Lp | Nazwa drużyny | Miejscowość | Kraj | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|
1 | KUJAWSCY RUNNERS 4 | BANI O | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono | |
2 | ESJA Team | Banino | Sztafeta nordic walking mieszana | opłacono on-line | |
3 | Kujawscy Runners 3 | Banino | Sztafeta biegowa kobiet | opłacono | |
4 | Kujawscy Runners | Banino | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono | |
5 | Skubane Śledzie z CBŚ ;) | Borkowo | Sztafeta biegowa mężczyzn | opłacono on-line | |
6 | W Lidzbarskich siła | Chwaszczyno | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
7 | Gdańskie Wody Aktywują | Gdańsk | Sztafeta nordic walking mężczyzn | opłacono | |
8 | ŚLIMAKI TEAM | Gdańsk | Sztafeta nordic walking mieszana | opłacono on-line | |
9 | FitnessFitback Sztafeta nr 3 | Gdańsk | Sztafeta nordic walking kobiet | opłacono on-line | |
10 | FitnessFitback - sztafeta nr 5 | Gdańsk | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
11 | FitnessFitback - sztafeta nr 1 | Gdańsk | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
12 | Fitback Four | Gdańsk | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
13 | Euro Ścigacze | Gdynia | Sztafeta biegowa mężczyzn | opłacono on-line | |
14 | BigYellowFoot Adventure Team | Gdynia | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
15 | Biegunowcy | Gowino | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
16 | CG 2+2 | Grudziądz | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
17 | Klub sportowy DED | Kaliningrad | Sztafeta nordic walking mieszana | opłacono on-line | |
18 | Klub sportowy DED 2 | Kaliningrad | Sztafeta nordic walking mieszana | opłacono on-line | |
19 | Klub Przodkowskie Morsy | Kartuzy | Sztafeta nordic walking kobiet | opłacono on-line | |
20 | FASTNIKO | Klukowa huta 6 | Sztafeta biegowa - rodzinna | opłacono on-line | |
21 | LĘBORSKIE LWY I | LĘBORK | Sztafeta nordic walking mężczyzn | opłacono on-line | |
22 | LĘBORSKIE LWY III | LĘBORK | Sztafeta nordic walking mieszana | opłacono on-line | |
23 | LĘBORSKIE LWY II | LĘBORK | Sztafeta nordic walking kobiet | opłacono on-line | |
24 | Dama i mistrzowie | Lębork | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
25 | Fitbacki | Pruszcz Gd. | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
26 | CrossElite | Pruszcz Gdański | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
27 | Rodzinka z Klasą | Stężyca | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
28 | Wojowniczki Team | Swarzewo | Sztafeta biegowa kobiet | opłacono on-line | |
29 | CrossElite 2 | Tczew | Sztafeta biegowa mężczyzn | opłacono on-line | |
30 | Team Tapflo I | Tczew | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
31 | GRUBASY | Tczew | Sztafeta biegowa - rodzinna | opłacono on-line | |
32 | CrossElite 1 | Tczew | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
33 | Motywatornia Team | TUCHOM | Sztafeta biegowa mieszana | opłacono on-line | |
34 | Kujawscy Runners 2 | Żukowo | Sztafeta biegowa kobiet | opłacono | |
35 | Kamińscy Team | Żukowo | Sztafeta biegowa - rodzinna | opłacono on-line | |
36 | Żukowianki | Żukowo | Sztafeta nordic walking kobiet | opłacono on-line | |
37 | Kujawscy Runners I | Żukowo (Zukowo) | Sztafeta biegowa mężczyzn | opłacono |
Wyświetleń: 17297