Impreza została odwołana

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem , mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie zawodników , VIII Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec za 50 % zostają odwołane .
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 brygada logistyczna
1 Łojewski Mariusz Solec Kujawski 10 km 1 brygada logistyczna odwołano
6. KILOMETR
2 Wołoszczak Leszek Bydgoszcz 10 km 6. KILOMETR odwołano
BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
3 Malec Karol BYDGOSZCZ 10 km BIUEL TEAM BYDGOSZCZ odwołano
BRZOZA TRI TEAM
4 Brzozowski Jarosław Brzoza 10 km BRZOZA TRI TEAM odwołano
Dzikie Kuny
5 Nadrajkowska Joanna Inowrocław 10 km Dzikie Kuny odwołano
Eltra w biegu
6 Szulc Piotr Warszawa 10 km Eltra w biegu odwołano
7 Pilakowska Angelika Łochowo 10 km Eltra w biegu odwołano
Eltra w biegu
8 Szulc Andrzej Łochowo 10 km Eltra w biegu odwołano
Gołańcz Team Run
9 Dudziński Paweł Bydgoszcz 10 km Gołańcz Team Run odwołano
Klub Kalinki
10 Wasiluk Tomasz Bydgoszcz 10 km Klub Kalinki odwołano
Muzeum Solca
11 Kubiak Rafał Solec Kujawski 10 km Muzeum Solca odwołano
Nessi Kolorowa Drużyna-Fordon Runners-Biegacze-Puszczalscy-OnThe Move
12 Skonieczny Marcin Bydgoszcz 10 km Nessi Kolorowa Drużyna-Fordon Runners-Biegacze-Puszczalscy-OnThe Move odwołano
13 Skonieczna Marlena Bydgoszcz 10 km Nessi Kolorowa Drużyna-Fordon Runners-Biegacze-Puszczalscy-OnThe Move odwołano
PGB Sportowa Paczka
14 Sztejka Jolanta Bydgoszcz 10 km PGB Sportowa Paczka odwołano
Parkrun Toruń
15 Chmielewski Paweł Toruń 10 km Parkrun Toruń odwołano
16 Samolej-Chmielewska Marta Toruń 10 km Parkrun Toruń odwołano
17 Pietrzak Marcin Toruń 10 km Parkrun Toruń odwołano
18 Kaczorowska Anna Toruń 10 km Parkrun Toruń odwołano
Pregres
19 SZULC Rafał SZULC TARKOWO Dolne 10 km Pregres odwołano
RUN BYDGOSZCZ
20 Ettinger justyna bydgoszcz 10 km RUN BYDGOSZCZ odwołano
RUN PaRaDa
21 SULIŃSKA PAULINA Janikowo 10 km RUN PaRaDa odwołano
22 Suliński Radosław Bydgoszcz 10 km RUN PaRaDa odwołano
23 Stachowiak Dawid Toruń 10 km RUN PaRaDa odwołano
RUN Pasja
24 Kozłowski Rafał Bydgoszcz 10 km RUN Pasja odwołano
SLA POLONIA BYDGOSZCZ
25 Mendel Patryk Bydgoszcz 10 km SLA POLONIA BYDGOSZCZ odwołano
26 Tomczyk Agata Bydgoszcz 10 km SLA POLONIA BYDGOSZCZ odwołano
SP 8 Grudziądz
27 Markowska Anna Grudziądz 10 km SP 8 Grudziądz odwołano
28 DULSKI Tadeusz Grudziądz 10 km SP 8 Grudziądz odwołano
Soleccy Biegacze
29 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski 10 km Soleccy Biegacze odwołano
Szybkie żółwie
30 Gracz Adam Solec Kujawski 10 km Szybkie żółwie odwołano
TEAM RUN GOŁAŃCZ
31 Borakiewicz Agnieszka Gołańcz 10 km TEAM RUN GOŁAŃCZ odwołano
32 Borakiewicz Przemysław Gołańcz 10 km TEAM RUN GOŁAŃCZ odwołano
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
33 Różycki Sławomir Bydgoszcz 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz odwołano
TS OPATRUNKI TORUŃ
34 Tybuszewski Janusz TORUŃ 10 km TS OPATRUNKI TORUŃ odwołano
VEGE RUNNERS
35 Puszcz Sławek Solec Kujawski 10 km VEGE RUNNERS odwołano
_BRAK NAZWY_
36 Nawrocki Michał Solec Kujawski 10 km odwołano
37 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 10 km odwołano
38 Kmieć Joanna Solec Kujawski 10 km odwołano
39 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski 10 km odwołano
40 Noskowiak-Bajno Alicja Bórowno 10 km odwołano
41 Sztejka Damian Bydgoszcz 10 km odwołano
42 Bahinskyi Oleksandr Bydgoszcz 10 km odwołano
43 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski 10 km odwołano
44 Siedlecki Rafał Bydgoszcz 10 km odwołano
45 Skupsz Jędrzej Kazimerz Bydgoszcz 10 km odwołano
46 Zielińska Justyna Solec Kujawski 10 km odwołano
47 Półgęsek Rafał Solec Kujawski 10 km odwołano
48 Białous Krzysztof Bydgoszcz 10 km odwołano
49 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski 10 km odwołano
50 Tomaszewski Arkadiusz Konin 10 km odwołano
51 Marciniak Oskar Solec Kujawski 10 km odwołano
52 Kowalski Jacek Solec Kujawski 10 km odwołano
53 Pszczoliński Michał Bydgoszcz 10 km odwołano
54 Przybylski Remi Bydgoszcz 10 km odwołano
55 Dąbkowski Maciej Solec Kujawski 10 km odwołano
56 Wójtowicz Ryszard Solec Kujawski 10 km odwołano
57 Zimny Marek Bydgoszcz 10 km odwołano
58 Kobyliński Mateusz Kobyliński Brzoza 10 km odwołano
59 Żuchelkowski Rafał Bydgoszcz 10 km odwołano
60 Nowicki Adam bygdoszcz 10 km odwołano
61 Łatka Marcin Bydgoszcz 10 km odwołano
62 Macierzyński Mirosław Toruń 10 km odwołano
63 Jagieło Radek Inowrocław 10 km odwołano
64 Gackowski Michał Bydgoszcz 10 km odwołano
65 Puchacz Marcin Bydgoszcz 10 km odwołano
66 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski 10 km odwołano
67 Wiśniewski Krzysztof Inowrocław 10 km odwołano
68 Kubiak Paulina NOWA WIEŚ 10 km odwołano
niezrzeszony
69 kanarkowski stanisław czarnowo 10 km niezrzeszony odwołano
Świszczące Szprychy
70 Pszczoliński Adam Pruszcz 10 km Świszczące Szprychy odwołano
71 Pszczoliński Maciej Pruszcz 10 km Świszczące Szprychy odwołano


Wyświetleń: 12391

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ