Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | Triathlon Siedlce Club | |
2 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
3 | Bielecka Iga | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
4 | Borkowski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg | ||
5 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
6 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
7 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg | ||
8 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Polska | Bieg | ||
9 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg | ||
10 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
11 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg | ||
12 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
13 | Jasińska Agnieszka | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | ||
14 | Kamont-Gorzała Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
15 | Koksa Karolina | Chodów | Polska | Bieg | ||
16 | Koksa Łukasz | Chodów | Polska | Bieg | ||
17 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Bieg | ||
18 | KOMAR Urszula | NOWE IGANIE | Polska | Marsz Honorowy | ||
19 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
20 | Kosiorek Małgorzata | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
21 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | ||
22 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
23 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg | Wlks nowe iganie | |
24 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg | ||
25 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
26 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
27 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | Bieg | ||
28 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | |
29 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |
30 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | |
31 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | MKB Dreptak | |
32 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg | ||
33 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
34 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | |
35 | Nielipińska Katarzyna | Góry | Polska | Bieg | ||
36 | Nielipińska Weronika | Góry | Polska | Bieg | ||
37 | Niewiatowska Jolanta | Grębków | Polska | Marsz NW | Grębkowianie | |
38 | Panasiuk Slawek | Grzybów | Polska | Bieg | ||
39 | Pietruczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg | ||
40 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg | Bsac Mokobody | |
41 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg | ||
42 | Rosada Zadrożna Joanna | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | Nordiki | |
43 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
44 | Rychlik Magdalena | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
45 | Rytel Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
46 | Sakowska Ewa | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
47 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
48 | Sarnowska Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
49 | Sarnowska Zosia | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
50 | Sarnowski Piotr | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
51 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
52 | Ślaz Krystyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
53 | STAŃCZUK leszek | CHODÓW | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | |
54 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | ||
55 | Suchodolska Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
56 | Suchodolski Franciszek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
57 | Suchodolski Janek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | SP nr 3 Siedlce, MKS Pogoń Siedlce LA | |
58 | Suchodolski Rafał | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
59 | Sudoł-Polkowska Izabela | Siedlce | Polska | Bieg | ||
60 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce | |
61 | Talacha Ewelina | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
62 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
63 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
64 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
65 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
66 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
67 | Witczuk Nikola | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
68 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce LA | |
69 | Wrzosek Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
70 | Wysokiński Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg | EMALCO | |
71 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Polska | Bieg | TAKO | |
72 | Żmudzińska Emilka | Siedlce | Polska | Bieg | ||
73 | Żmudzinska Kamil | Siedlce | Polska | Bieg | ||
74 | Żmudzinski Olek | Siedlce | Polska | Bieg | ||
75 | Ługowska Magdalena | Stok Lacki | Polska | Marsz NW |
Wyświetleń: 12068