Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg opłacono on-line
2 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg opłacono on-line
3 Guz Szymon Tczew Bieg opłacono on-line
4 Czapiewski Marek Czarlin Bieg opłacono on-line
5 Piotrowski Radosław Osie Bieg opłacono on-line
6 KUBIK Rafał Tczew Bieg opłacono on-line
7 Simon Julia Gniew Bieg
8 Chabowski Tomasz sztum Bieg opłacono on-line
9 Szwindowski Mariusz Szpęgawa Bieg opłacono on-line
10 Laskowska Daria Starogard Gdański Bieg
11 SZWINDOWSKA Magdalena Szpęgawa Bieg opłacono on-line
12 Mateja Józef Janowo Bieg opłacono on-line
13 Ebertowski Michał Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
14 Ratajczak Dawid Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
15 Kownacki Mateusz Malbork Bieg opłacono on-line
16 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg opłacono on-line
17 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Bieg
18 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg opłacono on-line
19 Saworski Tomasz Skarszewy Bieg opłacono on-line
20 Niewińska Beata Gdańsk Bieg opłacono on-line
21 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg opłacono on-line
22 Gibowska Monika Czarlin Bieg opłacono on-line
23 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking opłacono on-line
24 Kąkolewski Paweł Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
25 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg opłacono on-line
26 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Bieg opłacono on-line
27 Dagga Dawid Rywałd Bieg opłacono on-line
28 Rambowski Marek Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
29 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking
30 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg opłacono on-line
31 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono on-line
32 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg opłacono on-line
33 Wnuk Damian Wielki Klincz Bieg opłacono on-line
34 Rogalski Tomasz Kolincz Bieg opłacono on-line
35 Karnowski Paweł Ocypel Bieg opłacono on-line
36 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg opłacono on-line
37 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka Bieg opłacono on-line
38 Dering Marcin Demlin Bieg opłacono on-line
39 Sadkowska Krystyna Starogard Gd. Bieg opłacono on-line
40 Łepek Małgorzata Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
41 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
42 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg opłacono on-line
43 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg opłacono on-line
44 Robak Aleksandra Robak Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
45 BIELIŃSKI Konrad Starogard Gdański Bieg
46 Kamm Tomasz Skarszewy Bieg opłacono on-line
47 Żardecka Sabina Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
48 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
49 Skonieczny Jaroslaw Skarszewy Bieg opłacono on-line
50 Kowalke Dawid Skarszewy Bieg opłacono on-line
51 Janka Maciej Pelplin Bieg opłacono on-line
52 Stosik Wioleta Boraszewo Bieg opłacono on-line
53 Lewandowski Michał Mirotki Bieg
54 Dyro Rafał Tymawa Bieg opłacono on-line
55 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg opłacono on-line
56 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
57 Kłos Szymon Zblewo Bieg opłacono on-line
58 Wągiel Andrzej Pelplin Bieg opłacono on-line
59 Piesik Sławomir Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
60 Wągiel Jakub Pelplin Bieg opłacono on-line
61 Chabros Anna Świecie Bieg opłacono on-line
62 Brodnicki Arkadiusz Rokitki Bieg opłacono on-line
63 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg opłacono on-line
64 Kołodziejczak Izabella Laskowice Bieg opłacono on-line
65 Stosik Artur Pączewo Bieg opłacono on-line
66 Otta Remigiusz Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
67 Bąk Karolina Nowe Gołębiewko Bieg opłacono on-line
68 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg opłacono on-line
69 Pawelczuk Dorota Buszkowy Bieg opłacono on-line
70 Sprada Waldemar Sprada Osie Bieg
71 Langner Andrzej Malary Bieg opłacono on-line
72 Kuśmierek Marcin Miłowo Bieg opłacono on-line
73 Hubrich Danuta Buszkowy Bieg opłacono on-line
74 Kamiński Paweł Elbląg Bieg opłacono on-line
75 Wnuk Błażej Wielki Klincz Bieg opłacono on-line
76 Kubik Małgorzata Tczew Bieg opłacono on-line
77 ŁUKASZEWSKA DOROTA OSIEK Nordic Walking opłacono on-line
78 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg opłacono on-line
79 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
80 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg opłacono on-line
81 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono on-line
82 Daszkiewicz Artur Tczew Bieg opłacono on-line
83 Bikowska Gabriela Lębork Nordic Walking opłacono on-line
84 Nowakowska Margarita Bytkowo Nordic Walking opłacono on-line
85 Morglin-Żuralska Beata Rywałd Nordic Walking opłacono on-line
86 Styś Dariusz Pelplin Bieg opłacono on-line
87 Konieczka Michał Osie Bieg opłacono on-line
88 SOCHA ADAM GDAŃSK Nordic Walking opłacono on-line
89 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg opłacono on-line
90 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono on-line
91 singer katarzyna starogard gdański Nordic Walking opłacono on-line
92 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg opłacono on-line
93 Sieniek Krzysztof Licze Bieg opłacono on-line
94 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic Walking opłacono on-line
95 Mazur Michał Demlin Bieg opłacono on-line
96 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg opłacono on-line
97 Szulist Anna Skarszewy Bieg opłacono on-line
98 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg opłacono on-line
99 Kłos Łukasz Zblewo Bieg opłacono on-line
100 Narloch Michał Starogard Gdański Bieg opłacono on-line


Wyświetleń: 15760

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ