Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żaczek ELŻBIETA | Andrespol | Polska | Marsz NW | Andrespol Aktywnie | opłacono |
2 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | |
3 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
4 | KRAWĘTEK AGNIESZKA | BEŁCHATÓW | Polska | Marsz NW | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
5 | Lewandowski Robert | Błonie | Polska | Marsz NW | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
6 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
7 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
8 | Bulak Renata | Borki Kosy | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
9 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Marsz NW | opłacono | |
10 | STAŃCZUK leszek | CHODÓW | Polska | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | |
11 | Koksa Łukasz | Chodów | Polska | Bieg | ||
12 | Koksa Karolina | Chodów | Polska | Bieg | ||
13 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | Bieg | ||
14 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
15 | Sakowska Ewa | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
16 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
17 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg | ||
18 | Szewczyk Iwona | Feltham | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
19 | Nielipińska Katarzyna | Góry | Polska | Bieg | ||
20 | Nielipińska Weronika | Góry | Polska | Bieg | ||
21 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Marsz NW | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
22 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono |
23 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Bieg | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
24 | Sasim Renata | Grębków | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
25 | Niewiatowska Jolanta | Grębków | Polska | Marsz NW | Grębkowianie | |
26 | Pękala Natalia | Grębków | Polska | Marsz NW | opłacono | |
27 | Pękala Danuta | Grębków | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
28 | Panasiuk Slawek | Grzybów | Polska | Bieg | ||
29 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
30 | Rychlik Magdalena | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
31 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | Bieg | Team ZabieganeDni | opłacono |
32 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Marsz NW | NWPL | opłacono |
33 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg | ||
34 | Żabicka Ewa | Kisielew | Polska | Bieg | opłacono | |
35 | Żabicka Paulina | Kisielew | Polska | Bieg | opłacono | |
36 | lugowska agnieszka | kopcie | Polska | Marsz NW | stowarzyszenie,,Grębkowianie'' | opłacono |
37 | Bim-Korczak jadwiga | kopcie | Polska | Marsz NW | stowarzyszenie,,Grębkowianie'' | opłacono |
38 | Orzyłowska-Kurek Marta | Kotuń | Polska | Bieg | opłacono | |
39 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Marsz NW | NWPL/LukiTeam | opłacono |
40 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
41 | Szczęsna Aleksandra | Łochów | Polska | Bieg | opłacono | |
42 | Kalata Ewa | Łochów | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
43 | Marczuk Daria | Łosice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
44 | Zielińska Barbara | Łosice | Polska | Marsz NW | PUKS Jedynka Łosice | opłacono |
45 | Zieliński Ryszard | Łosice | Polska | Marsz NW | PUKS Jedynka Łosice | opłacono |
46 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Marsz NW | niezrzeszony | opłacono |
47 | Bocian Dominika | Małkinia Górna | Polska | Bieg | opłacono | |
48 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | MKB Dreptak | |
49 | Męczyński Mikołaj | Misie | Polska | Marsz NW | opłacono | |
50 | Męczyński Sylwester | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono |
51 | Męczyńska Katarzyna | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono |
52 | KRUPA WOJCIECH KRUPA | MOKOBODY | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
54 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg | Bsac Mokobody | |
55 | Kosiorek Małgorzata | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
56 | Maliszkiewicz Anna | Niwiski | Polska | Bieg | opłacono | |
57 | Dziuba Katarzyna | Nowe iganie | Polska | Marsz NW | niezrzeszony | opłacono |
58 | KOMAR Urszula | NOWE IGANIE | Polska | Marsz Honorowy | ||
59 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | |
60 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
61 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
62 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
63 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
64 | Pasanik Agnieszka | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
65 | Pasanik Marek | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
66 | Pasanik Paulina | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
67 | Pasanik Rafał | Ostrówek | Polska | Bieg | Specjalny ośrodek szkolno wychowawczego w Węgrowie | opłacono |
68 | Pasanik Wojciech | Ostrówek | Polska | Bieg | Ostrówek | opłacono |
69 | Wojtasiewicz Agnieszka | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
70 | Wojtasiewicz Zuzanna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
71 | Wołowski Paweł | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
72 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | |
73 | Kleszcz Daniel | Pierog | Polska | Bieg | opłacono | |
74 | Sarniak Hubert Sarniak | Radomyśl | Polska | Bieg | opłacono | |
75 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Polska | Bieg | TAKO | |
76 | Szewczyk Adriana Szewczyk | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
77 | selwanowicz aleksander | siedlce | Polska | Bieg | G4 | opłacono |
78 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg | Slow jogging Siedlce | opłacono |
79 | Borkowska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
80 | Opacka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
81 | Sowian Marlena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
82 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Talacha Ewelina | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
84 | Rytel Krzysztof | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
85 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
86 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
88 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
89 | Świerczewski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
90 | Pietruczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg | ||
91 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Marsz NW | DARFIK Team | opłacono |
92 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Marsz NW | DARFIK Team | opłacono |
93 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
94 | Leonik Waldemar | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
95 | Leonik Monika | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
96 | Kalata Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Bosek Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
98 | Zawadzka Monika | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
99 | Ślaz Krystyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
100 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Polska | Bieg |
Wyświetleń: 12063