Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Bieg | - | opłacono on-line | ||||
34 BKPanc Żagań | |||||||||
2 | Klaybor Dawid | Sierosław | Bieg | 34 BKPanc Żagań | opłacono | ||||
AGK Coffee Riders | |||||||||
3 | Rutkowski Patryk | Grudziądz | Bieg | AGK Coffee Riders | opłacono on-line | ||||
AMATOR | |||||||||
4 | Świtała Roman | Kwidzyn | Bieg | AMATOR | opłacono on-line | ||||
Aktywna Bydgoszcz | |||||||||
5 | Szymczak Maciej | Strzelewo | Bieg | Aktywna Bydgoszcz | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
7 | Malek Andrzej | Kościerzyna | Bieg | Atlas Running Team | opłacono | ||||
Beniaminek 03 Starogard Gdański | |||||||||
8 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Bieg | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
9 | Cyron Bogumił | Śliwice | Bieg | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
10 | Sapalska Michalina | Lubiewo | Bieg | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
11 | Demirski Marek Demirski | Śliwice | Bieg | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Borsuk | |||||||||
12 | Rudnicki Sławomir | Warszawa | Bieg | Biegający Borsuk | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
13 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | ||||
14 | Dywelski Mirosław | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | ||||
15 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Bieg | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Biegam dla Zdrowia | |||||||||
16 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Marsz Nordic Walking | Biegam dla Zdrowia | |||||
Bolinoga | |||||||||
17 | Padowicz Anna | Warszawa | Bieg | Bolinoga | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
18 | Zima Jolanta | Minięta | Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
19 | Zima Jan | Minięta | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
20 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
21 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
22 | Zalewska Alina | Sierosław | Marsz Nordic Walking | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
23 | Szarmach Kacper | Gródek | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
24 | Szarmach Stanisław | Gródek | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
25 | Krześniak Wojciech | Gródek | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
26 | Nowak Ewa | Drzycim | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
27 | Wruk Justyna | Gródek | Marsz Nordic Walking | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
28 | Zaborowska Beata | Drzycim | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
29 | Chudecki Robert | Gródek | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
30 | Gubański Szymon | Drzycim | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
31 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
Diabelskie pioruny | |||||||||
32 | Skwiercz Justyna | Krąplewice | Bieg | Diabelskie pioruny | opłacono on-line | ||||
Drzewiarz Szlachta | |||||||||
33 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Bieg | Drzewiarz Szlachta | opłacono | ||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
34 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Bieg | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Florian Grudziądz | |||||||||
35 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Bieg | Florian Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Grudziądz | |||||||||
36 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Bieg | Grudziądz | opłacono | ||||
Gładziorki | |||||||||
37 | Gładysz Edyta | Świecie | Bieg | Gładziorki | opłacono on-line | ||||
38 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Bieg | Gładziorki | opłacono on-line | ||||
KP PSP ŚWIECIE | |||||||||
39 | Ligmanowski Mateusz | Świecie | Bieg | KP PSP ŚWIECIE | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
40 | Loose Bartosz | Zblewo | Bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
41 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
42 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
43 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
44 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KS UWM Olsztyn | |||||||||
45 | Wójcik Joanna | Wałkowiska | Marsz Nordic Walking | KS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
46 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
47 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Bieg | Kierowcy Ciężarówek | opłacono | ||||
Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | |||||||||
48 | Dana Kazimiera | Grudziądz | Marsz Nordic Walking | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line | ||||
49 | Hineborg Bogumiła | Wielki Lubień | Marsz Nordic Walking | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line | ||||
LLKSziemikociewskiej Skórcz | |||||||||
50 | Derdowski Michał | Mirotki | Bieg | LLKSziemikociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
LLKSziemikociewskiej skórcz | |||||||||
51 | Lewandowski Michał | Mirotki | Bieg | LLKSziemikociewskiej skórcz | opłacono | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
52 | Łosiński Damian | Gdańsk | Bieg | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LUKS SEROCK | |||||||||
53 | Gatner Adam Marek | Serock | Bieg | LUKS SEROCK | opłacono on-line | ||||
La rive Team | |||||||||
54 | Łucka Anna | Grudziądz | Bieg | La rive Team | opłacono | ||||
MCŚ Team | |||||||||
55 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Bieg | MCŚ Team | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
56 | Witt Henryk | Sopot | Marsz Nordic Walking osoby powyżej 70 roku życia | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono | ||||
57 | Witt Grażyna | Sopot | Bieg | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
58 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
59 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
60 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Marsz Nordic Walking | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
61 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
62 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Bieg | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
Nadlesnictwo Dąbrowa "Na noszach do mety" | |||||||||
63 | Zasadowski Kamil | Grudziądz | Bieg | Nadlesnictwo Dąbrowa "Na noszach do mety" | opłacono on-line | ||||
64 | Szulc Tomasz | Sartowice | Bieg | Nadlesnictwo Dąbrowa "Na noszach do mety" | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Dąbrowa | |||||||||
65 | Kęska Rafał | Świecie | Bieg | Nadleśnictwo Dąbrowa | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Zamrzenica | |||||||||
66 | Chmara Anna | Smolarnia | Bieg | Nadleśnictwo Zamrzenica | opłacono | ||||
OSP Osie | |||||||||
67 | Sprada Waldemar | Osie | Bieg | OSP Osie | opłacono | ||||
68 | Karwasz Marek | Osie | Bieg | OSP Osie | opłacono on-line | ||||
69 | Witek Karol | Osie | Bieg | OSP Osie | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
70 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
Oracz z Kociewia | |||||||||
71 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg | Oracz z Kociewia | opłacono on-line | ||||
Patyczaki Grudziądz | |||||||||
72 | Urbańska Elżbieta | Nowa Wieś | Marsz Nordic Walking | Patyczaki Grudziądz | opłacono on-line | ||||
73 | Urbański Stefan | Grudziądz | Marsz Nordic Walking | Patyczaki Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
74 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Bieg | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
75 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Bieg | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Przechowo Team | |||||||||
76 | Kęska Mateusz | Świecie | Bieg | Przechowo Team | opłacono on-line | ||||
Pędzący Piesik | |||||||||
77 | Piesik Grzegorz | Tuchola | Bieg | Pędzący Piesik | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
78 | Maraszek Mirek | Susz | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
79 | Cap Dorota | Susz | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
80 | Cap Tomasz | Susz | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
81 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
82 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
83 | Lulińska Bożena | Susz | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
Run4fun | |||||||||
84 | Sierakowski Maciej | Grupa | Bieg | Run4fun | opłacono on-line | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
85 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Bieg | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | ||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
86 | spręga aurelia | starogard gdański | Bieg | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |||||||||
87 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Bieg | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
STRAŻ POŻARNA OSIE | |||||||||
88 | Gosieniecka - Żurek Julita | Osie | Marsz Nordic Walking | STRAŻ POŻARNA OSIE | opłacono on-line | ||||
89 | Pilarski Maksymilian | Osie / Wałkowiska | Bieg | STRAŻ POŻARNA OSIE | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
90 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Bieg | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
Schumacher Team Bydgoszcz | |||||||||
91 | Dyjach Robert | Gruczno | Bieg | Schumacher Team Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
92 | Dyjach Piotr | Świecie | Bieg | Schumacher Team Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
93 | Kuc Bartosz | Świecie | Bieg | Schumacher Team Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
94 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Bieg | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Stary Tartak Reprezentant | |||||||||
95 | Puchowski Szymon Puchowski | Osie | Bieg | Stary Tartak Reprezentant | opłacono on-line | ||||
THE RUNNERS ŚWIECIE | |||||||||
96 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Bieg | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono | ||||
TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
97 | Lenc Sebastian | Laskowice | Bieg | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
TKKF kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
98 | Dalak-Ożóg Grażyna | Laskowice | Bieg | TKKF kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
TRI STAROGARD GD | |||||||||
99 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg | TRI STAROGARD GD | opłacono | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
100 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Bieg | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | ||||
Team Czyścik | |||||||||
101 | kaczmarek jarek | szczutki | Marsz Nordic Walking | Team Czyścik | opłacono on-line | ||||
Team Honey Badger | |||||||||
102 | Koseda Robert | KARTUZY | Bieg | Team Honey Badger | opłacono on-line | ||||
Terenowy Zawrót Głowy | |||||||||
103 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Bieg | Terenowy Zawrót Głowy | opłacono | ||||
Tg sokół Gniewkowo | |||||||||
104 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | Tg sokół Gniewkowo | opłacono | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
105 | Bracichowicz Bogumiła | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
106 | Chabros Teresa | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
107 | Janus Małgorzata | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
108 | Janus Dawid | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
109 | Kuźma Anna | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
110 | Karnecki Rafał | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
111 | Olkowski Jurek | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
112 | Winiarski Grzegorz Winiarski | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
113 | Dziennik Maciej | Świecie | Bieg | The Runners Świecie | opłacono | ||||
Tri Starogard Gdański | |||||||||
114 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
115 | Kalinowska Martyna | Lubichowo | Bieg | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
116 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Wataha Bydgoszcz | |||||||||
117 | Rakowska Natalia | Bydgoszcz | Bieg | Wataha Bydgoszcz | opłacono | ||||
Wda Świecie | |||||||||
118 | Grzywacz Maciej | Sulnowo | Bieg | Wda Świecie | opłacono | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
119 | Kamiński Marcin | Grudziądz | Bieg | Wtorkowy Trening | opłacono | ||||
120 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Bieg | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
121 | Gałuszka Bartłomiej | Grudziądz | Bieg | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
122 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Bieg | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
123 | Kurajk Marian | Rakowiec/Gdansk | Bieg | opłacono on-line | |||||
124 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg | opłacono on-line | |||||
125 | Rudzki Adam | Sztum | Bieg | opłacono on-line | |||||
126 | Pazdro Marcin | Świecie | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
127 | Pazdro Małgorzata | Świecie | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
128 | Stempień Daniel | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
129 | Chybczyński Wojciech | Stare Marzy | Bieg | opłacono | |||||
130 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg | opłacono on-line | |||||
131 | Kukawka Mateusz | grudziądz | Bieg | opłacono on-line | |||||
132 | Radowski Lech | Osie | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
133 | Radowska Anna | Osie | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
134 | Gradowski Piotr | Śliwice | Bieg | opłacono on-line | |||||
135 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Bieg | opłacono | |||||
136 | Winowiecki Paweł | Pruszcz | Bieg | opłacono on-line | |||||
137 | Sowiński Łukasz | Osie | Bieg | opłacono on-line | |||||
138 | Kątowska Beata | Świecie | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
139 | Sowińska Marta | Osie | Bieg | opłacono on-line | |||||
140 | Nowakowska Ewa | Lniani | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
141 | Klatecki Adam | Pruszcz | Bieg | opłacono on-line | |||||
142 | Suchomska Beata | Świekatowo | Bieg | opłacono on-line | |||||
143 | Kolano Grzegorz | Lubiewo | Bieg | opłacono on-line | |||||
144 | Puchowska Beata | Osie | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
145 | Piotrowska Joanna | Brzemiona | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
146 | Sosnicki Bartosz | Gródek | Bieg | opłacono on-line | |||||
147 | Puchowska Edyta | Lniano | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
148 | Puchowski Mariusz | Lniano | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
149 | Wysocki Patryk | Tuchola | Bieg | opłacono on-line | |||||
150 | Wójcik Marlena | Wałkowiska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
151 | Krzoska Dorota | Brusy | Bieg | opłacono on-line | |||||
152 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Bieg | opłacono on-line | |||||
153 | Wenerska Elżbieta | Laskowice | Marsz Nordic Walking | ||||||
154 | Kątowski Tadeusz | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
155 | Szamocki Dominik | Śliwice | Bieg | opłacono on-line | |||||
156 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
157 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
158 | Wenerski Sławomir | Laskowice | Bieg | opłacono on-line | |||||
159 | Dembkowski Ryszard | Toruń | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
160 | Kuczyńska Bernadeta | ŚWIECIE | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
161 | Krawczyszyn Tomasz | Grudziądz | Bieg | opłacono on-line | |||||
162 | Rubaj Piotr | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
163 | Noga Paula | Świecie | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
164 | Koralewski Paweł | Jutrosin | Bieg | opłacono on-line | |||||
165 | Jasiński Sebastian | Drzycim | Bieg | opłacono on-line | |||||
166 | Śliwa Zbigniew | Laskowice | Bieg | opłacono on-line | |||||
167 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Bieg | opłacono on-line | |||||
168 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Bieg | opłacono | |||||
169 | Topoliński Marek | Lniano | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
170 | Jarzab Piotr Jarzab | Solec kujawski | Bieg | opłacono | |||||
171 | Sofczyński Zenon | Legbąd | Bieg | opłacono on-line | |||||
172 | Baker Sean | Brzeziny | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
173 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Bieg | opłacono on-line | |||||
174 | Małek Renata | Lniano | Bieg | opłacono on-line | |||||
175 | Chmara-Baker Grazyna | Brzeziny | Bieg | opłacono on-line | |||||
176 | Małek Andrzej | Lniano | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
177 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg | opłacono | |||||
178 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | ||||||
179 | Chabros Michał Chabros | Wiąg | Bieg | opłacono on-line | |||||
180 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg | ||||||
181 | Mondry Waldemar | Bydgoszcz | Bieg | opłacono on-line | |||||
182 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Bieg | opłacono on-line | |||||
183 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Bieg | opłacono on-line | |||||
184 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Bieg | opłacono on-line | |||||
185 | Kamiński Paweł | Elbląg | Bieg | opłacono on-line | |||||
186 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg | opłacono on-line | |||||
187 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg | opłacono on-line | |||||
188 | TOBOLSKA GRAŻYNA | GRUDZIĄDZ | Bieg | opłacono on-line | |||||
189 | TOBOLSKA Anna | Grudziądz | Bieg | opłacono on-line | |||||
190 | Chudek Justyna | Gubiny | Bieg | ||||||
191 | Braun Krzysiek | Skrzynki | Bieg | opłacono on-line | |||||
192 | Żak Józef Żak | Rosochatka | Bieg | opłacono on-line | |||||
193 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg | opłacono on-line | |||||
194 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Bieg | opłacono | |||||
195 | Knitter Monika | Polanów | Marsz Nordic Walking | ||||||
196 | Laskowski Ireneusz | Grodziec | Bieg | opłacono on-line | |||||
197 | Dekowska Monika | Wętfie | Bieg | opłacono on-line | |||||
198 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg | opłacono on-line | |||||
199 | KACZMAREK ZOFIA | SZCZUTKI | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
200 | Modrzejewska Ewa | Sulnowo | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
201 | Modrzejewski Milosz | Sulnowo | Bieg | opłacono on-line | |||||
202 | Derkowski Waldemar | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
203 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Bieg | opłacono on-line | |||||
204 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg | opłacono on-line | |||||
205 | Maliarenko Serhii | Osie | Bieg | opłacono on-line | |||||
206 | Sieniek Krzysztof | Licze | Bieg | opłacono on-line | |||||
207 | Kraiński Michał | Śliwice | Bieg | opłacono on-line | |||||
208 | Tarczykowski Jarosław | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
209 | sliwa marek | kraplewice | Bieg | opłacono | |||||
210 | Konieczka Michał | Osie | Bieg | opłacono on-line | |||||
211 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg | opłacono on-line | |||||
212 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg | opłacono | |||||
213 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg | opłacono | |||||
214 | Osicki Błażej | Osie | Bieg | opłacono | |||||
215 | Zieliński Marcin | Świecie | Bieg | opłacono | |||||
216 | Szwarc Agnieszka | Lniano | Bieg | opłacono | |||||
217 | Szwarc Waldemar | Lniano | Bieg | opłacono | |||||
218 | Piotrowski Radosław | Osie | Bieg | opłacono on-line | |||||
219 | Libecki Marcin | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
220 | Thiede Ola | Świecie | Bieg | opłacono | |||||
221 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg | opłacono on-line | |||||
222 | Bodzak Michał | Świecie | Bieg | opłacono | |||||
223 | Kaczyński Jerzy | Świecie | Bieg | opłacono | |||||
224 | Morgaś Łukasz | Bukowiec | Bieg | opłacono on-line | |||||
diabelskie pioruny | |||||||||
225 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Bieg | diabelskie pioruny | opłacono | ||||
oskie sęki | |||||||||
226 | Dejnowski Tomasz | Śliwiczki | Bieg | oskie sęki | opłacono on-line | ||||
227 | Jezierska Aleksandra | Stara Rzeka | Bieg | oskie sęki | opłacono on-line | ||||
228 | Zdyb Leszek | Osie | Bieg | oskie sęki | opłacono on-line | ||||
229 | Deinowski Mariusz | Osie | Bieg | oskie sęki | opłacono on-line | ||||
projkaz | |||||||||
230 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Bieg | projkaz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22633