Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Labuhn Leszek | Rumia | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
2 | KIERSKA ANASTAZJA | BOLSZEWO | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
3 | KIERSKI MARCEL | BOLSZEWO | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
4 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Bieg Wilczka | opłacono | |
5 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Polska | Bieg Wilczka | opłacono | |
6 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | Bieg Wilczka | opłacono | |
7 | Przybylski Adrian | Bolszewo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
8 | Przybylski Damian | Bolszewo | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
9 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | ||
10 | Ręgocka Maja | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino | opłacono BM |
11 | Ręgocka Oliwia | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino | opłacono BM |
12 | Wos Szymon | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Elektryk Wejherowo | opłacono BM |
13 | Bojarski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Bojar Team | opłacono BM |
14 | Bojarski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Wilczka | Bojar Team | opłacono BM |
15 | Bojarski Stefan | Gdańsk | Polska | Bieg Wilczka | Bojar Team | opłacono BM |
16 | Fiertek Józef | Gościcino | Polska | Bieg Wilczka | BKR Cyklista | opłacono BM |
17 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | RUN 4 FUN | opłacono BM |
18 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | RUN 4 FUN | opłacono BM |
19 | Ebertowska Hanna | Gościcino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | RUN 4 FUN | opłacono BM |
20 | Kulgajuk Dariusz | Juszkowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Pruszcz Biega | opłacono BM |
21 | Kreft Dorota | Kaczkowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono |
22 | Kreft Martyna | Kaczkowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono |
23 | Kreft Kamil | Kaczkowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono |
24 | Kreft Marcin | Kaczkowo | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono |
25 | Miotk Waldemar | Kębłowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
26 | Wiezel Krystian | Kębłowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
27 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Lębork Biegacze 42,2 | opłacono BM |
28 | Hendrich kamil | Lębork | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
29 | Kowalska Aleksandra | Lębork | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | ||
30 | Okrój Tomasz | Lębork | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
31 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono BM |
32 | Szulcek Patryk | Linia | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | BigYellowFoot Adventure Team | |
33 | Grzenkowicz Anna | Linia | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
34 | Kotłowski Piotr | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
35 | Strągowska Monika | Luzino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino | opłacono BM |
36 | Konkel Filip | Luzino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka Strzebielino | opłacono BM |
37 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono BM |
38 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono BM |
39 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono BM |
40 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
41 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
42 | Lesner Dariusz | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
43 | Lesner Dawid | Luzino | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
44 | Kotłowska Anna | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
45 | Hebel Karolina | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
46 | Hebel Paweł | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
47 | Bojka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
48 | Bojka Malwina | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
49 | Kankowska Marzena | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
50 | Kankowski Piotr | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
51 | Kankowska Agata | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
52 | Kankowska Honorata | Luzino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
53 | Bulman paweł | Łebunia | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | ||
54 | Domski Jakub | Łęczyce | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
55 | Szymański Paweł | Orle | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
56 | Osiak Grzegorz | Osieki Lęborskie | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Kreatywne Animacje | opłacono BM |
57 | Bianga Dorota | Osieki Lęborskie | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Kreatywne Animacje | opłacono BM |
58 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | SUT | opłacono BM |
59 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Wilczka | Pruszcz Biega | opłacono BM |
60 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Wilczka | Pruszcz Biega | opłacono BM |
61 | Stefański Łukasz | Redystowo | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
62 | Ewiak Patryk | Rowy | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
63 | Maszota Brygida | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk | opłacono |
64 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk | opłacono |
65 | Maszota Przemysław | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk | opłacono |
66 | Licau Krzysztof | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozłazino | opłacono BM |
67 | Radtka Paweł | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
68 | Grzenkowicz Mateusz | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
69 | Licau Anetta | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
70 | Pirycki Tadeusz | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
71 | Płotka Renata | Rozłazino | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM | |
72 | Płotka Patrycja | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
73 | Śmigecka Krystyna | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
74 | Leyk Sabina | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | KS Rozlazino | opłacono BM |
75 | Murakowska Joanna | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
76 | Murakowski Robert | Rozłazino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono | |
77 | Murakowski Ksawery | Rozłazino | Polska | Bieg Wilczka | opłacono | |
78 | Wątor Piotr Wątor | Słupsk | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
79 | Dyśko-Wątor Aleksandra | Słupsk | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
80 | Szewczyk Ksawery | Strzebielino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
81 | Maciaszek Natalia | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
82 | Maciaszek Daniel | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
83 | Maciaszek Bartosz | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
84 | Szewczyk Laura | Strzebielino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
85 | Miotke Rozalia | Strzebielino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
86 | Chodubska Oxana | Strzebielino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
87 | Chodubska Mariola | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
88 | Pobłocka Dominika | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
89 | RODA SARA | STRZEBIELINO | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
90 | RODA DAWID | STRZEBIELINO | Polska | Bieg Wilczka | opłacono BM | |
91 | Bulczak Natalia | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
92 | Bulczak Alan | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
93 | Bulczak Lena | Strzebielino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
94 | Szefke Marlena | strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
95 | Miotke Beata | strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | opłacono BM | |
96 | Pranczke Aleksander | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
97 | Pranczke Alan | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
98 | Patelczyk Bożena | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono |
99 | Tokarz Wiktoria | Strzebielino | Polska | Bieg Wilczka | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono |
100 | Gruba Michał | Strzebielino | Polska | Bieg Główny Tropem Wilczym | Niezależne Stowarzyszenie Harcerskie Czarna Trzynastka | opłacono BM |
Wyświetleń: 10820