Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Plata Martyna strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
2 Plata Ewa Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
3 Kankowska Honorata Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
4 Kankowska Agata Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
5 Kankowski Piotr Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
6 Kankowska Marzena Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
7 Bojka Malwina Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
8 Bojka Ewelina Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
9 Hebel Paweł Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
10 Hebel Karolina Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
11 Bulman paweł Łebunia Bieg Główny Tropem Wilczym
12 Domski Jakub Łęczyce Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
13 Bianga Dorota Osieki Lęborskie Bieg Główny Tropem Wilczym Kreatywne Animacje opłacono BM
14 Osiak Grzegorz Osieki Lęborskie Bieg Główny Tropem Wilczym Kreatywne Animacje opłacono BM
15 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg Główny Tropem Wilczym
16 Grzenkowicz Anna Linia Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
17 Kotłowska Anna Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
18 Szefke Szymon Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono BM
19 Angel Nikodem Strzebielino Bieg Wilczka opłacono
20 Tokarz Liliana Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
21 Czech Czarek Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
22 Czech Lidia Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
23 Czech Amelia Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
24 Dyśko-Wątor Aleksandra Słupsk Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
25 Wątor Piotr Wątor Słupsk Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
26 Maszota Szymon Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
27 Maszota Janusz Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
28 Wos Szymon Bożepole Wielkie Bieg Główny Tropem Wilczym Elektryk Wejherowo opłacono BM
29 Ewiak Patryk Rowy Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
30 Labuhn Leszek Rumia Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
31 Lesner Dawid Luzino Bieg Wilczka opłacono BM
32 Lesner Dariusz Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
33 PAUL ROBERT STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
34 CZAJA TOMASZ STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Główny Tropem Wilczym NIEZALEŻNE STOWARZYSZENIE HARCERSKIE CZARNA TRZYNASTKA opłacono BM
35 Ebertowska Hanna Gościcino Bieg Główny Tropem Wilczym RUN 4 FUN opłacono BM
36 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg Główny Tropem Wilczym RUN 4 FUN opłacono BM
37 Miszka Gracjana Gościcino Bieg Główny Tropem Wilczym RUN 4 FUN opłacono BM
38 Gesler Daniel Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
39 Kreft Marzena Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
40 Murakowski Ksawery Rozłazino Bieg Wilczka opłacono
41 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
42 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
43 CZAJA KAROL STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Wilczka NIEZALEŻNE STOWARZYSZENIE HARCERSKIE CZARNA TRZYNASTKA opłacono BM
44 CZAJA DOROTA CZAJA STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Główny Tropem Wilczym NIEZALEŻNE STOWARZYSZENIE HARCERSKIE CZARNA TRZYNASTKA opłacono BM
45 Kankowski Jakub Luzino Bieg Wilczka opłacono BM
46 Kankowski Kordian Luzino Bieg Wilczka opłacono BM
47 Kankowska Dominika Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
48 Kankowski Paweł Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
49 Kankowska Justyna Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
50 Sławińska Monika Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
51 Bojarski Stefan Gdańsk Bieg Wilczka Bojar Team opłacono BM
52 Bojarski Ignacy Gdańsk Bieg Wilczka Bojar Team opłacono BM
53 Bojarski Artur Gdańsk Bieg Główny Tropem Wilczym Bojar Team opłacono BM
54 Konkel Filip Luzino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino   opłacono BM
55 Strągowska Monika Luzino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino   opłacono BM
56 Wiezel Krystian Kębłowo Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
57 Miotk Waldemar Kębłowo Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
58 Fiertek Józef Gościcino Bieg Wilczka BKR Cyklista opłacono BM
59 Leyk Sabina Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
60 Śmigecka Krystyna Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
61 Hebel Piotr Strzebielino Bieg Wilczka KS Rozlazino opłacono BM
62 Płotka Patrycja Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
63 Płotka Renata Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
64 Okrój Tomasz Lębork Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
65 Pirycki Tadeusz Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
66 Licau Anetta Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
67 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
68 Radtka Paweł Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
69 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozłazino opłacono BM
70 Halmann Jadwiga Wejherowo Bieg Główny Tropem Wilczym
71 Halmann Nicola Wejherowo Bieg Wilczka
72 Halmann Kamila Wejherowo Bieg Główny Tropem Wilczym
73 Halmann Mirek Wejherowo Bieg Główny Tropem Wilczym PGB sportowa paczka
74 Przybylski Damian Bolszewo Bieg Wilczka opłacono BM
75 Maszota Krystian Maszota Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
76 Przybylski Adrian Bolszewo Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
77 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Bieg Wilczka Pruszcz Biega opłacono BM
78 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Wilczka Pruszcz Biega opłacono BM
79 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Pruszcz Biega opłacono BM
80 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Główny Tropem Wilczym SUT opłacono BM
81 Kowalska Aleksandra Lębork Bieg Główny Tropem Wilczym
82 Kepke Angelika Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
83 Kepke Martyna Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
84 Kotłowski Piotr Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
85 Szczypior Artur Wyszecino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
86 Szymański Paweł Orle Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
87 Kreft Marcin Kaczkowo Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
88 Kreft Kamil Kaczkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
89 Kreft Martyna Kaczkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
90 Kreft Dorota Kaczkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
91 Kowalewski Jacek STRZEBIELINO Bieg Główny Tropem Wilczym
92 Kowalewski Cezary STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
93 Kowalewski Emil STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
94 KOWALEWSKA Martyna STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
95 KOWALEWSKA Klara STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
96 KOWALEWSKA Iwona STRZEBIELINO Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
97 Kwasnicki Jonasz Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
98 Kwaśnicki Jędrzej Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
99 Sikorra Janina Lędziechowo Bieg Główny Tropem Wilczym Błękitne Morsy Łebskie opłacono BM
100 Szulcek Patryk Linia Bieg Główny Tropem Wilczym BigYellowFoot Adventure Team


Wyświetleń: 5411

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ