Impreza została odwołana

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem , mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie zawodników , VIII Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec za 50 % zostają odwołane .
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andruszkiewicz Stanisław Bydgoszcz 5 km Bydgoszcz Fordon Team odwołano
2 Bagrowski marek Janowo /k/ Dąbrowy Chełmińskiej 5 km UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA odwołano
3 Bahinskyi Oleksandr Bydgoszcz 10 km odwołano
4 Balmas Kacper Ryńsk 250 m odwołano
5 Bandoch Julia Solec Kujawski 800 m odwołano
6 Bandoch Mariusz Solec Kujawski 5 km odwołano
7 Bandoch Paulina Solec Kujawski 600 m odwołano
8 Bartnik Tymoteusz Bydgoszcz 600 m SP 58 Bydgoszcz odwołano
9 Bartnik Wiktoria Bydgoszcz 1600 m SP 58 Bydgoszcz odwołano
10 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski 10 km odwołano
11 Bereźnicki Andrzej Barcin 5 km Morsy Barcin odwołano
12 Białecki Mateusz Solec Kujawski 5 km odwołano
13 Białous Krzysztof Bydgoszcz 10 km odwołano
14 Bielawski Krzysztof Toruń 5 km Packman odwołano
15 Bielińska Edyta Bydgoszcz nordic walking 5 km odwołano
16 Bieliński Leszek Bydgoszcz nordic walking 5 km odwołano
17 Bigalke Stanisław Bydgoszcz nordic walking 5 km Bydgoszcz Osowa Góra odwołano
18 Borakiewicz Agnieszka Gołańcz 10 km TEAM RUN GOŁAŃCZ odwołano
19 Borakiewicz Przemysław Gołańcz 10 km TEAM RUN GOŁAŃCZ odwołano
20 Brzozowski Jarosław Brzoza 10 km BRZOZA TRI TEAM odwołano
21 Bukaluk Agata Bydgoszcz 5 km odwołano
22 Błażek Katarzyna Białe Błota 5 km odwołano
23 Błoch Marcin Poznań 5 km odwołano
24 Chmiel Michalina Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
25 Chmielewski Paweł Toruń 10 km Parkrun Toruń odwołano
26 Chłopot Alan Solec Kujawski 250 m Szkoła Podstawowa nr 4 odwołano
27 Chłopot Amelia Solec Kujawski 250 m odwołano
28 Czajkowska Sylwia Bydgoszcz 5 km Bydgoskie Okonie odwołano
29 Czajkowski Krystian Bydgoszcz 5 km Fosfór Team 4.0 odwołano
30 Dąbkowski Maciej Solec Kujawski 10 km odwołano
31 Dąbkowski Mateusz Solec Kujawski 250 m Szkoła Podstawowa nr 4 odwołano
32 Dąbkowski Szymon Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek odwołano
33 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski 10 km odwołano
34 Dąbrowska Lena Solec Kujawski 250 m Grupa skrzat Unia Solec kujawski odwołano
35 Dąbrowska Maja Solec Kujawski 250 m Reksio odwołano
36 Dąbrowski Paweł Toruń 5 km AZS UMK Toruń odwołano
37 Dębski Jan Sucharzewo6 5 km odwołano
38 Drelich Krzysztof Ludzisko 5 km odwołano
39 Dreliszak Błażej Solec Kujawski 5 km odwołano
40 Dudziński Paweł Bydgoszcz 10 km Gołańcz Team Run odwołano
41 DULSKI Tadeusz Grudziądz 10 km SP 8 Grudziądz odwołano
42 Dłoniak Edmund Gniewkowo 5 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO odwołano
43 Ettinger justyna bydgoszcz 10 km RUN BYDGOSZCZ odwołano
44 Gackowska Zosia Bydgoszcz 250 m odwołano
45 Gackowska Zuza BYDGOSZCZ 800 m odwołano
46 Gackowski Michał Bydgoszcz 10 km odwołano
47 GADOMSKA Maria BYDGOSZCZ 5 km RUN BYDGOSZCZ odwołano
48 Gawrońska Bożena Barcin 5 km Morsy Barcin odwołano
49 Gawrońska Magdalena Barcin 5 km Morsy Barcin odwołano
50 Gawroński Mateusz Barcin 5 km Morsy Barcin odwołano
51 Gęsicki Marcel Bydgoszcz 5 km odwołano
52 Godzik Kamil Bydgoszcz 5 km Dynamo Skarpa odwołano
53 Gojło Jaśmina Toruń 600 m odwołano
54 Gojło Józef Toruń 250 m odwołano
55 Gojło Kalina Toruń 250 m odwołano
56 Gracz Adam Solec Kujawski 10 km Szybkie żółwie odwołano
57 Gracz Hanna Solec Kujawski 800 m Szybkie żółwie odwołano
58 Gracz Zofia Solec Kujawski 600 m Szybkie żółwie odwołano
59 Graczykowska Anna Inowroclaw 5 km BBKTS odwołano
60 Gruszka Marek Maksymilianowo 5 km odwołano
61 Grzegocki Piotr Strzelno 5 km odwołano
62 Gwiazdowski Dominik Bydgoszcz 800 m BKS Bydgoszcz odwołano
63 Gwiazdowski Krzysztof Bydgoszcz 5 km odwołano
64 Gwizdała Bartosz Gołąbek nordic walking 5 km odwołano
65 Gwizdała Zbigniew Gołąbek nordic walking 5 km odwołano
66 Głogowski Mateusz Bydgoszcz 5 km odwołano
67 Harasimczyk Weronika Bydgoszcz 5 km Bydgoskie Okonie odwołano
68 Hatka Aleksander Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 odwołano
69 Hatka Maurycy Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 odwołano
70 Iwaniuk Agata Bydgoszcz 800 m Pędzące Chomiki odwołano
71 Iwaniuk Jacek Bydgoszcz 5 km Pędzące Chomiki odwołano
72 Jabłońska Martyna Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
73 Jabłońska Paulina Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
74 Jagieło Radek Inowrocław 10 km odwołano
75 Janicka Anna Mokre nordic walking 5 km odwołano
76 JANICKI JAN DĄBROWA 600 m ORLIK DĄBROWA odwołano
77 JANICKI STASIU DĄBROWA 250 m ORLIK DĄBROWA odwołano
78 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 5 km odwołano
79 Kaczkowska Wiktoria Włocławek 800 m LKS VECTRA odwołano
80 Kaczorowska Anna Toruń 10 km Parkrun Toruń odwołano
81 Kalinowska Patrycja Solec Kujawski 5 km odwołano
82 Kamiński Jakub Niemcz 600 m odwołano
83 Kamiński Łukasz Niemcz 5 km odwołano
84 Kamiński Mikołaj Niemcz 250 m odwołano
85 kanarkowski stanisław czarnowo 10 km niezrzeszony odwołano
86 karólewski marek Inowrocław 5 km Gmina Inowrocław odwołano
87 Kawałkowski Marcel Bydgoszcz 600 m ENCE-PENCE RUN TEAM odwołano
88 Kawka Kacper Bydgoszcz 250 m Zaczarowany zakatek odwołano
89 Kempa Julia Bydgoszcz 1600 m Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz SL odwołano
90 Kierzękowska Weronika Solec Kujawski 600 m Szkoła Postawowa nr 1 odwołano
91 Kmieć Joanna Solec Kujawski 10 km odwołano
92 Knasiecka Martyna Solec Kujawski 5 km odwołano
93 Kobyliński Mateusz Kobyliński Brzoza 10 km odwołano
94 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń 5 km odwołano
95 Kosior Marcel Solec Kujawski 5 km odwołano
96 Kotecka Lili Bydgoszcz 600 m Gang Kocura odwołano
97 Kotula Adam Bydgoszcz 250 m odwołano
98 Kotula Sławomir Bydgoszcz 5 km odwołano
99 KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz 250 m odwołano
100 Kowalski Jacek Solec Kujawski 10 km odwołano


Wyświetleń: 15048

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ