Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
2 | Chabros Michał | Wiąg | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
3 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
4 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
5 | Krysiak-Kołatka Katarzyna | Gotelp | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
6 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg 10km | ||
7 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | Polska | Bieg 10km | ||
8 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Bieg 10km | ||
9 | Kolassa Ryszard | Skórcz | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
10 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg 10km | Elite Team | opłacono on-line |
11 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Bieg 10km | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
12 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | MAPA SC | |
13 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
14 | wikarjak tomasz wikarjak | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
15 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzezno | opłacono on-line |
16 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
17 | Mania Małgorzata | Bedzmierowice | Polska | Bieg 10km | pkp Cargo Gdynia | |
18 | Mania Roman | Bedzmierowice | Polska | Bieg 10km | pkp Cargo Gdynia | |
19 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
20 | Tryczak Andrzej | WĄBRZEŹNO | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
21 | Raszeja Jerzy | Kranek | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
22 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
23 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
24 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | Bieg 10km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
25 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
26 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | Safe Sport Team | opłacono on-line |
27 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
28 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
29 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
30 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
31 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg 10km | Biegający Tczew / Pamir Team | opłacono on-line |
32 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
33 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | Bieg 10km | The Runners Świecie | |
34 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
35 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
36 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
37 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg 10km | ||
38 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
39 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
40 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg 10km | Dovista Active Team | opłacono on-line |
41 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | |
42 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
43 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg 10km | Forma Jak Wino | opłacono on-line |
44 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
45 | Kuśmierek Marcin | Miłowo | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
46 | Szczygielski Robert | Sztum | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
47 | Tumiński Dawid | Juszkowo | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
48 | Nibus Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
49 | Nibus Jacek | Straszyn | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
50 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | Polska | Bieg 10km | CHMIELARZ TEAM | opłacono on-line |
51 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
52 | Pawlik Marek | Pruszcz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
53 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg 10km | BiegamBoLubie | opłacono on-line |
54 | Jabłońska Magdalena | Czersk | Polska | Bieg 10km | ABCzersk | opłacono on-line |
55 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
56 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg 10km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
57 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
58 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
59 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg 10km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
60 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
61 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
62 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Polska | Bieg 10km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
63 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
64 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
65 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
66 | Brodnicki Arkadiusz | Rokitki | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
67 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | Bieg 10km | Koteże | opłacono on-line |
68 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
69 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
70 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
71 | Krawczak Anna | Czersk | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
72 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
73 | Fierek Leszek | Czersk | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
74 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg 10km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
75 | Wesołowski Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 10km | STRunners | opłacono on-line |
76 | Awizen Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz | opłacono on-line |
77 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
78 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | Amator | opłacono on-line |
79 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
80 | Tobolski Konrad | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
81 | Tobolska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
82 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg 10km | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line |
83 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
84 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | Gmina Gardeja biega | opłacono on-line |
85 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gd | Polska | Bieg 10km | Moto Ladies | opłacono on-line |
86 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | S...K...S... | opłacono on-line |
87 | Jankowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
88 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | ||
89 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
90 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | Tomek Running Team | opłacono on-line |
91 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
92 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | |
93 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
94 | Lisiewicz Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
95 | Kotz Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
96 | Kraiński Michał | Śliwice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
97 | Łosiński Damian | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
98 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | Bieg 10km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
99 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 10km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
100 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | Bieg 10km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15991