Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | |
2 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
3 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
4 | Koksa Karolina | Chodów | Polska | Bieg | ||
5 | Koksa Łukasz | Chodów | Polska | Bieg | ||
6 | STAŃCZUK leszek | CHODÓW | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | |
7 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | Bieg | ||
8 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
9 | Sakowska Ewa | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
10 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg | ||
11 | Nielipińska Katarzyna | Góry | Polska | Bieg | ||
12 | Nielipińska Weronika | Góry | Polska | Bieg | ||
13 | Niewiatowska Jolanta | Grębków | Polska | Marsz NW | Grębkowianie | |
14 | Panasiuk Slawek | Grzybów | Polska | Bieg | ||
15 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
16 | Rychlik Magdalena | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
17 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg | ||
18 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | MKB Dreptak | |
19 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
20 | Kosiorek Małgorzata | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
21 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg | Bsac Mokobody | |
22 | KOMAR Urszula | NOWE IGANIE | Polska | Marsz Honorowy | ||
23 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
24 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | |
25 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
26 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | |
27 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Polska | Bieg | TAKO | |
28 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce | |
29 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
30 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
31 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg | ||
32 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |
33 | Bielecka Iga | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
34 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
35 | Wrzosek Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
36 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
37 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce LA | |
38 | Żmudzinska Kamil | Siedlce | Polska | Bieg | ||
39 | Żmudzinski Olek | Siedlce | Polska | Bieg | ||
40 | Żmudzińska Emilka | Siedlce | Polska | Bieg | ||
41 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg | ||
42 | Kamont-Gorzała Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
43 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
44 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg | ||
45 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
46 | Talacha Ewelina | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
47 | Rytel Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
48 | Pietruczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg | ||
49 | Ślaz Krystyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
50 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Polska | Bieg | ||
51 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
52 | Sudoł-Polkowska Izabela | Siedlce | Polska | Bieg | ||
53 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | ||
54 | Sarnowski Piotr | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
55 | Sarnowska Zosia | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
56 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
57 | Suchodolski Franciszek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
58 | Witczuk Nikola | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
59 | Sarnowska Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
60 | Suchodolska Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
61 | Suchodolski Janek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | SP nr 3 Siedlce, MKS Pogoń Siedlce LA | |
62 | Suchodolski Rafał | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
63 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | Triathlon Siedlce Club | |
64 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg | ||
65 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Bieg | ||
66 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
67 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | ||
68 | Wysokiński Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg | EMALCO | |
69 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
70 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
71 | Ługowska Magdalena | Stok Lacki | Polska | Marsz NW | ||
72 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg | Wlks nowe iganie | |
73 | Borkowski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg | ||
74 | Rosada Zadrożna Joanna | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | Nordiki | |
75 | Jasińska Agnieszka | Zbuczyn | Polska | Marsz NW |
Wyświetleń: 12146