Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Żarta Wataha | opłacono |
2 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Żarta Wataha | |
3 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
4 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
5 | Justa Beata | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
6 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | tRUNsformacja Gniew | opłacono |
7 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Tri Starogard Gdański | opłacono |
8 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | TRI STAROGARD GD | |
9 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Tomek Running Team | opłacono |
10 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | The Runners Świecie | opłacono |
11 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Start Team Wąbrzeźno | |
12 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SP Miłobądz | |
13 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
14 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono |
15 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | SKL FILIPPIDES | opłacono |
16 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | opłacono |
17 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Pruszcz Biega | opłacono |
18 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Pruszcz Biega | opłacono |
19 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Piękny | |
20 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Parkrun Gdynia | opłacono |
21 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | OSP POGRODZIE | |
22 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Oracz z Kociewia | opłacono |
23 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Mściszewice | |
24 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
25 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
26 | Śmigaj Mirosław | Pogórze | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | MiŚ Biega | |
27 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
28 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Maratończyk Wielki Klincz | |
29 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
30 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
31 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | |
32 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LLKSziemikociewskiej skórcz | |
33 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono |
34 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
35 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LKS Zantyr Sztum | |
36 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LKS Zantyr Sztum | |
37 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
38 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | |
39 | szczypior marcin | skarszewy | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
40 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
41 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
42 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
43 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | |
44 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | KS Sokół Zblewo | |
45 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Kociewski Klub Biegacza | opłacono |
46 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Kociewski klub biegacza | |
47 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
48 | Gołuński Bartosz | Klonówka | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Hodowla Leśny Gwar | opłacono |
49 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | H+H Polska | |
50 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | GOIA | opłacono |
51 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
52 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Gajdus Team | opłacono |
53 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Forma Jak Wino | opłacono |
54 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
55 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Dovista Active Team | |
56 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Dovista Active Team | |
57 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DKS POWIUŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
58 | KACPERSKI BARTOSZ | DZIERZGOŃ | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
59 | MAŃKA ERYK | DZIERZGOŃ | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
60 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DIABELSKIE PIORUNY | |
61 | zaborowska beata | drzycim | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | DIABELSKIE PIORUNY | |
62 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | CrossElite | |
63 | Kaczmarek-Byzdra Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | CrossElite | |
64 | Bednarek Samuel | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | CrossElite | |
65 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
66 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
67 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
68 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | opłacono |
69 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Biegający Tczew | |
70 | Malek Andrzej | Kościerzyna | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Atlas Running Team | |
71 | Bednarski Łukasz | Nysa | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Athletics Nysa | |
72 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Apator Metrix S.A. | |
73 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Ambitious Runners Team | |
74 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
75 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
76 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | Aktywni Kociewiacy | |
77 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
78 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
79 | Piotrowski Radosław | Osie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
80 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
81 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
82 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
83 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
84 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
85 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
86 | Piotrowska Alina | Osie | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
87 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
88 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
89 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
90 | Zwarra Ireneusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
91 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
92 | Chabros Michał | Wiąg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
93 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
94 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
95 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
96 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
97 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | ||
98 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
99 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono | |
100 | Mykowski Paweł | Skórcz | Polska | Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) | opłacono |
Wyświetleń: 11737