Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Badowiec MARTYNA | Tarnowskie Góry | Polska | 600 m | SMS KATOWICE | |
2 | Badowiec ELIZA | Tarnowskie Góry | Polska | 800 m | SMS KATOWICE | |
3 | Badowiec Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | nordic walking 5 km | ||
4 | Uss Ludwik | Solec Kujawski | 800 m | |||
5 | Piasecki Włodzimierz | Solec Kujawski | Polska | 5 km | ||
6 | Dzięciołowski Natan | Solec kujawski | Polska | 600 m | ||
7 | Chabowska Grażyna | Sztum | Polska | nordic walking 5 km | ||
8 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | ||
9 | Sudolska Oliwia | Solec Kujawski | Polska | 5 km | ||
10 | TARASZKA Ireneusz | Gniewkowo | Polska | 5 km | KP PSP Inowrocław | |
11 | Lutowski Filip | Bydgoszcz | Polska | 5 km | LUTEK Team | |
12 | Guździoł Jarosław | Solec kujawski | Polska | 10 km | TBKM WILK Solec Kujawski | |
13 | Ostrowski Marysia | Solec kujawski | Polska | 250 m | ||
14 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 5 km | Ostróda Runners | |
15 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km | OSP POGRODZIE | |
16 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Polska | 5 km | ||
17 | Matusiak Daniel | Waganiec | Polska | 800 m | ||
18 | Matusiak Natalia | Waganiec | Polska | 1600 m | ||
19 | Matusiak Iwona | Waganiec | Polska | 5 km | ||
20 | Lempek Dominika | Bydgoszcz | Polska | 1600 m | UKS Błękitny Delfin | |
21 | Priewe Oliwier | Bydgoszcz | Polska | 600 m | Dynamo Skarpa | |
22 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | 5 km | ||
23 | Szczęsny Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | 5 km | Dynamo Skarpa | |
24 | Priewe Paweł | Bydgoszcz | Polska | 5 km | Dynamo Skarpa | |
25 | Kwasik Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 5 km | ||
26 | Tomaszewski Arkadiusz | Konin | Polska | 10 km | ||
27 | Knasiecka Martyna | Solec Kujawski | Polska | 5 km | ||
28 | Wołoszczak Leszek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | 6. KILOMETR | |
29 | Macierzyński Mirosław | Toruń | Polska | 10 km | ||
30 | LewandowskI Robert | Bydgoszcz, Poland | Polska | 5 km | POMAGALSCY | |
31 | Kamiński Mikołaj | Niemcz | Polska | 250 m | ||
32 | Kamiński Jakub | Niemcz | Polska | 800 m | ||
33 | Kamiński Łukasz | Niemcz | Polska | 5 km | ||
34 | Kubowicz-Kamińska Hania | Niemcz | Polska | 5 km | ||
35 | Ettinger justyna | bydgoszcz | Polska | 10 km | RUN BYDGOSZCZ | |
36 | Bagrowski marek | Janowo /k/ Dąbrowy Chełmińskiej | Polska | 5 km | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | |
37 | Szymczak Bartłomiej | Solec Kujawski | Polska | 1600 m | Podstawowa nr.1 Solec Kujawski |
Wyświetleń: 38927