Bieg Lokalny Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Radek Sebastian Jędrzejów 5 km opłacono
2 Malmur Julia Lipnica 5 km opłacono
3 Możdżeń Kacper Jędrzejów 5 km ZSP nr 1 Jędrzejów
4 Domagalski Maciej Jędrzejów 5 km KSN 1928 opłacono
5 Sokół Nadia Sędziszów 5 km opłacono
6 Sokół Dawid Sędziszów 5 km opłacono
7 Bitnerowski Jakub Jędrzejów 5 km
8 Woźniak Igor Jędrzejów 5 km
9 Sobieraj Dawid Jędrzejów 5 km opłacono
10 Grudzień Szymon Jędrzejów 5 km opłacono
11 Trela Kacper Jędrzejów 5 km opłacono
12 Tatarowski Mikołaj JĘDRZEJÓW 5 km
13 Gnatowski Piotr Jędrzejów 5 km opłacono
14 Żur Grzegorz Jędrzejów 5 km opłacono
15 Zabiegło Karolina Pińczów 5 km KARASEK - film i fotografia
16 Bilewski Artur Jędrzejów 5 km opłacono
17 Strzeszkowski Karol Wilanów 5 km UMKS Nadir Jędrzejów opłacono
18 Piórkowska Marzena Lasków 5 km opłacono
19 Pełka Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
20 Lelek Jakub Kraków 5 km opłacono
21 Jawor Daniel JĘDRZEJÓW 5 km ZSP nr 1 Jędrzejów opłacono
22 Jawor Aneta JĘDRZEJÓW 5 km opłacono
23 Jabłoński Łukasz Kielce 5 km opłacono
24 Kot Martyna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
25 Czop Angelika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
26 Przanowska Natalia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
27 Olesińska Weronika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
28 Pełka Julia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
29 Chabior Anita Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
30 Witas Alicja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
31 Majchrowicz Anna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
32 Blicharska Anna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
33 Pokrzepa Oliwia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
34 Równicka Nikola Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
35 Olszewska Maja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
36 Król Julia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
37 Cioska Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
38 Szejna Karolina Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
39 Grabowska Maja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
40 Bieńkowska Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
41 Jarosińska Joanna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
42 Chabior Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
43 Siewnicka Oliwia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
44 Chudzik Gabriela Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
45 Świerczyńska Natalia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
46 Gredka Aleksandra Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
47 Boryń Karen Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
48 Stępień Aleksandra Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
49 Kruk Gabriela Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
50 Grzywna Kornelia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
51 Schab Amelia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
52 Jopek Weronika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
53 Szczygieł Wiktor Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
54 Pluta Paweł Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
55 Łuszczek Konrad Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
56 Chrzanowski Jakub Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
57 Długosz Mikołaj Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
58 Więckowski Jakub Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
59 Kwapisz Jan Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
60 Dudek Agata Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
61 Kowalczyk Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
62 Fendrych Emilia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
63 Smorąg Bartek Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
64 Blicharski Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
65 Wyrozumski Kamil Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów opłacono
66 Witkowska Katarzyna Jędrzejów 5 km opłacono
67 Kendra Klaudia Jędrzejów 5 km
68 Knapik Piotr Miechów 5 km
69 Gajos Grzegorz Bibice 5 km opłacono
70 Czupryński Michał Łopuszno 5 km Łopuszno Active Team opłacono
71 Czupryński Marcin Łopuszno 5 km Łopuszno Active Team opłacono
72 Otto Natalia Jędrzejów 5 km opłacono
73 Schab Bartłomiej Jędrzejów 5 km opłacono
74 Schab Marzena Jędrzejów 5 km opłacono
75 Gawlik Jowita Jędrzejów 5 km opłacono
76 Kot Tomasz Jędrzejów 5 km opłacono
77 Otto Agnieszka Jędrzejów 5 km opłacono
78 Więckowski Igor Jędrzejów 5 km KSN 1928 opłacono
79 Fiutek Karolina Jędrzejów 5 km UMKS Nadir Jędrzejów opłacono
80 Ostrowska Dominika Małogoszcz 5 km UMKS Nadir Jędrzejów opłacono
81 Łasak Arkadiusz Podlaszcze 5 km opłacono
82 Kozieł Robert Małogoszcz 5 km Klub Biegowy Wierna Małogoszcz opłacono
83 Łabuz Krzysiek Piaski 5 km Jedrzejów Biega opłacono
84 Gocoł Mariusz Jędrzejów 5 km opłacono
85 Grabowska Urszula Jędrzejów 5 km opłacono
86 Rączkiewicz Hubert Jędrzejów 5 km opłacono
87 Kurzydło Artur Sobków 5 km opłacono
88 Kurzydło Justyna Sobków 5 km opłacono
89 Gzyl Blanka Jędrzejów 5 km opłacono
90 Górnikowska Sylwia Sobków 5 km niezrzeszona
91 Domański Sebastian Jędrzejów 5 km opłacono
92 Zawłocki Krystian Morawica 5 km
93 Zawłocka Joanna Morawica 5 km
94 Świrszcz Andrzej Małogoszcz 5 km AnaFizjoterapia/Unia Małogoszcz opłacono


Wyświetleń: 10194

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ