW Bieg Yulo Run Team Siedlce
83 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg OSP NOWE OPOLE opłacono
84 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
85 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg OSP NOWE OPOLE opłacono
86 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg OSP NOWE OPOLE
87 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg opłacono
88 Pietruczuk Aleksandra Siedlce Bieg
89 Świerczewski Jarosław Siedlce Bieg opłacono
90 Radzka Sylwia Siedlce Bieg Slow Jogging Siedlce opłacono
91 Górski Łukasz Siedlce Bieg opłacono
92 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg opłacono
93 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg opłacono
94 Hejza Jakub Siedlce Bieg opłacono
95 Opacka Magdalena Siedlce Bieg opłacono
96 Borkowska Agnieszka Siedlce Bieg opłacono
97 Sarniak Hubert Sarniak Radomyśl Bieg opłacono
98 radzikowska joanna siedlce Bieg Slow jogging Siedlce opłacono
99 Kunka Piotr Jakubów Bieg Team ZabieganeDni opłacono
100 selwanowicz aleksander siedlce Bieg G4 opłacono


Wyświetleń: 6862

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ