Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
2 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
3 | Szewczyk Adriana Szewczyk | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
4 | selwanowicz aleksander | siedlce | Polska | Bieg | G4 | opłacono |
5 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | Bieg | Team ZabieganeDni | opłacono |
6 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg | Slow jogging Siedlce | opłacono |
7 | Sarniak Hubert Sarniak | Radomyśl | Polska | Bieg | opłacono | |
8 | Borkowska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
9 | Opacka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
10 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
11 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
12 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
13 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
14 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
15 | Świerczewski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
16 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
18 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
19 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
20 | Kalata Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
21 | Bosek Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Zawadzka Monika | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | Szkoła podstawowa nr 7 Siedlce | opłacono |
24 | Szczęsna Aleksandra | Łochów | Polska | Bieg | opłacono | |
25 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
26 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
27 | Solnica Alicja | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
28 | Orzyłowska-Kurek Marta | Kotuń | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Michalak Aneta | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
30 | Pasanik Rafał | Ostrówek | Polska | Bieg | Specjalny ośrodek szkolno wychowawczego w Węgrowie | opłacono |
31 | Pasanik Wojciech | Ostrówek | Polska | Bieg | Ostrówek | opłacono |
32 | Przygodzki Tomasz | Suchożebry | Polska | Bieg | opłacono | |
33 | Przygodzki Bartosz | Suchożebry | Polska | Bieg | Szkoła Podstawowa Suchożebry | opłacono |
34 | Bazak Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
35 | Krzyzinska Iza | Skorzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
36 | Żabicka Ewa | Kisielew | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | Żabicka Paulina | Kisielew | Polska | Bieg | opłacono | |
38 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
39 | Kędziora Monika | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Skorupka Cezary Skorupka | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg | SPO-KOBIE-GAM | opłacono |
41 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
42 | Maliszkiewicz Anna | Niwiski | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono |
44 | Izdebski Kamil | Wiśniew | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Bieg | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
46 | Prokopiuk Ilona | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
47 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
48 | Jurzyk Stanisław | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
49 | Baranowski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
50 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | Polska | Bieg | Sp 11 Siedlce | opłacono |
51 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
52 | Bocian Dominika | Małkinia Górna | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | KRUPA WOJCIECH KRUPA | MOKOBODY | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | Szostak Anna | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | Kleszcz Daniel | Pierog | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Sowian Marlena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
57 | Bulak Renata | Borki Kosy | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
58 | Sasim Renata | Grębków | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
59 | Ślaz Małgorzata | Warszawa | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
60 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
61 | Zańko Tomasz | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
62 | Zańko Krzysztof | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
63 | Zańko Jakub | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
64 | Pękala Danuta | Grębków | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
65 | Kowalik Zbigniew | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
66 | ochmańska julia | siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
67 | ochmański jakub | siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
68 | Szewczyk Iwona | Feltham | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
69 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Marsz NW | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
70 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Marsz NW | opłacono | |
71 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Marsz NW | DARFIK Team | opłacono |
72 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Marsz NW | DARFIK Team | opłacono |
73 | lugowska agnieszka | kopcie | Polska | Marsz NW | stowarzyszenie,,Grębkowianie'' | opłacono |
74 | Bim-Korczak jadwiga | kopcie | Polska | Marsz NW | stowarzyszenie,,Grębkowianie'' | opłacono |
75 | Danielski Waldemar | Sokołów Podlaski | Polska | Marsz NW | opłacono | |
76 | Leonik Waldemar | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
77 | Leonik Monika | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
78 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
79 | Stefaniuk Paulina | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
80 | Pasanik Agnieszka | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
81 | Pasanik Marek | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
82 | Pasanik Paulina | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
83 | KRAWĘTEK AGNIESZKA | BEŁCHATÓW | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
84 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | Marsz NW | NWPL Garrosa Team | opłacono |
85 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | Marsz NW | NWPL Garrosa Team | opłacono |
86 | Szaniawska Agnieszka | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
87 | Grabczak Monika | SIEDLCE | Polska | Marsz NW | opłacono | |
88 | Burczak Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
89 | Pękala Natalia | Grębków | Polska | Marsz NW | opłacono | |
90 | Radzki Bartosz | Siedlce | Polska | Marsz NW | Politechnika | opłacono |
91 | Wojtasiewicz Agnieszka | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
92 | Wojtasiewicz Zuzanna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
93 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Marsz NW | NWPL | opłacono |
94 | Kowalik Maria | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
95 | Wakuła Danuta | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
96 | Wołowski Paweł | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
97 | Kalata Ewa | Łochów | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
98 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Marsz NW | NWPL/LukiTeam | opłacono |
99 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Marsz NW | niezrzeszony | opłacono |
100 | KAMIŃSKA MONIKA | STOK LACKI-FOLWARK | Polska | Marsz NW | opłacono |
Wyświetleń: 12058