Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamonis Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
2 | Adamonis Jewgienij | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
3 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Żarta Wataha | opłacono |
4 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Tomek Running Team | opłacono |
5 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
6 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
7 | Byczk Bartłomiej | Domatowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
8 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
9 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
10 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
11 | Chabros Michał | Wiąg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
12 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | The Runners Świecie | opłacono |
13 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
14 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
15 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
16 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono |
17 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
18 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
19 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
20 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Gajdus Team | opłacono |
21 | Gołuński Bartosz | Klonówka | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Hodowla Leśny Gwar | opłacono |
22 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono |
23 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniew | opłacono |
24 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
25 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
26 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
27 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Oracz z Kociewia | opłacono |
28 | Justa Beata | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
29 | KACPERSKI BARTOSZ | DZIERZGOŃ | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
30 | Kalinowska Martyna | Lubichowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
31 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Tri Starogard Gdański | opłacono |
32 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
33 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
34 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
35 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Kociewski Klub Biegacza | opłacono |
36 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
37 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
38 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
39 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
40 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Forma Jak Wino | opłacono |
41 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
42 | Kuśmierek Marcin | Miłowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
43 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
44 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
45 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
46 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Parkrun Gdynia | opłacono |
47 | MAŃKA ERYK | DZIERZGOŃ | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
48 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
49 | Mykowski Paweł | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
50 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
51 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
52 | Piotrowska Alina | Osie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
53 | Piotrowski Radosław | Osie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
54 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
55 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
56 | Ruchlewicz URSZULA | Sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
57 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
58 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
59 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | opłacono |
60 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
61 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SKL FILIPPIDES | opłacono |
62 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
63 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
64 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Pruszcz Biega | opłacono |
65 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
66 | szczypior marcin | skarszewy | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
67 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
68 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
69 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
70 | Wągiel Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
71 | Wągiel Jakub | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
72 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Pruszcz Biega | opłacono |
73 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
74 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
75 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
76 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | GOIA | opłacono |
77 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DKS POWIUŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
78 | Zwarra Ireneusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono |
Wyświetleń: 11953