XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg Kierowcy Ciężarówek opłacono
2 Grzywacz Maciej Sulnowo Bieg Wda Świecie opłacono
3 Kęska Mateusz Świecie Bieg Przechowo Team opłacono on-line
4 Kęska Rafał Świecie Bieg Nadleśnictwo Dąbrowa opłacono on-line
5 Kurajk Marian Rakowiec/Gdansk Bieg opłacono on-line
6 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Bieg Tri Starogard Gdański opłacono on-line
7 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
8 Rudzki Adam Sztum Bieg opłacono on-line
9 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg Safe Sport Team opłacono on-line
10 Bracichowicz Bogumiła Świecie Bieg The Runners Świecie opłacono on-line
11 Łosiński Damian Gdańsk Bieg LOTOS Running Team opłacono on-line
12 Zasadowski Kamil Grudziądz Bieg Nadlesnictwo Dąbrowa "Na noszach do mety" opłacono on-line
13 Szulc Tomasz Sartowice Bieg Nadlesnictwo Dąbrowa "Na noszach do mety" opłacono on-line
14 Pazdro Marcin Świecie Marsz Nordic Walking opłacono on-line
15 Pazdro Małgorzata Świecie Marsz Nordic Walking opłacono on-line
16 Loose Bartosz Zblewo Bieg KS Sokół Zblewo opłacono on-line
17 Stempień Daniel Świecie Bieg opłacono on-line
18 Gosieniecka - Żurek Julita Osie Marsz Nordic Walking STRAŻ POŻARNA OSIE opłacono on-line
19 Pilarski Maksymilian Osie / Wałkowiska Bieg STRAŻ POŻARNA OSIE opłacono on-line
20 Chybczyński Wojciech Stare Marzy Bieg opłacono
21 Cyron Bogumił Śliwice Bieg Biegające Śliwice opłacono on-line
22 Kuchta Anna Starogard Gdański Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
23 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Marsz Nordic Walking Morsy Zblewo Run Team opłacono
24 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg opłacono on-line
25 RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE Bieg THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono
26 Rutkowski Patryk Grudziądz Bieg AGK Coffee Riders opłacono on-line
27 Kukawka Mateusz grudziądz Bieg opłacono on-line
28 Radowski Lech Osie Marsz Nordic Walking opłacono on-line
29 Radowska Anna Osie Marsz Nordic Walking opłacono on-line
30 Gradowski Piotr Śliwice Bieg opłacono on-line
31 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg opłacono
32 Łucka Anna Grudziądz Bieg La rive Team opłacono
33 Jaskulska Mirela Grudziądz Bieg Grudziądz opłacono
34 Winowiecki Paweł Pruszcz Bieg opłacono on-line
35 Sowiński Łukasz Osie Bieg opłacono on-line
36 Kątowska Beata Świecie Marsz Nordic Walking opłacono
37 Sowińska Marta Osie Bieg opłacono on-line
38 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
39 Nowakowska Ewa Lniani Marsz Nordic Walking opłacono on-line
40 Klatecki Adam Pruszcz Bieg opłacono on-line
41 Sierakowski Maciej Grupa Bieg Run4fun opłacono on-line
42 Suchomska Beata Świekatowo Bieg opłacono on-line
43 Kolano Grzegorz Lubiewo Bieg opłacono on-line
44 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg KS Sokół Zblewo opłacono on-line
45 Puchowska Beata Osie Marsz Nordic Walking opłacono on-line
46 Puchowski Szymon Puchowski Osie Bieg Stary Tartak Reprezentant opłacono on-line
47 Piotrowska Joanna Brzemiona Marsz Nordic Walking opłacono on-line
48 Sosnicki Bartosz Gródek Bieg opłacono on-line
49 Puchowska Edyta Lniano Marsz Nordic Walking opłacono on-line
50 Puchowski Mariusz Lniano Marsz Nordic Walking opłacono on-line
51 Wysocki Patryk Tuchola Bieg opłacono on-line
52 Wójcik Joanna Wałkowiska Marsz Nordic Walking KS UWM Olsztyn opłacono on-line
53 Wójcik Marlena Wałkowiska Marsz Nordic Walking opłacono on-line
54 Świtała Roman Kwidzyn Bieg AMATOR opłacono on-line
55 Dana Kazimiera Grudziądz Marsz Nordic Walking Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
56 Derdowski Michał Mirotki Bieg LLKSziemikociewskiej Skórcz opłacono on-line
57 Hineborg Bogumiła Wielki Lubień Marsz Nordic Walking Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
58 Krzoska Dorota Brusy Bieg opłacono on-line
59 Urbańska Elżbieta Nowa Wieś Marsz Nordic Walking Patyczaki Grudziądz opłacono on-line
60 Urbański Stefan Grudziądz Marsz Nordic Walking Patyczaki Grudziądz opłacono on-line
61 Chabros Teresa Świecie Bieg The Runners Świecie opłacono on-line
62 Janus Małgorzata Świecie Bieg The Runners Świecie opłacono on-line
63 Janus Dawid Świecie Bieg The Runners Świecie opłacono on-line
64 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg opłacono on-line
65 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
66 Wenerska Elżbieta Laskowice Marsz Nordic Walking
67 Kątowski Tadeusz Świecie Bieg opłacono on-line
68 Kalinowska Martyna Lubichowo Bieg Tri Starogard Gdański opłacono on-line
69 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg Tri Starogard Gdański opłacono on-line
70 Szamocki Dominik Śliwice Bieg opłacono on-line
71 Gwizdała Bartosz Gołąbek Marsz Nordic Walking opłacono on-line
72 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Marsz Nordic Walking opłacono on-line
73 Wenerski Sławomir Laskowice Bieg opłacono on-line
74 Dalak-Ożóg Grażyna Laskowice Bieg TKKF kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
75 Olkowski Jurek Świecie Bieg The Runners Świecie opłacono on-line
76 Winiarski Grzegorz Winiarski Świecie Bieg The Runners Świecie opłacono on-line
77 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg Drzewiarz Szlachta opłacono
78 Dembkowski Ryszard Toruń Marsz Nordic Walking opłacono
79 Dyjach Robert Gruczno Bieg Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
80 Skwiercz Justyna Krąplewice Bieg Diabelskie pioruny opłacono on-line
81 Kuczyńska Bernadeta ŚWIECIE Marsz Nordic Walking opłacono on-line
82 Zalewska Alina Sierosław Marsz Nordic Walking Diabelskie Pioruny opłacono on-line
83 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg KS Sokół Zblewo opłacono on-line
84 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
85 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz Bieg opłacono on-line
86 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Bieg MCŚ Team opłacono on-line
87 Rakowska Natalia Bydgoszcz Bieg Wataha Bydgoszcz opłacono
88 Rubaj Piotr Świecie Bieg opłacono on-line
89 LABON MAGDALENA Koteże Bieg KS Sokół Zblewo opłacono
90 Sprada Waldemar Osie Bieg OSP Osie opłacono
91 Noga Paula Świecie Marsz Nordic Walking opłacono
92 Koralewski Paweł Jutrosin Bieg opłacono on-line
93 Lenc Sebastian Laskowice Bieg TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
94 Witt Henryk Sopot Marsz Nordic Walking osoby powyżej 70 roku życia MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
95 Witt Grażyna Sopot Bieg MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
96 Sapalska Michalina Lubiewo Bieg Biegające Śliwice opłacono on-line
97 Klaybor Dawid Sierosław Bieg 34 BKPanc Żagań opłacono
98 JANIK Roman KWIDZYN Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
99 Maraszek Mirek Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono on-line
100 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg TRI STAROGARD GD opłacono


Wyświetleń: 9594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ