Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Aktywna Pszczyna" Runners Team | |||||||||
1 | Staszewski Konrad | Sosnowiec | 5 km Bieg - Wirtualny Start | "Aktywna Pszczyna" Runners Team | opłacono on-line | ||||
Aktywnie w Pniewach | |||||||||
2 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
3 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
DMUCHAWIEC GOLENIÓW | |||||||||
4 | Sienkiewicz Jolanta | 70-896 Załom, Chabrowa 13 | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | opłacono on-line | ||||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
5 | Szymański Jacek | Skórka | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak | |||||||||
6 | DUDEK KAZIMIERZ | CHOJNÓW | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak | opłacono on-line | ||||
Dragons | |||||||||
7 | Maciński Marcin | Poznań | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Dragons | opłacono on-line | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
8 | Zdanowicz Marta | Słupsk | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
ELITE TEAM | |||||||||
9 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
10 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
11 | Frąckowiak Roman | Wieleń | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
12 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
13 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
14 | Cetera Janusz | Dziwnówek | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
15 | Olech Anna | Gdańsk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Elite Team | opłacono on-line | ||||
16 | Olech Marcin | Gdańsk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Elite Team | opłacono on-line | ||||
17 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
18 | Kissel Jolanta | Trzcianka | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
19 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
20 | Wołk Beata | Trzcianka | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
21 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
GREEN TEAM Zielona Góra | |||||||||
22 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line | ||||
Green Team Zielona Góra | |||||||||
23 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line | ||||
Gwiazdy z Darżyna. | |||||||||
24 | Stefański Ksawery | Darżyno | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono on-line | ||||
25 | Stefańska Eliza | Darżyno | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono on-line | ||||
26 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono on-line | ||||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
27 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
28 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
29 | Kolberg Kamila | Zieleń | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
30 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
31 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
32 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
33 | Tomczyk Edward Tomczyk | Poznań | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
34 | Maślanka Iwona | Śmigiel | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
35 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
36 | Chłodnicki Marek | Poznań | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
37 | Grygiel Teresa | Poznań | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
38 | Kruszka Arleta | Poznań | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
39 | Rudawski Maciej | Trzciel | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
40 | Choryńska Danuta | Swarzędz | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
41 | Owczarek Aleksandra | Zakrzewo | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
42 | Owczarek Henryka | Poznań | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
43 | Szulc Hanna | Poznan | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
44 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
45 | Antolik Iwona | Świętochłowice | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
NW KONIN warto nad Wartą | |||||||||
46 | Wanat Wioletta | Konin | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line | ||||
NWPL/Goggle PAE Team | |||||||||
47 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | NWPL/Goggle PAE Team | opłacono on-line | ||||
NWPL/ Luki Team | |||||||||
48 | Wójcik Barbara | Krzczonów | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | NWPL/ Luki Team | opłacono on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
49 | Kłos Maciej | Gdańsk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Kiekrz Poland | |||||||||
50 | Kuczyńska Anna | Oborniki | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
51 | Kuczyński Włodzimierz Kuczyński | Oborniki | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Lubasz | |||||||||
52 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
53 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
54 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
55 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
56 | Soroka Teresa | Pasłęk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
OBORYGENI | |||||||||
57 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | OBORYGENI | opłacono on-line | ||||
Pleszewskie Włóczykije | |||||||||
58 | Szulczyńska Izabela | Lenartowice | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line | ||||
59 | Fengier Eugeniusz | Zielona Łąka | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line | ||||
60 | Wojciechowski Adam | Pleszew | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line | ||||
61 | Wojciechowska Katarzyna | Pleszew | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line | ||||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
62 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
63 | Szycko Oliwia | Kobylnica | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
64 | Szycko Radek | Kobylnica | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
65 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
66 | Wujek Tomasz | Poznan | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
67 | Korzeb Dorota | Gdańsk | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
68 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
69 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
70 | Lewandowska Sylwia | Myślibórz | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
71 | Jurecka Justyna | Drezdenko | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
72 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
73 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
74 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
75 | Konstańczak Joanna | Poznań | 5 km Bieg - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
76 | ŚWIERKOWSKA BARBARA | GNIEZNO | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
77 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
78 | Janik Maciej Janik | Piła | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
79 | KRAWIEC JACEK | ELBLĄG | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
80 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
81 | Frąszczak Mikołaj | Puszczykowo | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | ||||||
82 | Pietrzyk Anna Pietrzyk | Kalisz Pomorski | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
83 | Gostomska Małgorzata | Czempiń | 5 km Bieg - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
84 | Boczar Beata | Zielona Góra | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono | |||||
85 | Banaszak Aneta | Międzyrzecz | 5 km Bieg - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
86 | Windysz Agnieszka Windysz | Dębno | 5 km Bieg - Wirtualny Start | ||||||
87 | Soboń Dariusz | Szczecin | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
88 | Walkowicz Karolina | Gdynia | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
89 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
90 | Radomyska- Stelmach Aleksandra | Warszawa | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line | |||||
91 | Ślusarczyk Magdalena | Warszawa | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12350