Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg | Bsac Mokobody | |
2 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Bieg | ||
3 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg | ||
4 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | Triathlon Siedlce Club | |
5 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Polska | Bieg | TAKO | |
6 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
7 | Panasiuk Slawek | Grzybów | Polska | Bieg | ||
8 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
9 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
10 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg | ||
11 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
12 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce | |
13 | Sakowska Ewa | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
14 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
15 | Nielipińska Katarzyna | Góry | Polska | Bieg | ||
16 | Borkowski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg | ||
17 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
18 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
19 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg | ||
20 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg | ||
21 | Nielipińska Weronika | Góry | Polska | Bieg | ||
22 | Żmudzińska Emilka | Siedlce | Polska | Bieg | ||
23 | Żmudzinski Olek | Siedlce | Polska | Bieg | ||
24 | Żmudzinska Kamil | Siedlce | Polska | Bieg | ||
25 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce LA | |
26 | Wrzosek Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
27 | Bielecka Iga | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
28 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | Bieg | ||
29 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |
30 | Kosiorek Małgorzata | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
31 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg | ||
32 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | MKB Dreptak | |
33 | STAŃCZUK leszek | CHODÓW | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | |
34 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg | Wlks nowe iganie | |
35 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | ||
36 | Koksa Karolina | Chodów | Polska | Bieg | ||
37 | Koksa Łukasz | Chodów | Polska | Bieg | ||
38 | Sudoł-Polkowska Izabela | Siedlce | Polska | Bieg | ||
39 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
40 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Polska | Bieg | ||
41 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | |
42 | Wysokiński Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg | EMALCO | |
43 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
44 | Pietruczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg | ||
45 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg | ||
46 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | ||
47 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
48 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
49 | Talacha Ewelina | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
50 | Ślaz Krystyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
51 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
52 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
53 | Rytel Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
54 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
55 | KOMAR Urszula | NOWE IGANIE | Polska | Marsz Honorowy | ||
56 | Sarnowska Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
57 | Suchodolski Rafał | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
58 | Suchodolski Janek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | SP nr 3 Siedlce, MKS Pogoń Siedlce LA | |
59 | Suchodolska Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
60 | Suchodolski Franciszek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
61 | Witczuk Nikola | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
62 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
63 | Sarnowska Zosia | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
64 | Sarnowski Piotr | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
65 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | |
66 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | |
67 | Kamont-Gorzała Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
68 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
69 | Rosada Zadrożna Joanna | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | Nordiki | |
70 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
71 | Rychlik Magdalena | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
72 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
73 | Niewiatowska Jolanta | Grębków | Polska | Marsz NW | Grębkowianie | |
74 | Jasińska Agnieszka | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | ||
75 | Ługowska Magdalena | Stok Lacki | Polska | Marsz NW |
Wyświetleń: 12131