Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Masiuk-Plona Małgorzata | łomża | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
2 | Korzeniecka Małgorzata | Zbójna | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
3 | Kadelska Anna | Serafin | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono | |
4 | Wiśniewski Mariusz | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
5 | Ambroziak Anna | Rzekuń | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
6 | Piankowska-Skwarska Jolanta | Ostrołęka | Polska | Bieg Przełajowy | ||
7 | Wojewoda Sylwester | Piątnica | Polska | Bieg Przełajowy | ||
8 | Woźniak-Woicka Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
9 | Woźniak Robert | Warszawa | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
10 | Kowalczyk Marcin | Wach | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
11 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
12 | Świtajewski Piotr | Modzele-Skudosze | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
13 | Kaczmarczyk Jarosław | Łyse | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
14 | Andrzejczyk Sławomir | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
15 | Andrzejczyk Magdalena | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
16 | Burzyński Grzegorz | Serafin | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
17 | Wyrzykowski Wojciech | Konarzyce | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
18 | Kulesza Marcin | Łomża | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
19 | Rolka Ewelina | Lipniki | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
20 | Bałdyga Justyna | Wanacja | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
21 | Archacka Ewelina | Cieloszka | Polska | Bieg Przełajowy | ||
22 | Skrzyński Michał | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
23 | Kaczmarczyk Mateusz | Myszyniec | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
24 | Jaksina Dariusz | Ruciane-Nida | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
25 | Baj Tomasz | Stare Miasto | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
26 | Raksimowicz Katarzyna | Pasym | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
27 | Raksimowicz Marcin | Pasym | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
28 | Piotrowska Ewa | Ostrołęka | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
29 | Chrzanowska Sylwia Chrzanowska | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
30 | Kordek Bogusia | Szczytno | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
31 | Kowalczyk Justyna | Pasym | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
32 | Stachelek Kamila | Turośl | Polska | Bieg Przełajowy | ||
33 | Pierzchanowaska Dorota | Kadzidło | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
34 | Pierzchanowaska Kasia | Kadzidło | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
35 | Pierzchanowski Zenon | Kadzidło | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
36 | Orłowska Magdalena | Szczytno | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
37 | Domian Ewelina Domian | Szczytno | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
38 | Szatkowska Joanna | Szczytno | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
39 | Bacławska-Kłos Marta | Szczytno | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
40 | Ceberek Agnieszka | Wykrot | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
41 | Ceberek Anna | Zalas | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
42 | Ceberek Edyta | Zalas | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
43 | Jadczak Piotr | Myszyniec | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
44 | Zach Rafał | Stare Modzele | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
45 | Szmigiel Karol | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
46 | Wierzchołowska Joanna | Szczytno | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
47 | Mikulska Marta | Serafin | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
48 | Mielnicka Teresa | Baba | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
49 | Sawicka Renata | Łyse | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
50 | Gadomski Michał | Kadzidło | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
51 | Siemiątkowska Anna | Rzekuń | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
52 | Konarzewska Nina | Ostrołęka | Polska | Nordic Walking | opłacono BM | |
53 | Sakowski Piotr | Lyse | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
54 | Zapadka Jakub | Myszyniec | Polska | Bieg Przełajowy | opłacono BM | |
55 | BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI | ŁYSE | Polska | Nordic Walking | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
56 | Kaczmarczyk Paweł | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
57 | Krzynowek Michał Marek | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
58 | Krzynowek Tobiasz | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
59 | Borys Damian | Pupkowizna | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
60 | Gromadzki Marcin | Kolno | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
61 | Żubrowska Maria | Łyse | Polska | Nordic Walking | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
62 | Krawczyk Kamil | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
63 | Kolimaga Kamil | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
64 | Szymański Bogdan | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
65 | Nicewicz Paweł | Pupkowizna | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
66 | Gawrych Urszula | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
67 | Gawrych Piotr | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
68 | Kozłowski Sławomir | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
69 | Bałdyga Grzegorz | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
70 | Popielarczyk Damian | Łyse | Polska | Nordic Walking | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
71 | Krzynowek Karol | Łyse | Polska | Nordic Walking | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
72 | Krzynowek Iwona | Łyse | Polska | Nordic Walking | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
73 | lis dariusz | łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
74 | Kaczmarczyk Karol | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
75 | Wiśniewski Robert | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | #IceKurp #MorsyŁyse# | opłacono BM |
76 | Cegielski Marcin | Szczytno | Polska | Bieg Przełajowy | Aikido Yudokan Dojo / Morsy Szczytno#Reset | opłacono BM |
77 | Kotomska Grażyna | Łomża | Polska | Bieg Przełajowy | AKADEMIA SPORTU MEDYK | opłacono BM |
78 | Matejkowski Artur | Łomża | Polska | Bieg Przełajowy | Akademia Sportu Medyk | opłacono BM |
79 | Kosiński Marcin | Łomża | Polska | Bieg Przełajowy | Akademia Sportu Medyk | opłacono BM |
80 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | Bieg Przełajowy | AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |
81 | Baczewska Klaudia | Ostrołęka | Polska | Bieg Przełajowy | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM |
82 | Sulewski Maciej | Ostrołęka | Polska | Bieg Przełajowy | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM |
83 | Podolak Joanna | Ostrołęka | Polska | Bieg Przełajowy | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM |
84 | Podolak Michał | Ostrołęka | Polska | Bieg Przełajowy | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono BM |
85 | Pupek Daniel | Łomża | Polska | Bieg Przełajowy | Biegamy dla zdrowia | opłacono BM |
86 | Brewczyńska Milena | Łyse | Polska | Nordic Walking | IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
87 | Ruszczyk Łukasz | Pupkowizna | Polska | Bieg Przełajowy | IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
88 | Gołaś Adam | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
89 | Mikulska Halina | Serafin | Polska | Nordic Walking | IceKurp #MorsyŁyse | opłacono BM |
90 | Wiktorska Mariola | Jednorozec | Polska | Bieg Przełajowy | Jednorożec robi co może | opłacono BM |
91 | Frontczak Marek | Jednorożec | Polska | Bieg Przełajowy | Jednorożec robi co może | opłacono BM |
92 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Polska | Nordic Walking | Kąpiący się Zimą Olsztyn | opłacono BM |
93 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | Polska | Nordic Walking | Kąpiący się Zimą Olsztyn | opłacono BM |
94 | Rynkiewicz Mariusz | Łyse | Polska | Bieg Przełajowy | KK24h | opłacono BM |
95 | Jaskot Sebastian | Pułtusk | Polska | Bieg Przełajowy | Klub Morsa Pultusk | |
96 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | Bieg Przełajowy | Klub Morsów w Piszu | opłacono BM |
97 | Lenkiewicz Marta | Pisz | Polska | Bieg Przełajowy | Klub Morsów w Piszu | opłacono BM |
98 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | Bieg Przełajowy | Klub Morsów w Piszu | opłacono BM |
99 | Bałdyga Paweł | Pisz | Polska | Bieg Przełajowy | Klub Morsów w Piszu | opłacono BM |
100 | Sznajder Beata | Pisz | Polska | Bieg Przełajowy | Klub Morsów w Piszu | opłacono BM |
Wyświetleń: 10331