V Biegu Jurka V Brygady Wileńskiej III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 (nowa data!!!)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Godziuk Roman Toruń Bieg 10km opłacono on-line
2 Chabros Michał Wiąg Bieg 10km opłacono on-line
3 Nowakowski Jerzy Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Team MX Skórcz opłacono on-line
4 Kuhn Rafał Starogard Gdański Bieg 10km opłacono on-line
5 Krysiak-Kołatka Katarzyna Gotelp Bieg 10km opłacono on-line
6 Adamowicz Agnieszka Sopot Bieg 10km
7 Zarębski Tymoteusz Gniew Bieg 10km
8 Szyplewski Bartosz Nowe Bieg 10km
9 Kolassa Ryszard Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
10 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg 10km Elite Team opłacono on-line
11 Osiński Ryszard Malbork Bieg 10km Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
12 Andryszak Wojciech Gdańsk Bieg 10km MAPA SC
13 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
14 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk Bieg 10km opłacono on-line
15 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg 10km Start Team Wąbrzezno opłacono on-line
16 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg 10km Kwidzyn Biega opłacono on-line
17 Mania Małgorzata Bedzmierowice Bieg 10km pkp Cargo Gdynia
18 Mania Roman Bedzmierowice Bieg 10km pkp Cargo Gdynia
19 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg 10km opłacono on-line
20 Tryczak Andrzej WĄBRZEŹNO Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
21 Raszeja Jerzy Kranek Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
22 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 10km opłacono on-line
23 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Bieg 10km opłacono on-line
24 SZWEDA MAREK ZBLEWO Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
25 Motofa Marcin Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
26 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 10km Safe Sport Team opłacono on-line
27 Glaza Henryk Osieczna Bieg 10km opłacono on-line
28 szczypior marcin Zblewo Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
29 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg 10km opłacono on-line
30 Arendt Agnieszka Gdańsk Bieg 10km Żarta Wataha opłacono on-line
31 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg 10km Biegający Tczew / Pamir Team opłacono on-line
32 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 10km Biegający Tczew opłacono on-line
33 Kuźma Anna Świecie Bieg 10km The Runners Świecie
34 Dering Marcin Demlin Bieg 10km opłacono on-line
35 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg 10km opłacono on-line
36 Sobolewski Antoni Tczew Bieg 10km Biegający Tczew opłacono on-line
37 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg 10km
38 Petrykowski Grzegorz Sztum Bieg 10km opłacono on-line
39 Rudzki Adam Sztum Bieg 10km opłacono on-line
40 Janka Wiktor Pelplin Bieg 10km Dovista Active Team opłacono on-line
41 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 10km KWIDZYN BIEGA
42 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 10km opłacono on-line
43 Kujawski Grzegorz Puck Bieg 10km Forma Jak Wino opłacono on-line
44 Wojciechowski Adam Starogard Gd. Bieg 10km opłacono on-line
45 Kuśmierek Marcin Miłowo Bieg 10km opłacono on-line
46 Szczygielski Robert Sztum Bieg 10km opłacono on-line
47 Tumiński Dawid Juszkowo Bieg 10km opłacono on-line
48 Nibus Marta Pruszcz Gdański Bieg 10km opłacono on-line
49 Nibus Jacek Straszyn Bieg 10km opłacono on-line
50 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica Bieg 10km CHMIELARZ TEAM opłacono on-line
51 Delewski Piotr Rożental Bieg 10km opłacono on-line
52 Pawlik Marek Pruszcz Bieg 10km opłacono on-line
53 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg 10km BiegamBoLubie opłacono on-line
54 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 10km ABCzersk opłacono on-line
55 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 10km opłacono on-line
56 Łukomski Andrzej Sztum Bieg 10km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
57 Dydymski Krzysztof RUMIA Bieg 10km opłacono on-line
58 Dydymska Monika Rumia Bieg 10km opłacono on-line
59 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg 10km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
60 milkowski mariusz gdynia Bieg 10km opłacono on-line
61 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
62 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Bieg 10km Florian Chojnice opłacono on-line
63 Pyżewska Beata Czersk Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
64 Grefka Stefan Łąg Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
65 Dywel Bogdan Łąg Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
66 Brodnicki Arkadiusz Rokitki Bieg 10km opłacono on-line
67 Ossowski Dariusz Koteże Bieg 10km Koteże opłacono on-line
68 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 10km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
69 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg 10km opłacono on-line
70 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 10km opłacono on-line
71 Krawczak Anna Czersk Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
72 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
73 Fierek Leszek Czersk Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
74 Fierek Bożena Czersk Bieg 10km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
75 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Bieg 10km STRunners opłacono on-line
76 Awizen Antoni Bydgoszcz Bieg 10km TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz opłacono on-line
77 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg 10km opłacono on-line
78 Świtała Roman Kwidzyn Bieg 10km Amator opłacono on-line
79 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski Bieg 10km opłacono on-line
80 Tobolski Konrad Grudziądz Bieg 10km GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
81 Tobolska Anna Grudziądz Bieg 10km opłacono on-line
82 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg 10km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
83 Sobieś Alina Gardeja Bieg 10km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
84 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg 10km Gmina Gardeja biega opłacono on-line
85 Lewandowska Agnieszka Starogard Gd Bieg 10km Moto Ladies opłacono on-line
86 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg 10km S...K...S... opłacono on-line
87 Jankowski Marek Grudziądz Bieg 10km opłacono on-line
88 Gajdus Leon Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy
89 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 10km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
90 Banach Tomasz Grudziądz Bieg 10km Tomek Running Team opłacono on-line
91 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
92 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg 10km KWIDZYN BIEGA
93 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg 10km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
94 Lisiewicz Izabela Grudziądz Bieg 10km opłacono on-line
95 Kotz Marcin Grudziądz Bieg 10km opłacono on-line
96 Kraiński Michał Śliwice Bieg 10km opłacono on-line
97 Łosiński Damian Gdańsk Bieg 10km LOTOS Running Team opłacono on-line
98 Olkowski Jurek Świecie Bieg 10km The Runners Świecie opłacono on-line
99 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg 10km Pruszcz Biega opłacono on-line
100 Szabłowska Iwona Juszkowo Bieg 10km Pruszcz Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 8406

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ