Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BiegaSie | |||||||||
1 | Siuchniński Tomasz | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | BiegaSie | opłacono | ||||
2 | Obrębski Grzegorz | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | BiegaSie | opłacono | ||||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
3 | Słodownik Rafał | Zielonka | UltraBydzia 50+ km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono | ||||
Cb163 | |||||||||
4 | Końpa Arkadisz | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | Cb163 | |||||
Fordonrunners | |||||||||
5 | Wrzesińska Joanna | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | Fordonrunners | |||||
Fordonrunners-Puszczalscy-Nessi Kolorow Drużyna-On the Move | |||||||||
6 | Skonieczny Marcin | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | Fordonrunners-Puszczalscy-Nessi Kolorow Drużyna-On the Move | opłacono | ||||
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | |||||||||
7 | Pobłocki Jan | Gdańsk | UltraBydzia 50+ km | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono | ||||
KM UMK | |||||||||
8 | Radtke Łukasz | Chełmża | UltraBydzia 50+ km | KM UMK | |||||
KP PSP INOWROCŁAW | |||||||||
9 | Krajewski Tomasz | Kołuda Wielka | UltraBydzia 50+ km | KP PSP INOWROCŁAW | opłacono | ||||
Kowale Team | |||||||||
10 | Kowalski Paweł | Toruń | UltraBydzia 50+ km | Kowale Team | opłacono | ||||
KwiatkowscyTeam | |||||||||
11 | Kwiatkowski Marcin | Toruń | UltraBydzia 50+ km | KwiatkowscyTeam | opłacono | ||||
Pies to biegał | |||||||||
12 | Wernitz Karol | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | Pies to biegał | opłacono | ||||
13 | Karcz Anna | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | Pies to biegał | opłacono | ||||
Po swojemu Biegam. | |||||||||
14 | KOPACZ Hanka | BYDGOSZCZ | UltraBydzia 50+ km | Po swojemu Biegam. | |||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
15 | Brzozowska Iwona | Unisław | UltraBydzia 50+ km | Przebiegli Unisław i Okolice | |||||
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk | |||||||||
16 | Duda Tomasz | Lublin | UltraBydzia 50+ km | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk | |||||
RumiaRunnerTeam | |||||||||
17 | Smółkowski Marcin | Rumia | UltraBydzia 50+ km | RumiaRunnerTeam | opłacono | ||||
Sailors Team | |||||||||
18 | Konkel Piotr Konkel | Gdynia | UltraBydzia 50+ km | Sailors Team | |||||
Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |||||||||
19 | Sypniewska Hanna | Gdynia | UltraBydzia 50+ km | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
20 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | UltraBydzia 50+ km | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
TASAK & Influence | |||||||||
21 | Rudnicki Michał | Nowa Wieś Wielka | UltraBydzia 50+ km | TASAK & Influence | opłacono | ||||
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||||||
22 | Biernat Magdalena | Inowrocław | UltraBydzia 50+ km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono | ||||
ULTRA SZALEŃCY | |||||||||
23 | Andrzejewski Paweł | Dobromierz | UltraBydzia 50+ km | ULTRA SZALEŃCY | |||||
ULTRA WAY | |||||||||
24 | Zakrzewski Maciej | Rumia | UltraBydzia 50+ km | ULTRA WAY | opłacono | ||||
UNITED runerrs | |||||||||
25 | komorzycki robert komorzycki | Mińsk mazowiecki | UltraBydzia 50+ km | UNITED runerrs | opłacono | ||||
WKB Piast WROCŁAW | |||||||||
26 | Boczula Krzysztof | wrocław | UltraBydzia 50+ km | WKB Piast WROCŁAW | |||||
Wataha | |||||||||
27 | Pietrzak Rafał | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | Wataha | opłacono | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
28 | Tekliński Dawid | Grudziądz | UltraBydzia 50+ km | Wtorkowy Trening | opłacono | ||||
29 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | UltraBydzia 50+ km | Wtorkowy Trening | opłacono | ||||
30 | Stręciwilk Tomasz | Grudziądz | UltraBydzia 50+ km | Wtorkowy Trening | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | LEWIŃSKI JACEK LEWIŃSKI | BYDGOSZCZ | UltraBydzia 50+ km | opłacono | |||||
32 | Zachwieja Piotr | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | opłacono | |||||
33 | KONATOWSKI Tadeusz | Gdynia | UltraBydzia 50+ km | opłacono | |||||
34 | Wawrzyniak Dawid | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | ||||||
35 | Chełmiński Mateusz Chełmiński | Gdańsk | UltraBydzia 50+ km | opłacono | |||||
36 | Latos Paweł | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | ||||||
37 | Wydra Mariusz | Stare Babice | UltraBydzia 50+ km | ||||||
38 | Brzuchalski Mateusz | Bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | opłacono | |||||
39 | Borkowska Kasia | Złotów | UltraBydzia 50+ km | ||||||
40 | Borkowska Ewa | Złotów | UltraBydzia 50+ km | opłacono | |||||
vitalabo | |||||||||
41 | Pietrykowski Norbert | bydgoszcz | UltraBydzia 50+ km | vitalabo | opłacono | ||||
Łochowo i okolice biegają | |||||||||
42 | Chwiłka Daniel | Łochowo | UltraBydzia 50+ km | Łochowo i okolice biegają |
Wyświetleń: 5781