Impreza została odwołana

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem , mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie zawodników , VIII Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec za 50 % zostają odwołane .
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wolak Piotr Solec Kujawski 5 km odwołano
2 Marciniak Oskar Solec Kujawski 10 km odwołano
3 Bandoch Mariusz Solec Kujawski 5 km odwołano
4 Wolak Patryk Solec Kujawski 600 m odwołano
5 Zbutowicz Michał Solec Kujawski 5 km odwołano
6 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń 5 km odwołano
7 Głogowski Mateusz Bydgoszcz 5 km odwołano
8 Jagieło Radek Inowrocław 10 km odwołano
9 Bandoch Julia Solec Kujawski 800 m odwołano
10 Kobyliński Mateusz Kobyliński Brzoza 10 km odwołano
11 Kwasik Marlena Solec Kujawski 5 km odwołano
12 Bandoch Paulina Solec Kujawski 600 m odwołano
13 Janicka Anna Mokre nordic walking 5 km odwołano
14 Kwasik Wojciech Solec Kujawski 5 km odwołano
15 Macierzyński Mirosław Toruń 10 km odwołano
16 Marek Sławomir Solec Kujawski nordic walking 5 km odwołano
17 Kusa Piotr Bydgoszcz nordic walking 5 km odwołano
18 Gwiazdowski Krzysztof Bydgoszcz 5 km odwołano
19 Różyczka Joanna Bydgoszcz 5 km odwołano
20 Kalinowska Patrycja Solec Kujawski 5 km odwołano
21 Różyczka Aleksander Bydgoszcz 250 m odwołano
22 Grzegocki Piotr Strzelno 5 km odwołano
23 Balmas Kacper Ryńsk 250 m odwołano
24 Tomaszewski Arkadiusz Konin 10 km odwołano
25 Lutowski Filip Bydgoszcz 250 m odwołano
26 Palicki Marcin Rudna 5 km odwołano
27 Rygielska Kinga Solec Kujawski 250 m odwołano
28 Lutowska Pola Bydgoszcz 250 m odwołano
29 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 5 km odwołano
30 Wiśniewski Krzysztof Inowrocław 10 km odwołano
31 Siuda Sebastian Bydgoszcz 5 km odwołano
32 Gojło Jaśmina Toruń 600 m odwołano
33 Gojło Józef Toruń 250 m odwołano
34 Gojło Kalina Toruń 250 m odwołano
35 Łatka Marcin Bydgoszcz 10 km odwołano
36 Gruszka Marek Maksymilianowo 5 km odwołano
37 Kosior Marcel Solec Kujawski 5 km odwołano
38 Zimny Marek Bydgoszcz 10 km odwołano
39 Maciński Waldemar Maciński Bydgoszcz 5 km odwołano
40 Łatka Kamil Bydgoszcz 800 m odwołano
41 Wolak Monika Solec Kujawski 5 km odwołano
42 Zieliński Tymon Bydgoszcz 250 m odwołano
43 Bukaluk Agata Bydgoszcz 5 km odwołano
44 Nowak Nikola Żnin 800 m odwołano
45 Zieliński Kajetan Bydgoszcz 800 m odwołano
46 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski 10 km odwołano
47 Lemież Andrzej Solec Kujawski 5 km odwołano
48 Wojciechowski Grzegorz Bydgoszcz 5 km odwołano
49 Wójtowicz Ryszard Solec Kujawski 10 km odwołano
50 Uss Mariusz Solec Kujawski 5 km odwołano
51 Nowicka Jolanta Nowicka Solec Kujawski nordic walking 5 km odwołano
52 Zielińska Justyna Solec Kujawski 10 km odwołano
53 Drelich Krzysztof Ludzisko 5 km odwołano
54 Marchel Paweł Solec Kujawski 5 km odwołano
55 Białecki Mateusz Solec Kujawski 5 km odwołano
56 KUJAWA ROGER BARCIN 5 km odwołano
57 Gęsicki Marcel Bydgoszcz 5 km odwołano
58 Lewicki Marek Bydgoszcz 5 km odwołano
59 Szenk Marta Bydgoszcz 5 km odwołano
60 Lewicki Krzysztof Bydgoszcz 5 km odwołano
61 Kusz Rafał Solec Kujawski 5 km odwołano
62 Wójcik Anna Bydgoszcz 5 km odwołano
63 Nawrocki Michał Solec Kujawski 10 km odwołano
64 Wójcik Tomasz Bydgoszcz 5 km odwołano
65 Błoch Marcin Poznań 5 km odwołano
66 Wójcik Piotr Bydgoszcz 800 m odwołano
67 Bahinskyi Oleksandr Bydgoszcz 10 km odwołano
68 Wójcik Mikołąj Bydgoszcz 250 m odwołano
69 Lewicki Jakub Bydgoszcz 5 km odwołano
70 Błażek Katarzyna Białe Błota 5 km odwołano
71 Zaworska Anna Bydgoszcz 5 km odwołano
72 Szmidt Kamil Solec Kujawski 250 m odwołano
73 Mróz Joanna Mróz Solec kujawski nordic walking 5 km odwołano
74 Sztejka Damian Bydgoszcz 10 km odwołano
75 Młynarczyk Stefania Solec Kujawski 5 km odwołano
76 Mróz Otylia Solec Kujawski 250 m odwołano
77 Mróz Urszula Solec Kujawski 600 m odwołano
78 Gackowska Zosia Bydgoszcz 250 m odwołano
79 Kotula Sławomir Bydgoszcz 5 km odwołano
80 Lewandowska Sylwia Bydgoszcz 5 km odwołano
81 Puchacz Marcin Bydgoszcz 10 km odwołano
82 Przybylski Remi Bydgoszcz 10 km odwołano
83 Knasiecka Martyna Solec Kujawski 5 km odwołano
84 Malczewska Mirka Bydgoszcz 5 km odwołano
85 Kotula Adam Bydgoszcz 250 m odwołano
86 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski 10 km odwołano
87 Gackowska Zuza BYDGOSZCZ 800 m odwołano
88 Łada Aleksandra Gniewkowo nordic walking 5 km odwołano
89 Kubiak Małgorzata Solec Kujawski 5 km odwołano
90 Półgęsek Rafał Solec Kujawski 10 km odwołano
91 Matusiak Iwona Waganiec 5 km odwołano
92 Matusiak Natalia Waganiec 800 m odwołano
93 Matusiak Daniel Waganiec 250 m odwołano
94 Kowalski Lech Gniewkowo nordic walking 5 km odwołano
95 Marchel Tomasz Solec Kujawski 5 km odwołano
96 Dreliszak Błażej Solec Kujawski 5 km odwołano
97 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski 10 km odwołano
98 Żuchelkowska Agata Bydgoszcz 5 km odwołano
99 RATAJCZAK JERZY GNIEWKOWO nordic walking 5 km odwołano
100 Nowicki Adam bygdoszcz 10 km odwołano


Wyświetleń: 15047

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ