Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 blot | |||||||||
1 | Pieprz Iga | Gdańsk | 800 m | 49 blot | opłacono on-line | ||||
CimaTech | |||||||||
2 | Cimachowska Amelia | Solec Kujawski | 800 m | CimaTech | opłacono on-line | ||||
FCNB | |||||||||
3 | Hetel Stanisław | Bygoszcz | 800 m | FCNB | opłacono on-line | ||||
MKL Torun | |||||||||
4 | Lada Agnieszka | Zalesie | 800 m | MKL Torun | opłacono on-line | ||||
5 | Lada Weronika | Zalesie | 800 m | MKL Torun | opłacono on-line | ||||
Novum Bydgoszcz | |||||||||
6 | Nowak Maciej | Solec Kujawski | 800 m | Novum Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Podstawowa nr.1 Solec Kujawski | |||||||||
7 | Kubicki Michał | Solec Kujawski | 800 m | Podstawowa nr.1 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
Pędzące Chomiki | |||||||||
8 | Iwaniuk Agata | Bydgoszcz | 800 m | Pędzące Chomiki | opłacono on-line | ||||
SMS KATOWICE | |||||||||
9 | Badowiec ELIZA | Tarnowskie Góry | 800 m | SMS KATOWICE | |||||
SP 1 Solec Kujawski | |||||||||
10 | Gracz Hanna | Solec Kujawski | 800 m | SP 1 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
11 | Gracz Zofia | Solec Kujawski | 800 m | SP 1 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
12 | Wiśniewski Artur | Solec kujawski | 800 m | SP 1 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
SP 58 Bydgoszcz | |||||||||
13 | Bartnik Tymoteusz | Bydgoszcz | 800 m | SP 58 Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
SP nr 1 Solec Kujawski | |||||||||
14 | Barska Natalia | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 1 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
15 | Maciałek Zuzanna | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 1 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
SP nr 4 Solec Kujawski | |||||||||
16 | Batliński Paweł | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 4 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
17 | Kusz Julia | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 4 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
18 | Lech Stanisław | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 4 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
19 | Paliwoda Nina | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 4 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
20 | Siębor Angelika | Solec Kujawski | 800 m | SP nr 4 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
Soleccy biegacze | |||||||||
21 | Zagożdżon Klaudia | Solec Kujawski | 800 m | Soleccy biegacze | opłacono on-line | ||||
Szkola Sp 4 Solec Kujawski | |||||||||
22 | Krymka Aleksandra | Solec Kujawski | 800 m | Szkola Sp 4 Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
Szkola sp 4 solec kujawski | |||||||||
23 | Przybylski Marceli | Solec Kujawski | 800 m | Szkola sp 4 solec kujawski | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Nr 1 | |||||||||
24 | Kozakiewicz Paweł | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Podstawowa Nr 1 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Nr 4 | |||||||||
25 | Półgęsek Zofia | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Podstawowa Nr 4 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||||||
26 | Hatka Maurycy | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
27 | Moniuszko Borys | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
28 | Radzikowska Julia | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
29 | Sulżycka Weronika | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Postawowa nr 1 | |||||||||
30 | Kierzękowska Weronika | Solec Kujawski | 800 m | Szkoła Postawowa nr 1 | opłacono on-line | ||||
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||||||
31 | Kubiak Wesołowski Piotr | Gniewkowo | 800 m | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
Wisełka Solec Kujawski | |||||||||
32 | Wolak Patryk | Solec Kujawski | 800 m | Wisełka Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
33 | Łata Korneliusz | Otorowo | 800 m | Wisełka Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
34 | Łata Martyna | Otorowo | 800 m | Wisełka Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
Zespół szkół katolickich ks Jana Długosza Włocławek | |||||||||
35 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | 800 m | Zespół szkół katolickich ks Jana Długosza Włocławek | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
36 | Brzeziński Karol | Solec Kujawski | 800 m | opłacono on-line | |||||
37 | Gackowska Zuza | BYDGOSZCZ | 800 m | opłacono on-line | |||||
38 | Gojło Jaśmina | Toruń | 800 m | opłacono on-line | |||||
39 | Jeziorska Kinga | Łochowo | 800 m | opłacono | |||||
40 | Kamiński Jakub | Niemcz | 800 m | ||||||
41 | KAsprzyk Lena | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
42 | Kotulska Emila | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
43 | KOWALSKI JAKUB | Bydgoszcz | 800 m | opłacono on-line | |||||
44 | Kruszyna Wiktor | Dziemionna | 800 m | opłacono on-line | |||||
45 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | 800 m | opłacono on-line | |||||
46 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | 800 m | opłacono on-line | |||||
47 | Lemka Monika | Solec Kujawski | 800 m | opłacono on-line | |||||
48 | Masternak Wojciech | Solec Kujawski | 800 m | opłacono on-line | |||||
49 | Matusiak Daniel | Waganiec | 800 m | ||||||
50 | Molewski Oliwier | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
51 | Mróz Urszula | Solec Kujawski | 800 m | opłacono on-line | |||||
52 | Nawrocka Lena | 86-050 | 800 m | opłacono on-line | |||||
53 | Nowak Nikola | Żnin | 800 m | opłacono on-line | |||||
54 | Nowakowska Natalia | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
55 | Nowakowski Rafał | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
56 | Ochocka Antonina | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
57 | Sell Bartosz | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
58 | Śliwiński Tomasz | Solec Kujawski | 800 m | opłacono | |||||
59 | SONNAK JAN | SOLEC KUJAWSKI | 800 m | opłacono on-line | |||||
60 | Tokar Iwo | Solec Kujawski | 800 m | opłacono on-line | |||||
61 | Uss Ludwik | Solec Kujawski | 800 m | ||||||
62 | Utyra Weronika | Solec Kujawski | 800 m | opłacono on-line | |||||
63 | Xyz Kornel | Dobrcz | 800 m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38918