Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
2 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg 10km 30.00 PLN
3 Dobrowolski Emil Chotomów Bieg 10km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono on-line
4 Szymański Adam Lębork Bieg 10km Lębork Biegacze 42,2 30.00 PLN
5 Piotrowski Radosław Osie Bieg 10km 30.00 PLN
6 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
7 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 10km 30.00 PLN
8 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg 10km Urząd Morski Gdynia 30.00 PLN
9 SPRĘGA aurelia starogard gdański Bieg 10km SKL Filippides 30.00 PLN
10 Chabowska Magdalena Zduny Bieg 10km Przerembel Team 30.00 PLN
11 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
12 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
13 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
14 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg 10km 30.00 PLN
15 Witt Grażyna Sopot Bieg 10km MaratonyPolskie.PL TEAM 30.00 PLN
16 Dyro Rafał Tymawa Bieg 10km IDEAL PARAPETY 30.00 PLN
17 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 10km Maratończyk Wielki Klincz 30.00 PLN
18 Lewandowski Michał Mirotki Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
19 Narloch Michał Starogard Gdański Bieg 10km Dovista Active Team 30.00 PLN
20 Marszalec Mateusz Starogard Gdański Bieg 10km 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim 30.00 PLN
21 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
22 Noga Grzegorz Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Ruliński Running Team 20.00 PLN
23 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 10km IP Kwidzyn Team 30.00 PLN
24 Legaszewski Roman Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Team MX Skórcz 20.00 PLN
25 LABON MAGDALENA Koteże Bieg 10km KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
26 Szubarczyk Piotr Starogard Gdański Bieg 10km Rada Powiatu Starogardzkiego 30.00 PLN
27 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 10km 30.00 PLN
28 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg 10km Biegający Tczew 30.00 PLN
29 Hartuna zenon Piece Bieg 10km Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia 30.00 PLN
30 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg 10km 30.00 PLN
31 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 10km 30.00 PLN


Wyświetleń: 1656

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ