Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
2 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
3 | Ślęzak-Lewandowska Kinga | Juszkowo | Polska | Nordic walking 5 km | Elbląskie Morsy | opłacono |
4 | Szymczuk Bernadeta | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | Gromik Gdynia | opłacono on-line |
5 | Szymczuk Jan | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | Gromik Gdynia | opłacono on-line |
6 | Wtulich Alfred | Budapeszt | Węgry | Nordic walking 5 km | opłacono | |
7 | Stranc Jacek | Toruń | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
8 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
9 | Panek Elwira | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
10 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
11 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
12 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
13 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
14 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
15 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
16 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
17 | Wiśniowska Renata | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
18 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Polska | Nordic walking 5 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
19 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
20 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
21 | Ligmann Marcin | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
22 | Puszkarski Adam | Warszawa | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gosadi Nordic Team | opłacono on-line |
23 | Puszkarska Małgorzata | Warszawa | Polska | Nordic walking 5 km | Gosadi Nordic Team | opłacono on-line |
24 | Klimczak Adam | Warszawa | Polska | Nordic walking 5 km | Gosadi Nordic Team | opłacono on-line |
25 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
26 | Niedziela Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
27 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
28 | Sawa Helena | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | opłacono |
29 | Richert Sonia | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
30 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
31 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
32 | Adamowicz Renata Adamowicz | Bonin | Polska | Nordic walking 5 km | Wychodzę z kijami | |
33 | Anolik Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | ||
34 | Filipiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | ||
35 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Lęborskie Lwy | |
36 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Lęborskie Lwy | opłacono |
37 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | Nordic walking 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
38 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
39 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking 5 km | MIASTO GORZÓW WLKP. | |
40 | Treppner Jan | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
41 | Sibik Beata | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | opłacono |
42 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | opłacono |
43 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | opłacono |
44 | Sutryk Adam Sutryk | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
45 | Trykosko Agnieszka | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
46 | Gilewicz Katarzyna | Lublewo | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
47 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | deaf team | opłacono on-line |
48 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Polska | Nordic walking 5 km | ONS - Odchudzanie Na Sportowo | opłacono on-line |
49 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
50 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
51 | Zasowski Jan | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
52 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
53 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
54 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
55 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
56 | Kurkowski Andrzej | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
57 | Klass Joanna Klass | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
58 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
59 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
60 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | Nordic walking 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
61 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
62 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
63 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
64 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
65 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
66 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
67 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
68 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
69 | Cydzik Sylwia | Sulmin | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
70 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
71 | Dargas Marta | Dziemiany | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
72 | Dargas Sandra | Dziemiany | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
73 | Dargas Małgorzata | Dziemiany | Polska | Nordic walking 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
74 | Knitter Michał | Dziemiany | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
75 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
76 | Kuśmierek Beata | Dziemiany | Polska | Nordic walking 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
77 | Krugiołka Grzegorz | pniewy | Polska | Nordic walking 5 km | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
78 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
79 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
80 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
81 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic walking 5 km | Elite Team | |
82 | Miszewski Piotr | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
83 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic walking 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
84 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
85 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Nordic walking 5 km | Kujawscy Runners | opłacono |
86 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
87 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
88 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
89 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | |
90 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | team deaf | opłacono on-line |
91 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
92 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
93 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono on-line |
94 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15514