Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | Szkoła podstawowa nr 7 Siedlce | opłacono |
102 | Stefaniuk Paulina | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
103 | Michalak Aneta | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
104 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
105 | Bazak Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
106 | Sudoł-Polkowska Izabela | Siedlce | Polska | Bieg | ||
107 | Szaniawska Agnieszka | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
108 | Grabczak Monika | SIEDLCE | Polska | Marsz NW | opłacono | |
109 | Burczak Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
110 | Radzki Bartosz | Siedlce | Polska | Marsz NW | Politechnika | opłacono |
111 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | ||
112 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
113 | Kędziora Monika | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
114 | Kowalik Maria | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
115 | Kowalik Zbigniew | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
116 | Wakuła Danuta | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
117 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
118 | Sarnowski Piotr | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
119 | Sarnowska Zosia | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
120 | Prokopiuk Ilona | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
121 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
122 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
123 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
124 | Jurzyk Stanisław | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
125 | Witczuk Nikola | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
126 | Baranowski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
127 | ochmańska julia | siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
128 | ochmański jakub | siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
129 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | Polska | Bieg | Sp 11 Siedlce | opłacono |
130 | Szostak Anna | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
131 | Wysokiński Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg | EMALCO | |
132 | Sarnowska Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
133 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | ||
134 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
135 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Bieg | ||
136 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg | ||
137 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | Triathlon Siedlce Club | |
138 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
139 | Suchodolski Rafał | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
140 | Suchodolski Janek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | SP nr 3 Siedlce, MKS Pogoń Siedlce LA | |
141 | Suchodolska Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
142 | Suchodolski Franciszek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
143 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
144 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
145 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg | ||
146 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
147 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce | |
148 | Kamont-Gorzała Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
149 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
150 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg | ||
151 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg | ||
152 | Żmudzińska Emilka | Siedlce | Polska | Bieg | ||
153 | Żmudzinski Olek | Siedlce | Polska | Bieg | ||
154 | Żmudzinska Kamil | Siedlce | Polska | Bieg | ||
155 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce LA | |
156 | Wrzosek Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
157 | Bielecka Iga | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
158 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |
159 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | Marsz NW | NWPL Garrosa Team | opłacono |
160 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | Marsz NW | NWPL Garrosa Team | opłacono |
161 | Krzyzinska Iza | Skorzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
162 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
163 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
164 | Zańko Tomasz | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
165 | Zańko Krzysztof | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
166 | Zańko Jakub | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
167 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
168 | Turek Michał | Skórzec | Polska | Marsz Honorowy | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
169 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
170 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
171 | Solnica Alicja | Skórzec | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
172 | Danielski Waldemar | Sokołów Podlaski | Polska | Marsz NW | opłacono | |
173 | Skorupka Cezary Skorupka | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg | SPO-KOBIE-GAM | opłacono |
174 | Ługowska Magdalena | Stok Lacki | Polska | Marsz NW | ||
175 | KAMIŃSKA MONIKA | STOK LACKI-FOLWARK | Polska | Marsz NW | opłacono | |
176 | KAMIŃSKA-KUĆ EWA | STOK LACKI-FOLWARK | Polska | Marsz NW | opłacono | |
177 | Przygodzki Tomasz | Suchożebry | Polska | Bieg | opłacono | |
178 | Przygodzki Bartosz | Suchożebry | Polska | Bieg | Szkoła Podstawowa Suchożebry | opłacono |
179 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg | Wlks nowe iganie | |
180 | Ślaz Małgorzata | Warszawa | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
181 | Borkowski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg | ||
182 | Izdebski Kamil | Wiśniew | Polska | Bieg | opłacono | |
183 | Jasińska Agnieszka | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | ||
184 | Rosada Zadrożna Joanna | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | Nordiki | |
185 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
Wyświetleń: 12059