Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg | MKB Dreptak | |
2 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg | ||
3 | Kosiorek Małgorzata | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
4 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg | SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |
5 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | Bieg | ||
6 | Bielecka Iga | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
7 | Wrzosek Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |
8 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg | MKS Pogoń Siedlce LA | |
9 | Rosada Zadrożna Joanna | Zbuczyn | Polska | Marsz NW | Nordiki | |
10 | Żmudzinska Kamil | Siedlce | Polska | Bieg | ||
11 | Żmudzinski Olek | Siedlce | Polska | Bieg | ||
12 | Żmudzińska Emilka | Siedlce | Polska | Bieg | ||
13 | Nielipińska Weronika | Góry | Polska | Bieg | ||
14 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg | ||
15 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg | ||
16 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
17 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg | Bsac Mokobody | |
18 | Rychlik Magdalena | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
19 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Marsz NW | ||
20 | Borkowski Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg | ||
21 | Ługowska Magdalena | Stok Lacki | Polska | Marsz NW | ||
22 | Kamont-Gorzała Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz NW | ||
23 | Nielipińska Katarzyna | Góry | Polska | Bieg | ||
24 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
25 | Sakowska Ewa | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
26 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce | |
27 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
28 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg | ||
29 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | MELEPETA Team | |
30 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg | ||
31 | Suchodolski Franciszek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
32 | Suchodolska Magdalena | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
33 | Suchodolski Janek | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | SP nr 3 Siedlce, MKS Pogoń Siedlce LA | |
34 | Suchodolski Rafał | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | ||
35 | Panasiuk Slawek | Grzybów | Polska | Bieg | ||
36 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg | BSaC Mokobody | |
37 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Polska | Bieg | TAKO | |
38 | Lewandowski Robert | Błonie | Polska | Marsz NW | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
39 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
40 | KOMAR Urszula | NOWE IGANIE | Polska | Marsz Honorowy | ||
41 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg | Triathlon Siedlce Club | |
42 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg | ||
43 | Komar Monika | Siedlce | Polska | Bieg | ||
44 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg | ||
45 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | ||
46 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
47 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg | ||
48 | Sarnowska Katarzyna | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
49 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg | ||
50 | Wysokiński Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg | EMALCO | |
51 | Kleszcz Daniel | Pierog | Polska | Bieg | opłacono | |
52 | Żaczek ELŻBIETA | Andrespol | Polska | Marsz NW | Andrespol Aktywnie | opłacono |
53 | Szostak Anna | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | KRUPA WOJCIECH KRUPA | MOKOBODY | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | Bocian Dominika | Małkinia Górna | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
57 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | Polska | Bieg | Sp 11 Siedlce | opłacono |
58 | Szewczyk Iwona | Feltham | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
59 | Męczyńska Katarzyna | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono |
60 | Męczyński Sylwester | Misie | Polska | Marsz NW | Fundacja W te pędy | opłacono |
61 | Męczyński Mikołaj | Misie | Polska | Marsz NW | opłacono | |
62 | ochmański jakub | siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
63 | ochmańska julia | siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
64 | Baranowski Paweł | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
65 | Witczuk Nikola | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
66 | Jurzyk Stanisław | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
67 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
68 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | Luki Team Siedlce | |
69 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
70 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | |
71 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
72 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | Marsz NW | CHODZĘ Z SERcEM | |
73 | Dziuba Katarzyna | Nowe iganie | Polska | Marsz NW | niezrzeszony | opłacono |
74 | Prokopiuk Ilona | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
75 | KAMIŃSKA-KUĆ EWA | STOK LACKI-FOLWARK | Polska | Marsz NW | opłacono | |
76 | Zieliński Ryszard | Łosice | Polska | Marsz NW | PUKS Jedynka Łosice | opłacono |
77 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Bieg | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
78 | Zielińska Barbara | Łosice | Polska | Marsz NW | PUKS Jedynka Łosice | opłacono |
79 | Marczuk Daria | Łosice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
80 | KAMIŃSKA MONIKA | STOK LACKI-FOLWARK | Polska | Marsz NW | opłacono | |
81 | Izdebski Kamil | Wiśniew | Polska | Bieg | opłacono | |
82 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono |
83 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Marsz NW | niezrzeszony | opłacono |
84 | Sarnowska Zosia | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
85 | Sarnowski Piotr | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | AS | |
86 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Marsz NW | NWPL/LukiTeam | opłacono |
87 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Polska | Bieg | Wlks nowe iganie | |
88 | Kalata Ewa | Łochów | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
89 | Wołowski Paweł | Ostrówek | Polska | Marsz NW | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
90 | Maliszkiewicz Anna | Niwiski | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
92 | Skorupka Cezary Skorupka | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg | SPO-KOBIE-GAM | opłacono |
93 | Wakuła Danuta | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
94 | Kowalik Zbigniew | Siedlce | Polska | Marsz Honorowy | opłacono | |
95 | Kowalik Maria | Siedlce | Polska | Marsz NW | opłacono | |
96 | Kędziora Monika | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg | opłacono | |
98 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg | ||
99 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Marsz NW | NWPL | opłacono |
100 | Koksa Karolina | Chodów | Polska | Bieg |
Wyświetleń: 12070