Marsz NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rosada Zadrożna Joanna Zbuczyn Marsz NW Nordiki
2 Rychlik Magdalena Halasy Marsz NW
3 Rychlik Grzegorz Halasy Marsz NW
4 Ługowska Magdalena Stok Lacki Marsz NW
5 Kamont-Gorzała Magdalena Siedlce Marsz NW
6 Lewandowski Robert Błonie Marsz NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
7 Żaczek ELŻBIETA Andrespol Marsz NW Andrespol Aktywnie opłacono
8 Męczyńska Katarzyna Misie Marsz NW Fundacja W te pędy opłacono
9 Męczyński Sylwester Misie Marsz NW Fundacja W te pędy opłacono
10 Męczyński Mikołaj Misie Marsz NW opłacono
11 Matusik Katarzyna Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek
12 Kwaśny Tomasz Borki Marsz NW CHODZĘ Z SERcEM
13 Kwaśna Małgorzata Borki Marsz NW CHODZĘ Z SERcEM
14 Dziuba Katarzyna Nowe iganie Marsz NW niezrzeszony opłacono
15 KAMIŃSKA-KUĆ EWA STOK LACKI-FOLWARK Marsz NW opłacono
16 Zieliński Ryszard Łosice Marsz NW PUKS Jedynka Łosice opłacono
17 Zielińska Barbara Łosice Marsz NW PUKS Jedynka Łosice opłacono
18 Marczuk Daria Łosice Marsz NW opłacono
19 KAMIŃSKA MONIKA STOK LACKI-FOLWARK Marsz NW opłacono
20 Kulik Adam Łukow Marsz NW niezrzeszony opłacono
21 Wójcik Barbara Krzczonów Marsz NW NWPL/LukiTeam opłacono
22 Kalata Ewa Łochów Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
23 Wołowski Paweł Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
24 Wakuła Danuta Siedlce Marsz NW opłacono
25 Kowalik Maria Siedlce Marsz NW opłacono
26 Kacprzak Sławek Justynów Marsz NW NWPL opłacono
27 Wojtasiewicz Zuzanna Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
28 Wojtasiewicz Agnieszka Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
29 Radzki Bartosz Siedlce Marsz NW Politechnika opłacono
30 Pękala Natalia Grębków Marsz NW opłacono
31 Burczak Katarzyna Siedlce Marsz NW opłacono
32 Grabczak Monika SIEDLCE Marsz NW opłacono
33 Szaniawska Agnieszka Siedlce Marsz NW opłacono
34 Pietrzak Maria Sieradz Marsz NW NWPL Garrosa Team opłacono
35 Świtała Karolina Świtała Sieradz Marsz NW NWPL Garrosa Team opłacono
36 Motyl ANNA Belchatow Marsz NW NWPL/NW Bełchatów
37 KRAWĘTEK AGNIESZKA BEŁCHATÓW Marsz NW NWPL/NW Bełchatów opłacono
38 Pasanik Paulina Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
39 Pasanik Marek Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
40 Pasanik Agnieszka Ostrówek Marsz NW Włóczykije Ostrówek opłacono
41 Stefaniuk Paulina Siedlce Marsz NW opłacono
42 Marczak Krzysztof Bełchatów Marsz NW NWPL/NW Bełchatów opłacono
43 Leonik Monika Siedlce Marsz NW opłacono
44 Leonik Waldemar Siedlce Marsz NW opłacono
45 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski Marsz NW opłacono
46 Bim-Korczak jadwiga kopcie Marsz NW stowarzyszenie,,Grębkowianie'' opłacono
47 lugowska agnieszka kopcie Marsz NW stowarzyszenie,,Grębkowianie'' opłacono
48 Zbieć Janusz Siedlce Marsz NW DARFIK Team opłacono
49 Zbieć Bożena Siedlce Marsz NW DARFIK Team opłacono
50 Niewiatowska Jolanta Grębków Marsz NW Grębkowianie
51 Jasińska Agnieszka Zbuczyn Marsz NW
52 Puchowska Krystyna Cegłów Marsz NW opłacono
53 Borkowski Leszek Grabianów Marsz NW NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono


Wyświetleń: 6861

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ