Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Plata Martyna strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
2 Plata Ewa Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
3 Kankowska Honorata Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
4 Kankowska Agata Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
5 Kankowski Piotr Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
6 Kankowska Marzena Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
7 Bojka Malwina Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
8 Bojka Ewelina Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
9 Hebel Paweł Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
10 Hebel Karolina Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
11 Domski Jakub Łęczyce Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
12 Bianga Dorota Osieki Lęborskie Bieg Główny Tropem Wilczym Kreatywne Animacje opłacono BM
13 Osiak Grzegorz Osieki Lęborskie Bieg Główny Tropem Wilczym Kreatywne Animacje opłacono BM
14 Grzenkowicz Anna Linia Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
15 Kotłowska Anna Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
16 Szefke Szymon Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono BM
17 Angel Nikodem Strzebielino Bieg Wilczka opłacono
18 Tokarz Liliana Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
19 Czech Czarek Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
20 Czech Lidia Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
21 Czech Amelia Strzebielino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
22 Dyśko-Wątor Aleksandra Słupsk Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
23 Wątor Piotr Wątor Słupsk Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
24 Maszota Szymon Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
25 Maszota Janusz Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
26 Wos Szymon Bożepole Wielkie Bieg Główny Tropem Wilczym Elektryk Wejherowo opłacono BM
27 Ewiak Patryk Rowy Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
28 Labuhn Leszek Rumia Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
29 Lesner Dawid Luzino Bieg Wilczka opłacono BM
30 Lesner Dariusz Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
31 PAUL ROBERT STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
32 CZAJA TOMASZ STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Główny Tropem Wilczym NIEZALEŻNE STOWARZYSZENIE HARCERSKIE CZARNA TRZYNASTKA opłacono BM
33 Ebertowska Hanna Gościcino Bieg Główny Tropem Wilczym RUN 4 FUN opłacono BM
34 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg Główny Tropem Wilczym RUN 4 FUN opłacono BM
35 Miszka Gracjana Gościcino Bieg Główny Tropem Wilczym RUN 4 FUN opłacono BM
36 Gesler Daniel Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
37 Kreft Marzena Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
38 Murakowski Ksawery Rozłazino Bieg Wilczka opłacono
39 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
40 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
41 CZAJA KAROL STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Wilczka NIEZALEŻNE STOWARZYSZENIE HARCERSKIE CZARNA TRZYNASTKA opłacono BM
42 CZAJA DOROTA CZAJA STRZEBIELINO OSIEDLE Bieg Główny Tropem Wilczym NIEZALEŻNE STOWARZYSZENIE HARCERSKIE CZARNA TRZYNASTKA opłacono BM
43 Kankowski Jakub Luzino Bieg Wilczka opłacono BM
44 Kankowski Kordian Luzino Bieg Wilczka opłacono BM
45 Kankowska Dominika Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
46 Kankowski Paweł Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
47 Kankowska Justyna Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
48 Sławińska Monika Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
49 Bojarski Stefan Gdańsk Bieg Wilczka Bojar Team opłacono BM
50 Bojarski Ignacy Gdańsk Bieg Wilczka Bojar Team opłacono BM
51 Bojarski Artur Gdańsk Bieg Główny Tropem Wilczym Bojar Team opłacono BM
52 Konkel Filip Luzino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino   opłacono BM
53 Strągowska Monika Luzino Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino   opłacono BM
54 Wiezel Krystian Kębłowo Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
55 Miotk Waldemar Kębłowo Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
56 Fiertek Józef Gościcino Bieg Wilczka BKR Cyklista opłacono BM
57 Leyk Sabina Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
58 Śmigecka Krystyna Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
59 Hebel Piotr Strzebielino Bieg Wilczka KS Rozlazino opłacono BM
60 Płotka Patrycja Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
61 Płotka Renata Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
62 Okrój Tomasz Lębork Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
63 Pirycki Tadeusz Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
64 Licau Anetta Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
65 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
66 Radtka Paweł Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozlazino opłacono BM
67 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym KS Rozłazino opłacono BM
68 Przybylski Damian Bolszewo Bieg Wilczka opłacono BM
69 Maszota Krystian Maszota Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
70 Przybylski Adrian Bolszewo Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono
71 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Bieg Wilczka Pruszcz Biega opłacono BM
72 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Wilczka Pruszcz Biega opłacono BM
73 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Pruszcz Biega opłacono BM
74 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Główny Tropem Wilczym SUT opłacono BM
75 Kepke Angelika Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
76 Kepke Martyna Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
77 Kotłowski Piotr Luzino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
78 Szczypior Artur Wyszecino Bieg Główny Tropem Wilczym GKS KASZUBI LUZINO opłacono BM
79 Szymański Paweł Orle Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
80 Kreft Marcin Kaczkowo Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
81 Kreft Kamil Kaczkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
82 Kreft Martyna Kaczkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
83 Kreft Dorota Kaczkowo Bieg Główny Tropem Wilczym Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka opłacono
84 Kowalewski Cezary STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
85 Kowalewski Emil STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
86 KOWALEWSKA Martyna STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
87 KOWALEWSKA Klara STRZEBIELINO Bieg Wilczka opłacono BM
88 KOWALEWSKA Iwona STRZEBIELINO Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
89 Kwasnicki Jonasz Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
90 Kwaśnicki Jędrzej Strzebielino Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
91 Sikorra Janina Lędziechowo Bieg Główny Tropem Wilczym Błękitne Morsy Łebskie opłacono BM
92 Brożek Kacper Bolszewo Bieg Wilczka opłacono
93 Brożek Mikołaj Bolszewo Bieg Wilczka opłacono
94 Brożek Marta Bolszewo Bieg Wilczka opłacono
95 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
96 Maszota Izabela Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
97 Maszota Brygida Rozłazino Bieg Główny Tropem Wilczym Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
98 Hendrich kamil Lębork Bieg Główny Tropem Wilczym opłacono BM
99 Ręgocka Oliwia Bożepole Wielkie Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino   opłacono BM
100 Ręgocka Maja Bożepole Wielkie Bieg Wilczka Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino   opłacono BM


Wyświetleń: 4476

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ