Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pałkowski Mateusz | Tczew | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK Gryf Tczew | odwołano |
2 | Skórczewski Tadeusz | Kaliska | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
3 | Gardzielewski Artur | Gdańsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | VO2max MTB Team | odwołano |
4 | Zaleś Roman | Elbląg | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | odwołano |
5 | Kwaśniewski Mariusz | Więckowy | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
6 | Czykierda Piotr | Tczew | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
7 | Papke Arkadiusz | Lubiszewo | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | DżoDżo Team | odwołano |
8 | Więczkowska Monika | Gdańsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
9 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
10 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Kwidzyn Biega | odwołano |
11 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
12 | Mucha Przemysław | Pelplin | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Klub Kolarski Pelplin | odwołano |
13 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
14 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
15 | Bonk Natalia | Okole | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
16 | Gumuła Mateusz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
17 | Baran Jacek | Prabuty | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | BIKE CLUB PRABUTY | odwołano |
18 | Petk Grzegorz | Gdańsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
19 | Wontka Piotr | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Mx Skórcz | odwołano |
20 | Latański Radoslaw | Kusice | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | odwołano |
21 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | DAMA | odwołano |
22 | Żuczek Arkadiusz | Suchy Dwór | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | NORDA ACTIVE TEAM | odwołano |
23 | Zaremba Sławomir | Susz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | odwołano |
24 | Malinowski Mateusz | Skórcz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | odwołano |
25 | Piechna Jarosław | Świecie | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
26 | Trzciałkowski Arkadiusz | Susz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | odwołano |
27 | Kręgielewski Mateusz | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | AQUA BIKE KWIDZYN | odwołano |
28 | Sandomierski Jerzy | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Cyklo Kwidzyn | odwołano |
29 | Szynkiewicz Janusz | kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Cyklo / Aqua Bike Kwidzyn | odwołano |
30 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | MORE Cycling Team | odwołano |
31 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
32 | Arlukiewicz Damian | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
33 | Glaza Maciek | Starogard Gd. | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
34 | Majewski Marek | Prabuty | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | BIKE CLUB PRABUTY | odwołano |
35 | Krzemiński Andrzej | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
36 | Rybiński Mirosław | Grudziądz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
37 | Kobierowski Piotr | Dąbrówka | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
38 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
39 | Furtak Kinga | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
40 | Sypniewski Mariusz | Koteże | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
41 | Wontka Tomasz | Skórcz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | odwołano |
42 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
43 | Bonk Natalia | Okole | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
44 | Kaleta Michał | Szpęgawsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
45 | Dunda Daniel | Trzcińsk | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
46 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
47 | Filipek Marcin | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
48 | Duszyński Robert | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
49 | Galek Tomasz | Gdynia | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Ten TeGes Team | odwołano |
50 | Urmański Michał | Skórcz | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | odwołano |
51 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK MALBORK | odwołano |
52 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Epidemia Cyklozy MTB Susz | odwołano |
53 | Gizela Michał | Kartuzy | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | odwołano | |
54 | Nowak Dariusz | Tczew | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK Gryf Tczew | odwołano |
55 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | Epidemia Cyklozy MTB Susz | odwołano |
56 | Nowak Adam | Starogard Gdański | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
57 | Drwięga Mariusz | Rywałd | Polska | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | odwołano |
58 | lewandowski ryszard | Niedamowo | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | odwołano |
59 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | Norda Active Team | odwołano |
60 | Szczygielski Pawel | gdansk | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | the Barbers Gdansk | odwołano |
61 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | MEGA - 52 km (dwie pętle) | odwołano |
Wyświetleń: 12376