Zakończenie Sezonu Morsowania w Mechelinkach

Impreza została odwołana

Drogie Morsy,
Sympatycy i Przyjaciele Morskiej Bazy Szkoleniowej Mechelinki,
wielokrotnie podkreślaliśmy, że w Bazie bardzo duży nacisk kładziemy na zapewnienie bezpieczeństwa podczas organizowanych przez nas wydarzeń.
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i trwającym w dalszym ciągu dalszym rozwojem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 zarówno w Polsce jak i na świecie oraz mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i Waszych bliskich podjęliśmy decyzje o odwołaniu wydarzenia pt. Zakończenie Sezonu Morsowania 2019-2020 planowanego na 5 kwietnia 2020r. oraz Biegu Konika Morskiego 2020 przewidzianego do przeprowadzenia w dniu 19 kwietnia 2020r.
Ze względu na brak, w obecnej sytuacji, możliwości długoterminowego planowania organizacji wydarzeń rekreacyjno – sportowych oraz uwzględniając fakt, że nadchodzi okres wiosenny w sezonie 2019-2020 nie zorganizujemy już Zakończenia Sezonu Morsowania, nie przewidujemy również organizacji Biegu Konika Morskiego. Oczywiście zwrócimy wszystkie wniesione opłaty organizacyjne (startowe), prosimy jednak o wyrozumiałość, ze względu na aktualną sytuacje czas zwrotu może ulec nieznacznemu wydłużeniu, gdyż podobne działania prowadzi wielu innych użytkowników portalu elektronicznzapisy.pl. Jeżeli jednak chcielibyście Państwo , żeby wniesiona przez Was opłata zasiliła zbiórkę której celem jest zakup torby / plecaka z zestawem tlenowym planowanego do wykorzystania podczas wydarzeń w Bazie, w tym podczas morsowania prosimy o przesłanie zgodny na wykorzystanie na adres: wpisowe@mbsm.org.pl lub oczywiście podania nr konta do zwrotu wpłaconej kwoty.
Licząc, że sytuacja epidemiologiczna w kraju będzie ulegała poprawie, zachęcamy na śledzenia wydarzeń organizowanych w nadchodzących sezonie przez Morską Bazę Szkoleniową Mechelinki.

Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki zaprasza w dniu 5 kwietnia 2020 r. na zakończenie sezonu morsowania 2019/2020 w Mechelinkach
Impreza odbedzie się w godzinach 10:30-13:00. Do udziału zapraszamy wszystkich morsów i sympatyków morsowania wraz z rodzinami na piknik "morsowy". Wypoczywamy aktywnie morsując, w myśl zasady: „dobre zdrowie jest wynikiem podejmowania właściwych decyzji we właściwym czasie”, dlatego jeżeli nawet nigdy nie morsowałeś, nie morsujesz lub jesteś doświadczonym morsem to przyjdź, zobacz, poczuj atmosferę, spróbuj…
W czasie pikniku w Morskiej Bazie Szkoleniowej Mechelinki czeka na Ciebie kubek gorącego napoju i  posiłku a na deser coś słodkiego do przegryzienia, no i oczywiście słynny napój imbirowy Gosi.

Przekąski są najwyższej klasy, zdrowe i bardzo smaczne bo przygotowywane i przynoszone przez samych uczestników. Wszystko to można konsumować podziwiając oszołamiające widoki falującego morza, wdychając rześkie, pełne jodu morskie powietrze i dodatkowo czując ciepło prawdziwego paleniska, na którym niejedną kiełbaskę można upiec…

​Organizacyjnie rzecz ujmując godzina 11:00 jest godziną rozpoczęcia rozgrzewki przed zanurzeniem, więc zapraszamy wcześniej (10:00),  potwierdzić własnoręcznym podpisem chęć uczestnictwa. W tym roku poraz pierwszy wprowadzamy opłatę za uczestnictwo w wysokości 20 zł, potrzebujemy środków na zakup sprzętu do zabezpieczenia ratowniczego naszych cotygodniowych morsowań . Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na zakup torby / plecaka z zestawem tlenowy.

Zaczynamy rozgrzewką  - bieg, ćwiczenia rozgrzewające i rozciągające, dalej szybkie rozebranie się aby nie tracić ciepłoty po rozgrzewce i pierwsze zanurzenie i wyjście z wody, potem kilka ćwiczeń dogrzewających (pompki, przysiady) i drugie wejście i znowu wyjście i kilka ćwiczeń dogrzewających i ostatnie trzecie zanurzenie połączone z zabawą w wodzie. Wspólne zbiorowe zdjęcie, wychodzimy z wody, osuszamy się, przebieramy się w coś ciepłego i dogrzewamy się gorącym napojem delektując się słodkościami w cieple prawdziwego paleniska wymieniając się wrażeniami z współuczestnikami spotkania. Można także zapoznać się z propozycjami i ofertą naszych partnerów.

Po zakończeniu kąpieli wśród zarejestrowanych i obecnych uczestników odbędzie się uroczyste losowanie nagród i upominkow ufundowanych przez parterów / sponsorów wydarzenia.

Impreza będzie zabezpieczona przez MORSKA BAZA SZKOLENIOWA MECHELINKI, CNiTA TICADA, LIFGUARD GDYNIA

Więcej informacji:  509 412 001

Wyświetleń: 1496

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ